Странното поведение при мъжете : )

  • 28 013
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Имам въпрос към мъжете - в какви ситуации един мъж избягва една жена. Поводът, по който питам, е че с един колега, висшестоящ от мен, бяхме малко по-близки в петък вечер, а на сутринта се обади да ме пита как съм, нооо след това просто започна да ме отбягва и дори да не ме поздравява, а аз не знам защо : ))) Има май дългогодишна приятелка, с която не знам дали са още заедно или не, но ситуацията е странна. Моля за мнение и помощ : ))) Благодаря  ^_^

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Най-вероятно е преценил, че не иска да има нищо с теб и сега се чуди как да се изплъзне без драма от твоя страна. Peace

   Какво значи "по-близки"? Спали сте заедно или...?

# 2
  • Мнения: 4 710
Кое му е странното?

# 3
  • Мнения: 12
   Най-вероятно е преценил, че не иска да има нищо с теб и сега се чуди как да се изплъзне без драма от твоя страна. Peace

   Какво значи "по-близки"? Спали сте заедно или...?

просто прекарахме, макар и в компания, цялата вечер заедно, говорихме, танцувахме, малко натискане, но без секс...вярно е, че бяхме леко пийнали, но и двамата помним всичко случило се...предпочитам да ми го каже в очите ако е така, ама ...явно няма да стане Simple Smile Благодаря за мнението Wink

# 4
  • Мнения: 12

Странно е, защото ме избягва. Да каже бяхме пияни, извинявай, знаеш, че имам приятелка Simple Smileи т.н е по-нормално поведение Simple Smile според мен

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Щом е бил леко подпийнал, много е вероятно просто да се е поддал на някакви мимолетни емоции, които едва ли таи към теб през останалото време.

   Особено потенциалното наличие на дългогодишна приятелка и фактът, че ти се пада шеф в работата, правят поведението му точно обратното на "странно". Laughing

Последна редакция: вт, 26 апр 2016, 22:22 от The Black Cat

# 6
  • Мнения: 4 710
Сигурно защото сте пили, имало е близост, а сте колеги и той седи над теб в организацията. Освен това, не си сигурна за любовния му статус. Но лично за мен, всяко едно отделно е достатъчна причина.

И жените се държим така странно понякога  Peace

# 7
  • Мнения: 12
  Щом е бил леко подпийнал, много е вероятно просто да се е поддал на някакви мимолетни емоции, които едва ли таи към теб през останалото време.

   Особено потенциалното наличие на дългогодишна приятелка и факта, че ти се пада шеф в работата, правят поведението му точно обратното на "странно". Laughing

Да, ясно, ще спра да се филмирам Grinning  просто се отказвам тогава, макар че го харесвам Simple Smile

# 8
  • Мнения: 25 739
Имам въпрос към мъжете - в какви ситуации един мъж избягва една жена. Поводът, по който питам, е че с един колега, висшестоящ от мен, бяхме малко по-близки в петък вечер, а на сутринта се обади да ме пита как съм, нооо след това просто започна да ме отбягва и дори да не ме поздравява, а аз не знам защо : ))) Има май дългогодишна приятелка, с която не знам дали са още заедно или не, но ситуацията е странна. Моля за мнение и помощ : ))) Благодаря  ^_^
Нищо странно не виждам аз. Подпийнал, отпуснал се човека, позволил си да поопипа колежка/подчинена. На другия ден е съжалил. Без значения обвързан или не. Най нормалното е да забрави случилото се. А ти не знаеш ли, че където си вадиш хляба не е желателно да си вадиш ....други работи. Laughing

# 9
  • Мнения: 4
Гузен е и се притеснява  Wink просто му покажи, че всичко е наред от твоя страна и каквото се получи ...

# 10
  • Мнения: 12
Гузен е и се притеснява  Wink просто му покажи, че всичко е наред от твоя страна и каквото се получи ...

именно, че не знам как да му го кажа, аз наистина съм ок със ситуацията и го разбирам от една странна, ако ме беше поздравил нормално и аз щях да му отвърна, без да се правя на интересна, ама той никаква реакция и отношение...

# 11
  • Мнения: 11 340
Гузен е и се притеснява  Wink просто му покажи, че всичко е наред от твоя страна и каквото се получи ...

именно, че не знам как да му го кажа, аз наистина съм ок със ситуацията и го разбирам от една странна, ако ме беше поздравил нормално и аз щях да му отвърна, без да се правя на интересна, ама той никаква реакция и отношение...

Бе да! Той се държи като надут пубертет, а ти ще го улесняваш. Айде моля те  Stop Нека порастне и да започне да поема отговорност за постъпките си и отношшенията си. Това, че е подпийнал не е оправдание. Имало е нещо лично и интимно между вас и сега е безкрайно тъпо да тичка по коридора и да не ти говори.  Rolling Eyes Льольо  Sick

# 12
  • Мнения: 1 283
Не просто льольо, а тъпо парче. Поне да беше намазал, че сега да се прави на...разкаян!
Хубав съвет са ти дали за хляба, а аз бих го казала и по-грубо: там, където ядеш, не с----. Ако се вслушваш в съветите, няма да се чувстваш излъгана. И не се бутай друг път някъде, където не си сигурна има или няма трета страна, че ако разчиташ мъжът да е "честен".... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 156
Татковците не отговарят Grinning
Нищо странно не виждам аз в цялата ситуация.

# 14
  • Мнения: 1 495
И на мен ми се вижда напълно нормално поведението му, освен обаждането на сутринта. Принципно, ако съжаляваш и си бил подпийнал и не искаш да имаш нищо общо с въпросния човек защо ще му се обаждаш, пък макар било то и само да го питаш как е  newsm78. Иначе за останалото си е напълно нормално като поведение. То, не пречи ти да го харесваш или той теб принципно така, че времето ще ви покаже пътя. Нещата ще се случат от самосебе си.

# 15
  • Мнения: 25 610
Неговото поведение не е странно, друг е въпросът дали е редно.
Странното е, че ти очакваш нещо повече и някакво развитие на отношенията ви. Човекът ти дава явни сигнали да се отдръпнеш и да не му напомняш за случката. Ако не се вслушаш в тях и прекрачиш чертата на служебните отношения, подозирам, че може в един момент да си загубиш работата - зависи колко е високопоставен този и доколко зависиш от него. И колко е ревнива приятелката му.

# 16
  • Мнения: 3
Аз пък се регистрирах, защото имам подобна история и ми е интересна още някоя и друга гледна точка, защото сама нещо не мога да си я обясня.
От половин година съм на ново място, познавах задочно няколко души оттам покрай предишната си работа, но нищо повече. С един колега на новото място излязохме веднъж на бира след работа - и двамата бяхма имали просто кошмарен ден. Не е имало никакъв физически контакт, аз имам приятел и съм го споменавала на работа, даже и като пихме бира онзи път, си говорихме и за такива неща и съм му разказвала за него. Въпросът е, че си говорихме много време за всякакви неща, получих някои приятни и леко завоалирани комплименти, покана за събитие организирано от въпросния колега в края на следващата седмица (а той не е от най-социалните и не мисля, че ще има друг колега там). И се зарадвах, че съм започнала да го опознавам и него извън строго формалната среда в която работим.
От онзи момент нататък (беше преди приблизително 2 седмици) сме разменили буквално 5 приказки, инициирани от мен (и още толкова по работа). Буквално все едно не съществувам. Дадох си сметка за това и спрях да търся всякакъв контакт, ако не става дума за работа. Но не мога да разбера какво се случи тогава и защо се дръпна така рязко, при условие, че компанията ми видимо му беше приятна. Не сме били пияни, нито дори подпийнали, не мисля, че се е случило нещо, за което който и да е от нас да съжалява. Не ям хора, не съм тръгнала да го изнасилвам, имам си и приятел (той не е обвързан, но знае моето положение отпреди въпросното излизане), не търся физически контакт, беше хубаво да мисля, че имам съюзник в негово лице, но явно не е така. Аз съм много прям и открит човек и на няколко пъти съм на ръба да го заговоря, за да го питам какво става, но от друга страна реално няма ситуация, която да има нужда от изясняване.

Последна редакция: ср, 27 апр 2016, 08:35 от Alene

# 17
  • Мнения: 68 647
Алене, според мен е разбрал/усетил, че нямаш чувства към него и затова се е отдръпнал. А той явно те е харесал...но е разбрал, че няма да се получи и се е оттеглил.

# 18
  • Мнения: 4 710
Alene, същия номер ми го направи един приятел. После като си говорихме след време, спомена, че причината е каквато описва teta75

# 19
  • Мнения: 25 739
Аз пък се регистрирах, защото имам подобна история и ми е интересна още някоя и друга гледна точка, защото сама нещо не мога да си я обясня.
От половин година съм на ново място, познавах задочно няколко души оттам покрай предишната си работа, но нищо повече. С един колега на новото място излязохме веднъж на бира след работа - и двамата бяхма имали просто кошмарен ден. Не е имало никакъв физически контакт, аз имам приятел и съм го споменавала на работа, даже и като пихме бира онзи път, си говорихме и за такива неща и съм му разказвала за него. Въпросът е, че си говорихме много време за всякакви неща, получих някои приятни и леко завоалирани комплименти, покана за събитие организирано от въпросния колега в края на следващата седмица (а той не е от най-социалните и не мисля, че ще има друг колега там). И се зарадвах, че съм започнала да го опознавам и него извън строго формалната среда в която работим.
От онзи момент нататък (беше преди приблизително 2 седмици) сме разменили буквално 5 приказки, инициирани от мен (и още толкова по работа). Буквално все едно не съществувам. Дадох си сметка за това и спрях да търся всякакъв контакт, ако не става дума за работа. Но не мога да разбера какво се случи тогава и защо се дръпна така рязко, при условие, че компанията ми видимо му беше приятна. Не сме били пияни, нито дори подпийнали, не мисля, че се е случило нещо, за което който и да е от нас да съжалява. Не ям хора, не съм тръгнала да го изнасилвам, имам си и приятел (той не е обвързан, но знае моето положение отпреди въпросното излизане), не търся физически контакт, беше хубаво да мисля, че имам съюзник в негово лице, но явно не е така. Аз съм много прям и открит човек и на няколко пъти съм на ръба да го заговоря, за да го питам какво става, но от друга страна реално няма ситуация, която да има нужда от изясняване.
Надявал се е човека не продължение на вечерта, или поне нещо обещаващо...ти си говорила за приятеля си, и това е достатъчно да разбере, че нещата  няма да станат както той ги иска...Има жени,които след една бира си лягат с първия срещат, ти явно не си от  тях. Не е получил каквото е очаквал и се одръпва. Това е.

# 20
  • Мнения: 118
Разбира се,че е странно поведение,пийнал не пийнал,какво значение има!? Или си мъж или не си! И не само,че е странно,но е и грозно! Пиенето никога не бива да е оправдание за нищо. Не може пиян да натискаш колежката,а от утре дори да не я поздравяваш все едно е някой долен парцал,който е бил само за забавление и не заслужава вече дори едно "Здравей",я се стегнете малко,поставете се на нейно място малко.

# 21
  • Мнения: 25 739
,я се стегнете малко,поставете се на нейно място малко.

Някак си не мога да се поставя на нейно място...ако съм сингъл, няма да отида да се натискам с един шефовете ми който си има и приятелка, на всичкото от горе.
Ако сме и двамата необвързани, може евентуално да излезем в компания, но има много но-та. Laughing

# 22
  • Мнения: 118
,я се стегнете малко,поставете се на нейно място малко.

Някак си не мога да се поставя на нейно място...ако съм сингъл, няма да отида да се натискам с един шефовете ми който си има и приятелка, на всичкото от горе.
Ако сме и двамата необвързани, може евентуално да излезем в компания, но има много но-та. Laughing

Мога да се поставя на нейно място,защото съм изпадала в такава ситуация.Шефът ми беше пиян,ама доста пиян,тръгна да ме целува пред колегите ни,аз се дръпнах,дори си тръгнах.На следващия ден обаче ми се обади и искаше да излезем,извини ми се,че е постъпил така.Отидохме на ресторант говорихме и след това разбрах,че има приятелка и възнамерява да я остави. Е вече сме доста време заедно,но вече не ми е шеф,защото малко след това напуснах Simple Smile
А онзи на smoking не е никакъв мъж!

# 23
  • Мнения: 3
Мерси за отговорите. И на мен ми се въртеше нещо такова из главата, ама не ми се искаше да е вярно - симпатичен мъж е, допада ми доста като човек, компанията му ми е приятна и бих се радвала да го имам за приятел. Ще видя как се развиват нещата, но няма да правя първата крачка в посока към сближаване, защото ако сте прави и нещата стоят така, не искам да му давам някакви аванси. Тъпото е, че го харесвам и ми е приятен, помага(ше) ми и в работата и е смотано да се разминаваме като непознати, без да си кажем една дума. Мъжка му работа.   Tired

# 24
  • Мнения: 6
Мерси за отговорите. И на мен ми се въртеше нещо такова из главата, ама не ми се искаше да е вярно - симпатичен мъж е, допада ми доста като човек, компанията му ми е приятна и бих се радвала да го имам за приятел. Ще видя как се развиват нещата, но няма да правя първата крачка в посока към сближаване, защото ако сте прави и нещата стоят така, не искам да му давам някакви аванси. Тъпото е, че го харесвам и ми е приятен, помага(ше) ми и в работата и е смотано да се разминаваме като непознати, без да си кажем една дума. Мъжка му работа.   Tired

Ами кажи му го , че си ок със ситуацията и не искаш да го губиш като приятел. Пък ако има да става нещо ще стане рано или късно.

# 25
  • Мнения: 2
Мерси за отговорите. И на мен ми се въртеше нещо такова из главата, ама не ми се искаше да е вярно - симпатичен мъж е, допада ми доста като човек, компанията му ми е приятна и бих се радвала да го имам за приятел. Ще видя как се развиват нещата, но няма да правя първата крачка в посока към сближаване, защото ако сте прави и нещата стоят така, не искам да му давам някакви аванси. Тъпото е, че го харесвам и ми е приятен, помага(ше) ми и в работата и е смотано да се разминаваме като непознати, без да си кажем една дума. Мъжка му работа.   Tired

Ами кажи му го , че си ок със ситуацията и не искаш да го губиш като приятел. Пък ако има да става нещо ще стане рано или късно.

Какво означава " кажи му го" - да става каквото ще?!? Човека е обвързан и има приятелка, а тя да му се сваля? Не мисля, че това е правилното поведение в случая. Да рискува да отрови цялата атмосфера в работата ли ?
Смятам, че трябва да се отдръпнеш и да не отдаваш такова голямо внимание на случката.

# 26
  • Мнения: 6
Мерси за отговорите. И на мен ми се въртеше нещо такова из главата, ама не ми се искаше да е вярно - симпатичен мъж е, допада ми доста като човек, компанията му ми е приятна и бих се радвала да го имам за приятел. Ще видя как се развиват нещата, но няма да правя първата крачка в посока към сближаване, защото ако сте прави и нещата стоят така, не искам да му давам някакви аванси. Тъпото е, че го харесвам и ми е приятен, помага(ше) ми и в работата и е смотано да се разминаваме като непознати, без да си кажем една дума. Мъжка му работа.   Tired

Ами кажи му го , че си ок със ситуацията и не искаш да го губиш като приятел. Пък ако има да става нещо ще стане рано или късно.

Какво означава " кажи му го" - да става каквото ще?!? Човека е обвързан и има приятелка, а тя да му се сваля? Не мисля, че това е правилното поведение в случая. Да рискува да отрови цялата атмосфера в работата ли ?
Смятам, че трябва да се отдръпнеш и да не отдаваш такова голямо внимание на случката.

Е как какво означава? Да седи и да се чуди дали той я харесва или не? Може да не му върви в любовта и да търси отдушник на проблемите си. Аз лично съм търсил такъв отдушник преди време и това бяха най-щастливите ми 4 месеца в живота. С този отдушник не само ,че скъсах с тогавашната си приятелка ами намерих друга такава. Единственото което ни раздели беше една бригада в щатите на която тя замина.
След това нещата не бяха същите и я усетих, че явно времето и дистанцията са оказали влияние на начина по който ме гледаше Sad Разделихме се.
Така че не чакай да стане чудо ами говори с него и както казах изяснете си ситуацията!

# 27
  • Мнения: 2
Твоят случай е прецедент.
В повечето случаи имаш комбинация мъж + алкохол + симпатична колежка, която индиректно ти е давала аванси. " Що да не я поопипам малко, всичко ще отшуми на сутринта".
Жените са предразположени към повече мислене, задълбочаване и " филмиране" ( както беше упоменато по-горе).
Сега тя си трови душата, мислейки какво, как и защо, а съм сигурна, че той дори и не си го слага като фактор...

Дай малко чест - не се занимавай!

# 28
  • Мнения: 3
Не, не, чакайте, аз не съм авторката на темата. Просто я използвах, понеже имам леко подобна ситуация в момента и съм я разказала малко по-горе. Въпросното момче е необвързано, аз съм тази, която има приятел и нямам намерение да му се свалям. Нямам и какво да изяснявам, защото реално ситуация, която да изясняваме, няма. Пихме бира, приказвахме с часове, все едно сме се познавали цял живот. И от другия ден нататък - комуникация, сведена до минумум. Не върви да ходя да се обяснявам с него и да го питам един вид що не ще да си играе вече с мен. Не сме в детската градина все пак, а и ми е под достойнството. Да не говорим и че винаги може да каже, че си въобразявам и да излезе, че едва ли не, го преследвам. Ако има да ми казва нещо, се надявам, че рано или късно ще го направи. Просто ми стана много странно.

# 29
  • Мнения: X
   Най-вероятно е преценил, че не иска да има нищо с теб и сега се чуди как да се изплъзне без драма от твоя страна. Peace

   Какво значи "по-близки"? Спали сте заедно или...?

просто прекарахме, макар и в компания, цялата вечер заедно, говорихме, танцувахме, малко натискане, но без секс...вярно е, че бяхме леко пийнали, но и двамата помним всичко случило се...предпочитам да ми го каже в очите ако е така, ама ...явно няма да стане Simple Smile
Какво очакваш да ти каже в очите?
"Виж, колежке, снощи пийнах повечко, отпуснах душичката, и аз съм човек все пак, ти беше под ръка, позабавлявахме се .....днес вече "кой откъде е"."
Явно очакваш някакво обяснение/извинение, ама на кое точно?
Как изглежда ситуацията ти отстрани?
Компания от няколко човека, заведение, алкохол, музика, танци, забавление....на двама от компанията им върви приказката, пийват повечко, става им хубаво/весело, пофлиртуват малко, танцуват, поопипват се малко, става полунощ и всеки от "двойката" се прибира при половинката си, ни лук ял, ни лук мирисал.На сутринта всеки е "изтрил великото събитие" от ума си.
Поне така би трябвало да постъпят възрастни, зрели хора.
Не ми харесва, не го оправдавам, но .....нищо човешко не ни е чуждо.    Laughing
Сега, ти защо задълбаваш, ти си знаеш.
Най-доброто е просто също да забравиш за това.Колегата ти най-вероятно съжалява, че е допуснал алкохола да свали задръжките му и сега търси дистанцията, която би трябвало да има между колеги.

# 30
  • Мнения: 6
Не, не, чакайте, аз не съм авторката на темата. Просто я използвах, понеже имам леко подобна ситуация в момента и съм я разказала малко по-горе. Въпросното момче е необвързано, аз съм тази, която има приятел и нямам намерение да му се свалям. Нямам и какво да изяснявам, защото реално ситуация, която да изясняваме, няма. Пихме бира, приказвахме с часове, все едно сме се познавали цял живот. И от другия ден нататък - комуникация, сведена до минумум. Не върви да ходя да се обяснявам с него и да го питам един вид що не ще да си играе вече с мен. Не сме в детската градина все пак, а и ми е под достойнството. Да не говорим и че винаги може да каже, че си въобразявам и да излезе, че едва ли не, го преследвам. Ако има да ми казва нещо, се надявам, че рано или късно ще го направи. Просто ми стана много странно.

Да , извинявай малко съм слял отговорите. За 1 път пиша във форум и не съм наясно още как се прави.
Ти си си ок в тази ситуация. Ако той иска да ти каже нещо ще го направи. Явно е странен персонаж.

# 31
  • Мнения: 25 739
Скрит текст:
   Най-вероятно е преценил, че не иска да има нищо с теб и сега се чуди как да се изплъзне без драма от твоя страна. Peace

   Какво значи "по-близки"? Спали сте заедно или...?

просто прекарахме, макар и в компания, цялата вечер заедно, говорихме, танцувахме, малко натискане, но без секс...вярно е, че бяхме леко пийнали, но и двамата помним всичко случило се...предпочитам да ми го каже в очите ако е така, ама ...явно няма да стане Simple Smile
Какво очакваш да ти каже в очите?
"Виж, колежке, снощи пийнах повечко, отпуснах душичката, и аз съм човек все пак, ти беше под ръка, позабавлявахме се .....днес вече "кой откъде е"."
Явно очакваш някакво обяснение/извинение, ама на кое точно?
Как изглежда ситуацията ти отстрани?
Компания от няколко човека, заведение, алкохол, музика, танци, забавление....на двама от компанията им върви приказката, пийват повечко, става им хубаво/весело, пофлиртуват малко, танцуват, поопипват се малко, става полунощ и всеки от "двойката" се прибира при половинката си, ни лук ял, ни лук мирисал.На сутринта всеки е "изтрил великото събитие" от ума си.
Поне така би трябвало да постъпят възрастни, зрели хора.
Не ми харесва, не го оправдавам, но .....нищо човешко не ни е чуждо.    Laughing
Сега, ти защо задълбаваш, ти си знаеш.
Най-доброто е просто също да забравиш за това.Колегата ти най-вероятно съжалява, че е допуснал алкохола да свали задръжките му и сега търси дистанцията, която би трябвало да има между колеги.

И аз това казвам, но авторката иска да е другояче...

# 32
  • Мнения: 25 610
Май въпросът е "защо не успях да го сваля".  Laughing
Тюх, язък!

# 33
  • Мнения: 25 739
Скрит текст:
Май въпросът е "защо не успях да го сваля".  Laughing
Тюх, язък!

Май трябваше да стигнат до 2-ра база както се казва.
тогава можеше да има шанс Simple Smile
Тъй де, не се е стигнало до консумация, човека не дава вид да се интересува от втори рунд. Laughing

Може да е искал още в 1-ви да стане нокаут. Simple Smile

Той, ако е станал "авторката" нямаше да пита Simple Smile
Именно. Пита се, защо след като не е имало "нокаут", играча не се интересува от реванш. Надценила го е, или може би е надценила себе си. Grinning Grinning Grinning

# 34
  • Мнения: 505
А на мен ми се струва, че авторката на темата (признавам, не изчетох всички мнения) , та ми се струва, че тя е гузна, знаейки, че не е добре да се натискат с колегата и сега вижда неговото поведение, като малко странно. Simple Smile Но мисля, че с времето ситуацията ще отмине и всичко ще си дойде по старо му Simple Smile

