Караоке-бар в София

  • 6 470
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 448
Здравейте !
Къде в София има заведения за караоке ? Не говоря за организиране на частно караоке-парти, а просто да си отидеш с приятели да попееш. Знам само  "Вчера", "Рок енд рол" и "Версус". Трябва ми друг вариант спешно.
Благодаря !

# 1
  • Мнения: 2 621
В Адамс в сряда вечер, в Кабаре в четвъртък и в Бар Дак, но за него не знам кой ден.

# 2
  • Мнения: 448
Мерси ! А нещо за петък и събота ?

# 3
  • Мнения: 448
Къде е най-хубавото караоке в София ? Вече бях в две и не ми харесват. В едното музиката е толкова силна, че получавам сърцебиене, а в другото също ми е некомфортно.

# 4
  • Мнения: 98
Да подбутна темата:) Някакви скорошни отзиви за заведения с караоке?
Звънях във "Вчера", но никой не вдига - работи ли още?
2night е в ремонт, Morgan's bar вече не правят караокета.
Идеи да имате, че вече се отчайвам? Търсим малко заведение по възможност  Hug

# 5
  • Мнения: 2 621
Версуса не е лош. Преди беше на Лавеле, малко готино заведение, сега е преместен на Стамболийски. Поне не пишеш на картончета, а заявяваш през компютър.

# 6
  • Мнения: 448
А Версус дали е по-хубав от Вчера ? Нямам предвид като обстановка, а качество на звука, микрофона и т.н.

# 7
  • Мнения: 2 621
Не съм била във Вчера.  Embarassed

# 8
  • Мнения: 1
А Версус дали е по-хубав от Вчера ? Нямам предвид като обстановка, а качество на звука, микрофона и т.н.
Заповядайте
Отново и тези Петък и Събота (15.07 и 16.07) в нашия
Караоке Бар ВЕРСУС
Както преди 2 седмици отново за всяка тагнала се компания ще раздаваме БЕЗПЛАТНИТЕ НИ ШОТОВЕ

Тези две вечери сме подготвили по една - две малки изненади за добре представилите се певци...
За 2 момчета и 2 момичета, който се представят добре на нашата сцена ще има награди...
За момчетата СВИРКИ
За момичетата СЕКС
(Да поясним, че тези награди ще са във формата на шотове, за да няма разочаровани после)

Адреса както знаете много добре вече: Цар Самуил 50
Телефон за резервации: 0888 140 133

Очакваме ви!!!

# 9
  • София
  • Мнения: 5 198
Версус, в събота има ли караоке?

# 10
  • София
  • Мнения: 46
Всеки ден има караоке във Версус Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт