БИБЛИОТЕКА: Изпитани сайтове за козметика и парфюми. Намаления и промоции.

  • 225 028
  • 645
  •   1
Отговори
# 585
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 742
Момичета от къде купувате шампиани и балсами на АЛТЕРНА? Преди годино взимах от Нотино и цените си бяха на половина, но сега са си ги вдигнали.

# 586
  • София
  • Мнения: 9 395
Момичета от къде купувате шампиани и балсами на АЛТЕРНА? Преди годино взимах от Нотино и цените си бяха на половина, но сега са си ги вдигнали.
Може да потърсите тук:
https://www.kosa.bg/search.html?phrase=alterna&CategoryID=&a … xecAdvancedSearch
https://www.arlen.bg/search.html?phrase=alterna&CategoryID=& … xecAdvancedSearch
https://www.zlatnaribka.com/terapiya-za-kosa&filter=13

# 587
  • Пловдив
  • Мнения: 1 192
Аз поръчвам от Парфимо и Брасти големи опаковки така излиза много на сметка👌🏻

# 588
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 742
Поръчах от Брасти 1000мл балсам на 69лв, което ми се стори ОК.
Балсама ми изглежда със съмнителна опаковка, може и да си внушавам. Отдавна не съм ползвала 1000мл и не помня как изглежда по принцип, но ми се стори като евтино напечатана опаковка?

# 589
  • Пловдив
  • Мнения: 1 192
Поръчах от Брасти 1000мл балсам на 69лв, което ми се стори ОК.
Балсама ми изглежда със съмнителна опаковка, може и да си внушавам. Отдавна не съм ползвала 1000мл и не помня как изглежда по принцип, но ми се стори като евтино напечатана опаковка?

Според мен си е редовен, аз купувам само големи опаковки и изглеждат точно така, те се водят за салони размер👌🏻

# 590
  • Мнения: 295
Здравейте. Търся да взема подарък за момче, парфюма на Кристиано Роналдо. Видях го в парфимо, като сайта го има в първото мнение на първата страница. Поръчвали ли сте от него? Да не са някакви фалшиви? Гледам,  че е на по добра цена от Венера в Пловдив, от където иначе взимам. Ако предложете проверен сайт/магазин където го има на хубава цена, пак става.

# 591
  • Мнения: 6 930
А защо просто не го вземете от Венера, щом е по-изгоден там?
Не мисля, че на някого би му дори хрумнало да фалшифицира точно тези парфюми...?

# 592
  • Мнения: 295
Писала съм, че в парфимо цената е по добра от тази във венера. Иначе цените за 50мл варират от 15 до 40 лв в интернет. Не вярвам качеството да е еднакво навсякъде.

# 593
  • Мнения: 6 930
Ами така написано, аз го разбирам така: че е на по-добра цена, (предлагано) от Венера. А Вие сте имали предвид "отколкото" във Венера. Все тая де, вземете го откъдето е най-изгодно. Никой не би фашлифицирал такива евтини парфюми, наистина няма никаква икономическа логика да се прави. Ментосват се скъпи и търсени заглавия.

Последна редакция: сб, 15 май 2021, 21:53 от tuali

# 594
  • Мнения: 35 891
или си платете цената за спокойствието и го вземете откъдето сте сигурна, че парфюмът не е фалшив
аз съм убедена, че всичко се ментосва откакто видях имитации на перголезе и би ю в софийския елитис

# 595
  • Мнения: 295
Ами аз си правех планове да го взема понеделник на място от венера. Но видях темата и сайта на парфимо е от препоръчате, а там е доста по евтино. Но в крайна сметка все пак ще го взема от венерата.

# 596
  • Мнения: 6 930
Парфимо е легитимен сайт, не съм получавала ментета от тях.

# 597
  • Мнения: 3 706
Милена Чолева , всички или почти всички от тази тема имаме много поръчки от Парфимо. Лично аз на менте не съм попадала. Винаги поръчвам от там,където цената  с доставката ми е най-изгодна.От проверените сайтове имам предвид.

# 598
  • Мнения: 295
Благодаря ви. Ами щом е така и аз ще взема парфюма от там, а и за мен ще си поръчам нещо, та след това ще дам и отзиви.
Сега разгледах сайта и ми направи впечатление, че няма възможност за безплатна доставка, ако надхвърли определена сума.

Последна редакция: нд, 16 май 2021, 09:14 от Милена Чолева 604748

# 599
  • Мнения: 1 842
Здравейте. Търся да взема подарък за момче, парфюма на Кристиано Роналдо. Видях го в парфимо, като сайта го има в първото мнение на първата страница. Поръчвали ли сте от него? Да не са някакви фалшиви? Гледам,  че е на по добра цена от Венера в Пловдив, от където иначе взимам. Ако предложете проверен сайт/магазин където го има на хубава цена, пак става.
Здравейте, къде се намира Венера? Благодаря.Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт