90-дневна диета: Килцата стопи и фиданка стани – тема 335

  • 39 735
  • 713
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 712
Добро утро,
Честит имен ден на Иринките
Нещо в скрит текст да се почерпите  Mr. Green
Скрит текст:

# 661
  • София
  • Мнения: 11 127
Ау, Стаси тази почерпка си е напълно режимна.  Mr. Green

Благодаря за пожеланията!  Hug

# 662
  • София
  • Мнения: 1 193
Добро утро!
Честит имен ден на Иринките  Grinning !
ИРКА, ПЕШЕХОДКА благодаря за кафето и закуската!
Благодаря за почерпката, момичета. Simple Smile
За днес съм на плодове -2 ябълки, 2 банани, 0,5 кг ягоди. На работа най-малко се храня в плодовите дни и се надявам да успея да отделя време да ги хапна.
Малка работна седмица, а съм разбита. Времето може би допринася за умората ми.

Лек ден!


# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Честит имен ден на всички празнуващи! Бъдете здрави и щастливи!  bouquet

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Стасинкаааа напълно режимна си е почерката, да!
Пу за мен, онова татуиранкото, първото отдясно на ляво..... hahaha

# 665
  • Мнения: 2 092
Честит   И м е н   Д е н,  ИРИНКИ  ! ! !


Бъдете здрави, обични и обичани!

# 666
  • София
  • Мнения: 2 009
здравейте:)
честит имен ден на всички Иринки bouquet

след всички празници и предпразнични пътувания пораженията са +1.5, но чакам и мц и започвам да ги боря тях:)
Минавам на някаква модификация и ще си оцветявам менюто, благодаря ви за подкрепата, няма да се лиша от компанията ви:) bouquet
днес :
з:ябълка
о:киноа със зеленчуци и зелена салата
в:тиквички с ориз и краставици

Прекрасен празник и усмихнат ден на всички bouquet

# 667
  • Мнения: 787
Привеееет!

Честит празник, мили именнички, от здраве и щастие да не се отървете!!!  bouquet bouquet bouquet Благодаря за почерпките - толкова са много, че направо не мога да реша от кое да си взема.  Crazy  Hug

Нещо явно на всички ни се отразява това лошо време, аз също имам нужда от енергия, едно такова умряло ми е... Като ви чета, май само дечицата продължават да преливат от сили за нови подвизи, а всички други...  Joy

Менюто си написах снощи, така че ми остава да ви пожелая прекрасен ден!  Hug

# 668
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Мили именички, да сте живи и здрави  Hug
Нося ви балончета да си изберете и цветенца да си скъсате  Hug


Благодаря за почерпките  Blush Hug
Пешеходче, караш ме да мисля рано сутрин  Joy
Мими, Вълничке, никога не сме били на Влас, аз и нямам кой знае какъв опит с курортите, рядко сме ходили на почивка /главно Поморие  Heart Eyes/, ще го помислим още малко. Ако имате някакви предложения за подходящи места по Ю.Черноморие, ще съм ви благодарна  Hug

Кантарът върви нагоре, днес бях 64. Confused
Днес:
з - пропусната, нямам плод
о - салата айсберг с царевица на пара + хумус и фпх
в - салата и царевица

Тук е слънчево  newsm57

# 669
  • Мнения: 432
Честит имен ден на всички празнуващи днес! Бъдете живи и здрави! bouquet
Днес съм на скорбяла и менюто е
З-купа ягоди
О- кремсупа от червена леща, лапад с ориз и гъби, салата силно казано има малко останала от снощи, но хич не ми се ходи до магазина сега
В-като обяда
Имайки в предвид че преди пиех сметана със захар и кафе това сега е гоооолям прогрес. hahaha Но никак не харесах като видях 8ца на кантара. Та ще се действа.

# 670
  • Мнения: 29 023
Деми, с хотел не мога да помогна, по обясними причини ....като населено място харесвам Лозенец, Синеморец...Китен, Приморско.....Сякаш лудницата там е по малка, макар, че мен кракът ми рядко стъпва на български плаж
Вися на границата....вече половин час, цяла Гърция хукнала за България..... Simple Smile

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Деми, с хотел не мога да помогна, по обясними причини ....като населено място харесвам Лозенец, Синеморец...Китен, Приморско.....Сякаш лудницата там е по малка, макар, че мен кракът ми рядко стъпва на български плаж
Вися на границата....вече половин час, цяла Гърция хукнала за България..... Simple Smile
Demmy
Скрит текст:
Приморско и Китен в никакъв случай. Там е дива чалга....освен ако не си фен на "бели мерцедеси, които да те преследват в живота" hahaha Ще поразпитам тези, които ходят на почивки и ще ти пиша

# 672
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Иринитка,
Скрит текст:
само на Доко, Доко  Mr. Green Ще съм ти благодарна.

Мими,  Hug

# 673
  • Мнения: 29 023
Нали Вилето ходеше на Китен и каза, че много и харесва, но тя май ходи май месец, когато още няма бели мерцедеси Simple Smile, а от чалгата в България трудно ще избяга, тя е повсеместна... Sick
За ваше успокоение и в Гърция не е по различно Simple Smile

# 674
  • София
  • Мнения: 11 127
Деми, забрави и за Приморско. Имам ужасни спомени от последното ми БГ море, вярно че беше отдавна, но не виждам тенденция за подобряване на нещата. Защо държиш на юга ? Сякаш на север е по спокойно и човешко.  Thinking

Ние снощи уговорихме лятното ваканцуване.  Grinning
Ще обикаляме Спорадите, пак с лодка. Сега разучавам дивите плажове по островите.  sport027
Дано да е живот и здраве и да се осъществи плаването.  Wink

Аз си пийвам млякото и засега съм добре.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт