POWER PLATE

  • 1 778
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Ако е същото по-добре да си го купя. Laughing

И аз това казвам! Grinning
Чакай да намеря снимка.....

P.S. Сайта на Метро е леко неадекватен в момента Tired

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 17:01 от Misty

# 16
  • Мнения: 249
Видях го.Пише уред за вибромасаж-същото ли е? newsm78

# 17
  • Мнения: 13 512
Надали е като това в Метро, защото Повер Плате-а , който е за дом.  условия струва 2000 евро. Но това не е толкова важно. Днес ходих на това чудо и не съм никак въодушевена. Не може изобщо да се сравни с  един час фитнес. Аз във фитнеса горя   калории, тук нито една. Там се потя, тук не. Там усещам как ми се натоварват  мускулите, а  при уреда -не. Следователно- не работи като фитнеса. Не съм доволна и нямам намерение да ходя повече. Ще си продължа с фитнеса 3 пъти седмично...поне  ми действа мотивиращо да  броя серии и  бройки.

# 18
  • Мнения: 13 512
Хайде сега някой, който е ходил да сподели, това нещо като тренировка ли е, уред ли е, процедури, масажи с някакъво мазило или нещо друго. Много примамливо звучи.

Състои се от три фази/ процедурата/
Първата са 10 упражнения- като за начало аз бях на 30 секунди. По-точно пози, а не упражнения, защото стоиш 30 сек. в някаква принудителна поза, което предполага да се напрягат мускулите и в това време да  текат и вибрации по тези мускули. Аз лично не усещах напрежение. И така- 10-на пози по 30 сек. След това е масажа- лягаш на земята и слагаш различни части от тялото  си върху уреда и той вибрирайки те масажира. Не е лошо, но не е като ръчният масаж.И накрая rELAX-нова поза,която би трябвало да е релаксираща, но аз отново нищо не усетих...никакъв релакс. Затова смятам,че ще е губене на време.. Всичко трае 20 мин и цената е 10 лева.
Това е от мен

# 19
  • Мнения: 6 164
Надали е като това в Метро, защото Повер Плате-а , който е за дом.  условия струва 2000 евро.

Ами може да не е съвсем същия уред, то и велоергметри има различни марки, но принципа е същия, вибрираща плоча, компютър, изглежда по същия начин. Е дръжките са по-различни Mr. Green

# 20
  • Мнения: 13 512
Както и да изглежда, не съм убедена,че работи.....малко ми е като коланите  за отслабване  - онези вибриращите, с батерийки. Ще чакам да излезее нещо по-революционно, а дотогава ще се потя във  фитнеса.

# 21
  • Мнения: 18
според мен уреда от метро е долнопробно менте. оригиналния уред е доста обемист и доста тежък.

# 22
  • Мнения: 6 164
А, това е сигурно! Grinning

# 23
  • Мнения: 13 512
според мен уреда от метро е долнопробно менте. оригиналния уред е доста обемист и доста тежък.

Dnes widqh tozi ured w Metro, no ne movah da se prestra[a da go kupq. Много хафиф  ми изглежда, иначе много силно вибрира,има степени....кофтито е, цхе е малка плочата му. Ама то и на Power Plate-a, който е за домашни условия също е маллка. Та още ще мисля. Не съм сигурна от ефекта на  вибрациите върху мускулите..

# 24
  • Мнения: 8
sladurani, zraveite. az sum didi i makar da ne sum mama oshte ,mnogo mi se iska, no zamomenta rabotya nad obrazovanieto si.. kakto i da e. iska mi se da znm dali ima power plate studio v sofia, zashtoto az su mot tam a na men varna mi e malko daleche...
mnogo shte se radvam ako nyakoi spodeli. prochetoh v internet za nego dano da deistva..ne se lujete da kupuvate tezi v metro, ne mi zvuchi adekvatno 150 leva za ured koito originala struva 10000 dolara/po suvsem pryasna info/ta ako nuakoi moje da mi kaje shte sum mnogo blagodarna.
predvaritelno mersi

# 25
  • София
  • Мнения: 3 328
А ей това са противопоказанията на метода, така да се каже:
"В некоторых случаях возможными противопоказаниями могут являться:
    * Беременность
    * Состояние острого тромбоза
    * Сердечно-сосудистые заболевания
    * Незажившие раны вследствие операций или хирургического вме-шательства
    * Протезы бедра и колена
    * Острая форма грыжи, патология позвоночных дисков, спондилез
    * Диабет
    * Эпилепсия
    * Сильная головная боль
    * Наличие кардиостимулятора
    * Недавно установленные внутриматочные спирали, а также ме-таллические штифты, стержни или пластины
    * Опухоли
    * Retinal Detachment"

Общи условия

Активация на акаунт