# 35
  • Мнения: 377
Според мен човека е имал интерес, явно алкохола му е дал малко кураж, за това и на сутринта й се е обадил. Може би  и нещата с приятелката му не вървят много добре, иначе нямаше да си позволи подобно поведение. А относно отношението му в работата, може би не иска да смесва личните отношения със служебните и за това се държи дистанцирано  newsm78
Не прави нищо, не му говори, изчакай да видиш той какво ще предприеме Wink

# 36
  • Мнения: 11 340
Направо ме учудвате, че приемате за НОРМАЛНО подобно поведение на мъж над 10 години.

Няма значение дали са се е*али, натискали или имали друга интимност. След като са имали отношения на зрели индивиди е редно да поговорят като такива. Демонстрации, избягване, не вдигане на телефони, цупене, стойки и чупки са за емоционално неуравновесени пъпчиви пубертети.

Ако момичето бе описало, че снощи се е натискала с колегата, а днес го избягва и парира неговите опити за контакт щяхте да я разколачите що за мастия е. Въобще що така с двойните стандарти?

# 37
  • Мнения: 118
Направо ме учудвате, че приемате за НОРМАЛНО подобно поведение на мъж над 10 години.

Няма значение дали са се е*али, натискали или имали друга интимност. След като са имали отношения на зрели индивиди е редно да поговорят като такива. Демонстрации, избягване, не вдигане на телефони, цупене, стойки и чупки са за емоционално неуравновесени пъпчиви пубертети.

Ако момичето бе описало, че снощи се е натискала с колегата, а днес го избягва и парира неговите опити за контакт щяхте да я разколачите що за мастия е. Въобще що така с двойните стандарти?



Напълно подкрепям написаното от The Дорис

# 38
  • Мнения: 25 739
За тези неща са нужни двама. Wink

# 39
  • Мнения: 12
За тези неща са нужни двама. Wink


За кое имаш предвид ? Simple Smile

# 40
  • Мнения: 12
Скрит текст:
   Най-вероятно е преценил, че не иска да има нищо с теб и сега се чуди как да се изплъзне без драма от твоя страна. Peace

   Какво значи "по-близки"? Спали сте заедно или...?

просто прекарахме, макар и в компания, цялата вечер заедно, говорихме, танцувахме, малко натискане, но без секс...вярно е, че бяхме леко пийнали, но и двамата помним всичко случило се...предпочитам да ми го каже в очите ако е така, ама ...явно няма да стане Simple Smile
Какво очакваш да ти каже в очите?
"Виж, колежке, снощи пийнах повечко, отпуснах душичката, и аз съм човек все пак, ти беше под ръка, позабавлявахме се .....днес вече "кой откъде е"."
Явно очакваш някакво обяснение/извинение, ама на кое точно?
Как изглежда ситуацията ти отстрани?
Компания от няколко човека, заведение, алкохол, музика, танци, забавление....на двама от компанията им върви приказката, пийват повечко, става им хубаво/весело, пофлиртуват малко, танцуват, поопипват се малко, става полунощ и всеки от "двойката" се прибира при половинката си, ни лук ял, ни лук мирисал.На сутринта всеки е "изтрил великото събитие" от ума си.
Поне така би трябвало да постъпят възрастни, зрели хора.
Не ми харесва, не го оправдавам, но .....нищо човешко не ни е чуждо.    Laughing
Сега, ти защо задълбаваш, ти си знаеш.
Най-доброто е просто също да забравиш за това.Колегата ти най-вероятно съжалява, че е допуснал алкохола да свали задръжките му и сега търси дистанцията, която би трябвало да има между колеги.

И аз това казвам, но авторката иска да е другояче...

Не, дори и да искам да е другояче, от вас поисках мнение за ситуацията и разгадаване на едно мъжко поведение Simple Smile можеше да минем и без бъзиците за базите и т.н.... Да, харесва ми, но няма да се унижавам и правя каквото и да е заради него, камо ли след това поведение...

# 41
  • Мнения: 12
Разбира се,че е странно поведение,пийнал не пийнал,какво значение има!? Или си мъж или не си! И не само,че е странно,но е и грозно! Пиенето никога не бива да е оправдание за нищо. Не може пиян да натискаш колежката,а от утре дори да не я поздравяваш все едно е някой долен парцал,който е бил само за забавление и не заслужава вече дори едно "Здравей",я се стегнете малко,поставете се на нейно място малко.


Благодаря за адекватното мнение и разбирането : )

# 42
  • Мнения: 25 739
За тези неща са нужни двама. Wink


За кое имаш предвид ? Simple Smile
За вечерната случка.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Права е Дорис.
То пък голям страх да поговорят и да се изяснят.  ooooh!
На мястото на авторката не бих предприемала нищо. Бих се дистанцирала за в бъдеще, слагам го директно в "девета глуха" и си става един от многото. За какво ми е такъв льо-льо, дори и да ме харесва!?

# 44
  • Мнения: X
Направо ме учудвате, че приемате за НОРМАЛНО подобно поведение на мъж над 10 години.

Няма значение дали са се е*али, натискали или имали друга интимност. След като са имали отношения на зрели индивиди е редно да поговорят като такива. Демонстрации, избягване, не вдигане на телефони, цупене, стойки и чупки са за емоционално неуравновесени пъпчиви пубертети.
Ай пресоли малко "манджата" ........   Mr. Green
Кое точно му е ненормалното на поведението?
Именно защото са двама зрели индивиди, не би трябвало авторката толкова да се "вторачва".
За какво да говорят, какво точно има да се обсъжда?
Пак:заведение, купон, алкохол, веселби, двама души си лафят, върви им приказката, пийват повечко, танцуват, пича я хваща за задните части няколко пъти, нормално-ако е пийнал повечко и не мисли много какви ги върши, на другия ден се чувства гузен, че се е поолял, и с пиенето, и с опипването.И се дистанцира.Като напълно възможно е това да е неговия начин да й "каже":"Беше глупост, не трябваше да се случва,  забравИ!"
Или по-готино ще е да й каже директно:"Каквото било било, знаеш, женен/обвързан съм, просто алкохола ми изигра лоша шега!"?
Честно казано, за мен обяснението би било доста по-унизително от мълчанието му.Т.е., той ясно си казва, че не го кефя, а просто се е "разлигавил" с мен следствие на алкохолното опиянение.
Или, грубо казано, като е трезвен и с акъла си, не му допадам и не го интересувам.
Ама това "усещане" си е мое, не е задължително всеки да се чувства така.Аз по принцип отбивам атаките на пияни/опиянени мъже.Ако някой ще си прави труда да ме сваля, държа да е с трезва глава.    Laughing

