Добър майстор в района на южните квартали

  • 3 300
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте, търся си майстор/сервиз, с добри отзиви и коректни специалисти в района на кварталите: Хиподрума, Бели брези, Борово, Красно село, Стрелбище и т.н. /южните квартали/.
Ще се радвам, ако някой се сеща и ми помогне при избора.   Hug

# 1
  • Мнения: 6
Препоръчвам мобилен сервиз и пътна помощ Big намират се в София Красно село и работят денонощно предлагат ремонтни дейности на място, ако се налагат по сериозни интервенции по колата я взимат от адрес и я връщат на даден адрес от клиента всичко става експресно и евтино ползвате отстъпки от частите и консумативите както и от труда! Смяна на масло 10w/40-5 литра + маслен филтър + трудът за 75 лева на място го сменят за 5 минути имат професионални крикове за целта имат налично масло филтъра го взимат и за около 1 час са при теб, след като им се обадиш и поръчаш смяната! Телефон: 0876 63 73 31

# 2
  • Мнения: 6
Също така мога да препоръчам услугите на towingbg намират се в борово също разполагат с пътна помощ и предлагат мобилен сервиз при клиента работят денонощно и на ниски цени! Млад и професионален екип! Телефон: 0879 20 36 40

# 3
  • Мнения: 9
Кажи си марката на автомобила, това има значение - имам добър майстор, който разбира от VAG групата (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat), но не се занимава с други - казва се Влади и сервизът му е Стрек. Телефонът му е 0887613638. Намира се на ул. Житница, до пазара "Красно село", но покрай ремонтите на метрото мисля, че се измести временно в Студентски град.

Другият сервиз, който препоръчвам, се намира в Красна поляна, Милен и Стефан специализират в климатици, тръби, радиатори, но правят и регулярни неща като смяна на масло, филтър, окачване и др.
Милен 0896 799 135
Стефан 0895 428 161
Skype - elbatron_service

# 4
  • Мнения: 14
Колата ми е  Volkswagen. И всичката информация, която ми написахте ще ми свърши чудесна работа. Особено сега, когато лятото се пътува много.

Много ви благодаря  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт