Препоръчвам за мами, които ползват шевна машина!

  • 3 092
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 8 938
ЗначИ офертата е само за ТСМ-ски машини.  Thinking
И за всички други със същите калерчета Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 469
И аз мисля да се възползвам другата седмица. Дано не свършат.

# 17
  • Мнения: 799
И аз съм с ТСМ-ска машина от 1 месец, само дето време не остава да я разуча. WinkВсъщност не открих само как да мина на функциите от 13 до 24...  Погамайте, моляяяя Praynig

Използвай врътката, която е за ширината на бода (тази, която е пред джаджата за навиване на калерчето), след като стигнеш 0 я завърти силно наляво и ще ти се покаже S1 - това са бодовете от 13 до 24. Отне ми около 3 часа, докато го установя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 142
Ще се възползвам от макрите и калерчетата. Стига да намеря, много ми харесва това комплектче. Макар, че моята машина не е ТСМ

# 19
  • София
  • Мнения: 529
И аз съм с ТСМ-ска машина от 1 месец, само дето време не остава да я разуча. WinkВсъщност не открих само как да мина на функциите от 13 до 24...  Погамайте, моляяяя Praynig

Използвай врътката, която е за ширината на бода (тази, която е пред джаджата за навиване на калерчето), след като стигнеш 0 я завърти силно наляво и ще ти се покаже S1 - това са бодовете от 13 до 24. Отне ми около 3 часа, докато го установя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

  love001 newsm51 Mного благодаря!!! Не смеех толкова силно да я врътна тази врътка, но вече е разконспирирана!!!

# 20
  • Мнения: 5 790
Заинтригувахте ме. Обаче нали съм все недоразбрала, да питам дали става въпрос за тази шевна машина ?
И да питам Karen - доволна ли си от нея? Може ли да се шият например чаршафи?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
Точно тази е машината.
Не съм шила чаршафи и не зная какво им е по-особеното, но пък от една голяма калъфка уших 2 детски калъфки за възглавнички.

# 22
  • Мнения: 5 790
Особеното е, че са много големи и машината трябва да има по-голяма подложка, за да е по-удобно. Понеже имам страшно много платове вкъщи, които съм купувала кой-знае кога, като прочетох за тази машина ми дойде идеята да направя на Вики от тях чаршафи. За това питах...  Hug

# 23
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Чаршафи с всяка машина може да се шият Simple Smile Просто я поставяш на маса или по-голямо бюро.
Виж с дънките и дебели платове работите стоят по друг начин Wink

# 24
  • Мнения: 769
Ще споделите какви функции има тази машина на ТСМ, аз искам да си купувам  по принцип се бях загледала в Технополис - Brothers са над 300лв.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Някоя мама дето я има ТСМ-ската да разгледа и да види кой е производителя. Като я гледам има достатъчно функции.
Brother-a има защо да е повече от 300 лв.

# 26
  • Мнения: 2 142
Да, по-сложно е с дебелите платове и трико.  Thinking
А тази ТСМ-ската машина може ли да шие трико, че при моята е голяма мъка. Вече горе долу и схванах цаката, ама не е лесно

# 27
  • Мнения: 2 142
Момичета, за да не пускам отделна тема, някой може ли да ми обясни къде се намира склада на ТСМ в Младост. Пътувам с кола. Много ще съм ви благодарна!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
На последната спирка на 306.
Като караш по булеварда към ХИТ, на голямото крътовище със светофара завиваш вдясно, караш направо по  цялата улица, завиваш в дясно покрай РУМ-а , още 200 м по-надолу е склда. В синя ламаринена сграда като хале. Пише Айвън 7"

Ако ще търсиш там шевна машина - трудна работа. Последния месец ходих 6-7 пъти и нито веднъж нямаха, все свършвали преди мен и си купих от другаде по-скъпа. Confused

# 29
  • Мнения: 2 142
Ireth , благодаря ти!   bouquet
Не, не търся шевна машина, имам си. Искам да потърся такъв комплект за шевна машина с конци, и а шприц за украса на торти

Общи условия

Активация на акаунт