# 45
  • Мнения: 25 739
Права е Дорис.
То пък голям страх да поговорят и да се изяснят.  ooooh!
Там е работата, че няма какво да се изясняват. Писахме го толкова пъти, пийнал човека поувлякъл се...пуснал и ръка. Стават такива работи, и по сериозни стават... И секс правят без да е повод за сближаване.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ами, на мен ми е просташко предната вечер да се натискаме, а на другия ден да се правим на непознати.
Пийнали, ок, ама все пак е редно да обменят два лафа. Или може да си пуска ръцете, ей така, за спорта, ама да поговори с жената от предишната вечер, тц. Да бъде мъжкар и кавалер, щото то само с пускане на ръце не става, трЕбват и топки.

# 47
  • Мнения: 353
Топките са най важни,  вярно е.

# 48
  • Мнения: 25 739
Кавалери, мъжкари... Ей много филми гледате значи.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   За да има възможност да бъде кавалер мъжът, жената трябва да се е представила като дама. Инак, не знам... Wink

# 50
  • Мнения: 353
Да, да, вярно.

# 51
  • Мнения: 11 340
Или по-готино ще е да й каже директно:"Каквото било било, знаеш, женен/обвързан съм, просто алкохола ми изигра лоша шега!"?
Честно казано, за мен обяснението би било доста по-унизително от мълчанието му.

A според мен поведенито му е по-унизително отколкото да каже "Беше хубаво, но не бива да продължава!"

Това в момента е обидно. Но и аз имам очакване един мъж да е наистина мъж, а не мижитурка. 

Но не съм учудена от злобичката дето се изля в темата към момичето  Rolling Eyes

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Кавалери, мъжкари... Ей много филми гледате значи.

Е, някои все още имаме определени изисквания към мъжете.

# 53
  • Мнения: 25 739
Кавалери, мъжкари... Ей много филми гледате значи.

Е, някои все още имаме определени изисквания към мъжете.
Разбира се. Но ако говорим за подпийналия ми началник (обвързан или не ясно какъв), който снощи ми е пускал ръце...какви изисквания за кавалерство да имам към него.

п.п. Съвсем в условно наклонение, защото съм обвързана и това с опипването на мен не бих допуснала да ми се случи.

# 54
  • София
  • Мнения: 11 472
Тази тема, виждам, от авторката Смоукърмирър, е публикувано в благодатно място  Laughing

Ох, тази тема, ако беше пусната, само ако беше пусната в Семейни отношения, мъжът щеше да бъде разкостен!

Апропо, аз съм силно изненадан от преобладаващите мнения тук, като също считам поведението на полуобвързания самец за неадекватно. Наистина неадекватно. И, ако не достигате лесно до същия извод - лисват ви някои от гънките на оная сива кора, наречен мозък, в кутията на раменете ви  Laughing Laughing

# 55
  • Мнения: X
Или по-готино ще е да й каже директно:"Каквото било било, знаеш, женен/обвързан съм, просто алкохола ми изигра лоша шега!"?
Честно казано, за мен обяснението би било доста по-унизително от мълчанието му.

A според мен поведенито му е по-унизително отколкото да каже "Беше хубаво, но не бива да продължава!"

Това в момента е обидно. Но и аз имам очакване един мъж да е наистина мъж, а не мижитурка. 
Е, колко да е Мъж мъж, който като пийне, сваля задръжките, забравя, че е обвързан и тръгва "на лов"?
От  такъв "мъж" аз лично нищо не бих очаквала.

# 56
  • Мнения: 24
Щом те избягва, прави се,че не го забелязваш и все някога ще те "закачи" отново, много е тъпо това с отбягването и мисля,че това заслужава .

# 57
  • Мнения: 1 137
Има мъже, които изобщо не знаят какво искат, как го искат и кога го искат. И не е проблема в малко алкохол. Имам личен опит точно с такива екземпляри. И как ме намират такива идея си нямам. Хем тичат след мен и ауууу, хем бягат и ....едно голямо нищо.
Авторката ако иска да й олекне, може да ми пише на лични..като чуе моите истории, нейната ще й се стори бял кахър Laughing

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Авторката ако иска да й олекне, може да ми пише на лични..като чуе моите истории, нейната ще й се стори бял кахър Laughing

   Дай да ги чуем всички тез' истории. Laughing Не бъди свидлива. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 137
 Mr. Green   Не са за пред широката публика - хем смешни, хем тъжни истории. Колкото съм се смяла на глас - толкова съм и плакала. 

# 60
  • Мнения: 122
Здравейте,
виждам, че никой татко не е изказал мнение ... да взема да се набутам м/у шамарите аз пък каквото стане Wink

Има една друга възможност Wink и тя не е да е гей ... ще кажа как е било при мен.

В този тип ситуации когато се е случило "нещо" някоя вечер. Винаги съм поставял активноста в отношенията за много важен фактор и винаги съм искал въпросната активност да е 50/50. Не смятам за правилна приказката с "кокошката и петела" дето кокошката си мислела "много бързо ли бягам, я да взема да се спъна...". Разбирам напълно, че има жени, които обичат да бъдат ухажвани и един вид "преследвани", но лично аз не бих действал по този начин. И от тази гледна точка е възможно човека дори и да харесва много дадена дама, да не предприеме никакви последващи стъпки. Мисля, че това е въпрос на това кой какви възприятия има за света, обществото и т.н.

Поздрави Wink

# 61
  • Мнения: 25 610
И от тази гледна точка е възможно човека дори и да харесва много дадена дама, да не предприеме никакви последващи стъпки. Мисля, че това е въпрос на това кой какви възприятия има за света, обществото и т.н.

Той губи. Дамата рано или късно все ще си намери ловец, който да я отстреля.

# 62
  • Мнения: 122
И от тази гледна точка е възможно човека дори и да харесва много дадена дама, да не предприеме никакви последващи стъпки. Мисля, че това е въпрос на това кой какви възприятия има за света, обществото и т.н.

Той губи. Дамата рано или късно все ще си намери ловец, който да я отстреля.

Мисля, че точно тук е грешката. Аз лично не смятам, че губя защото дамата не е отговорила на това изискване а то е доста по важно от външен вид и прочие за последващите отношения. Когато аз не желая да живея в на 100% активност в действията в една връзка, то тогава не губя нищо ... просто преминавам към следващата, която вероятно ще прояви активност. А това, че дамата рано или късно ще намери ловец, който да я отстреля може само да ме радва ... това е нейния начин Wink

# 63
  • Мнения: 25 610
Ясно, разбрах. Държиш ти да си дамата във връзката, теб да те гонят и ухажват, а ти да кифлееш.
Цветя и подаръчета влизат ли в "активността" на евентуалната ти партньорка? А да ти отваря вратите и да плаща сметката по заведенията?  Thinking
Успех в търсенето ти пожелавам!  bouquet

# 64
  • Мнения: 11 340
MasterR, разбирам, че предлагаш вариант, в който говорим за не чак толкова уверен младеж, желаещ напориста дама за да преодолее задръжките, инертността си и страха от отхвърляне. Но в случая говорим за направени доста крачки и стигане доста напред в отношенията, за да го дава господина като плаха, ощипана мома и да иска да бъде преследван. Ако очаква, че на този етап тя ще го гони и търси, а той няма да я поздравява говорим не за обикновен мухльо, а за СУПЕР МУХАЛ.

# 65
  • Мнения: 122
Ясно, разбрах. Държиш ти да си дамата във връзката, теб да те гонят и ухажват, а ти да кифлееш.
Цветя и подаръчета влизат ли в "активността" на евентуалната ти партньорка? А да ти отваря вратите и да плаща сметката по заведенията?  Thinking
Успех в търсенето ти пожелавам!  bouquet

Цитат
MasterR, разбирам, че предлагаш вариант, в който говорим за не чак толкова уверен младеж, желаещ напориста дама за да преодолее задръжките, инертността си и страха от отхвърляне. Но в случая говорим за направени доста крачки и стигане доста напред в отношенията, за да го дава господина като плаха, ощипана мома и да иска да бъде преследван. Ако очаква, че на този етап тя ще го гони и търси, а той няма да я поздравява говорим не за обикновен мухльо, а за СУПЕР МУХАЛ.

Здравейте,
възможно е да не съм се изказал правилно. Виждам, че не сте ме разбрали.
Не аз не държа да съм дамата във връзката. Нямам желание да ме гонят и още по-малко да кифлея. Подаръчета дали влизат в активноста ... разбира се защо не. Ако желае да покаже по този начин внимание.
Отварянето на вратите и плащането на сметките при мен е категорично част от мъжките 50% Дори съм имал случай личен с дама, която твърдо и упорито настоя да плати тя на една от първите срещи и се оказа, че това беше и последната среща. Възможно е да ми се е разсърдила но ... ето тя е нарушила точно принципа за 50 - 50. Държа да отбележа, че освен отварянето на вратите и сметките има още много както изцяло мъжки така и изцяло женски активности.
Не смятам себе си за неуверен и не желая да имам контакт с напориста дама. Не наистина не ме разбирате ... не вярвам някой мъж да иска да бъде преследвам, нарочно използвам думата активност а не преследване. Говоря за активност в действията. Не в никакъв случай не става въпрос някой някого да гони, а другия да се прави на ударен, интересен, мухъл или който друг термин искаш - точно против това съм!

Ще се опитам да обясня отново Simple Smile
Говоря за активност в първоначалните действия. Ако трябва да обрисувам ситуацията с пример за да ме разберете по-добре:

Той звъни на дамата по телефона и я кани да излязат на вечеря, бил е на работа и не е имал време да избере конкретно място, обаче дамата знае готино място на което и на 2-та ще им е приятно. За мен е нормално дамата да реагира в този момент и да го подкрепи. И не естествено, че няма да плати тя сметката и няма тя да отваря вратите.

Ето в този пример двама потенциални партньори имат желание да се видят, като той е инициатор на срещата а тя е как да го кажа ... наистина не се сещам думичка в момента. Давам примера защото повярвайте бил съм свидетел на много случаи в които единия от партньорите било то мъжа или жената съвсем умишлено и целенасочено отклоняват покана за нещо приятно, без да имат абсолютно никаква основателна причина, освен желанието да бъдат гонени и преследвани - е точно това не ми харесва!

# 66
  • Мнения: 25 610
А, това е друго, да. Сега вече стана ясно.  Grinning

# 67
  • Мнения: 11 340
Хм, значи говорим за напълно нормални отношения между съвремени хора. Определено очакванията на нормалните жени към мъжете не са: плащане на сметките, отваряне на вратите, дърпане на стола и убиване на големи паяци  Mr. Green /Макар да си признавам, че мъж който чака аз да се справя с плетящия паяжина звар да няма шанс да влезе в леглото ми  Crazy / Но сега наистина нещата обрисувани по този начин са различни. Все пак не разбирам какво виждаш ти като различна гледна точка в ситуацията? Какво според теб е можела авторката да направи повече?

# 68
  • Мнения: 122
Цитат
Какво според теб е можела авторката да направи повече?
Пак не се разбрахме ... Wink нищо. Защо авторката трябва да направи нещо повече ако не иска ... до колкото разбирам нейната случка тя го харесва ... но явно няма много варианти. Мен ми е странно това поведение на господина.

Но пък ако се обърнем към моя вариант в който определено държа нещата да са около 50/50 (Само да не стане грешка с варианта пак) Тогава това мнение на авторката не го разбирам напълно:

Цитат
Не, дори и да искам да е другояче, от вас поисках мнение за ситуацията и разгадаване на едно мъжко поведение Smile можеше да минем и без бъзиците за базите и т.н.... Да, харесва ми, но няма да се унижавам и правя каквото и да е заради него, камо ли след това поведение...

Тук тя описва едно унижение, което определено не ми е ясно. Бих я посъветвал да го попита директно за ситуацията за да може поне да си изясни отговора сама за себе си ... и не смятам, че това би я унижило по какъвто и да е начин. Мисля, че въпроса "Защо?"(без допълнителни обяснения) ще е най-подходящия в случката(мъжете не сме чак толкова глупави на колкото ни е удобно да се правим понякога). Освен ако "господина" наистина не се окаже някакъв странен екземпляр ... всичко е възможно. Опасявам се, че поведението на авторката от този пост ми изглежда, че има нужда да бъде леко ... преследвана ... съвсем лекичко Wink

# 69
  • Мнения: 11 340
А аз го тълкувам сякаш казва, че единственото, което остава е тя да го преследва. И отказва да го прави.

И какъв е смисълът да го пита каквото и да е когато той я избягва и не говори с нея? Тогава разговорът ще беъде само в насока как той е сгрешил и не я харесва. Това е доста унизително...

# 70
  • Мнения: 122
А аз го тълкувам сякаш казва, че единственото, което остава е тя да го преследва. И отказва да го прави.

И какъв е смисълът да го пита каквото и да е когато той я избягва и не говори с нея? Тогава разговорът ще беъде само в насока как той е сгрешил и не я харесва. Това е доста унизително...

Мне, не мисля, че е редно да го преследва.

Тука не мога да се съглася ... какво значи избягва и не говори с нея ... значи предната вечер интимни(без секс) и после ще избягваме ... мъже ли сме или лукови глави?! Като си големия отворко ще идеш ще кажеш на момичето, жената ... какво мислиш. Като не си отворко и не отидеш да кажеш, демек нямаш достойнство. Тогава момичето има право да потърси сметка ... извинявай, че така ама тя не е точно парцал нали?! Че затова казах, че въпроса цитирам: "Защо?" е напълно нормален и достатъчен! Като аз лично под въпроса "Защо?" не визирам нападение или защита а чисто и просто човешко изясняване на ситуацията. Което погледнато от определена гледна точка дори оставя вратичка за положително развитие.

Когато някой не харесва някого мисля, че не ходи да се натиска с него ... или аз бъркам тук нещо? Възможно е.

PS: Пак казвам, че ако господина ... нали ... то тогава и господ да слезе да го пита "Защо" ... ще е все тая.

# 71
  • Мнения: 2 718
Имам въпрос към мъжете - в какви ситуации един мъж избягва една жена. Поводът, по който питам, е че с един колега, висшестоящ от мен, бяхме малко по-близки в петък вечер, а на сутринта се обади да ме пита как съм, нооо след това просто започна да ме отбягва и дори да не ме поздравява, а аз не знам защо : ))) Има май дългогодишна приятелка, с която не знам дали са още заедно или не, но ситуацията е странна. Моля за мнение и помощ : ))) Благодаря  ^_^
пропуснала си много важна информация- ти какво му каза, когато ти се обади по телефона на сутринта. Може поведението му да не е странно-може ти да си се държала, сякаш нищо не се е случило и той да те харесва, но да е решил, че съжаляваш и да се е отдръпнал, може да се е обаждал да види дали не си приела нещата много сериозно и ако не си изчурукала: Мило, къде ще ходим довечера? да се е успокоил, че не избираш дизайн за сватбени покани или нещо от сорта, щото всякакви ги има. Та, няма как да анализираме поведението му, доколкото не си е говорил сам

# 72
  • Мнения: 2 650
А аз го тълкувам сякаш казва, че единственото, което остава е тя да го преследва. И отказва да го прави.

И какъв е смисълът да го пита каквото и да е когато той я избягва и не говори с нея? Тогава разговорът ще беъде само в насока как той е сгрешил и не я харесва. Това е доста унизително...

Мне, не мисля, че е редно да го преследва.

Тука не мога да се съглася ... какво значи избягва и не говори с нея ... значи предната вечер интимни(без секс) и после ще избягваме ... мъже ли сме или лукови глави?! Като си големия отворко ще идеш ще кажеш на момичето, жената ... какво мислиш. Като не си отворко и не отидеш да кажеш, демек нямаш достойнство. Тогава момичето има право да потърси сметка ... извинявай, че така ама тя не е точно парцал нали?! Че затова казах, че въпроса цитирам: "Защо?" е напълно нормален и достатъчен! Като аз лично под въпроса "Защо?" не визирам нападение или защита а чисто и просто човешко изясняване на ситуацията. Което погледнато от определена гледна точка дори оставя вратичка за положително развитие.

Когато някой не харесва някого мисля, че не ходи да се натиска с него ... или аз бъркам тук нещо? Възможно е.

PS: Пак казвам, че ако господина ... нали ... то тогава и господ да слезе да го пита "Защо" ... ще е все тая.

Ох, MasterR, какви защота ти се въртят Rolling Eyes Понатискали са се с шефа и толкова. Никаква отговарност не може да се търси, защото едно хващане за задника не е обещание за нищо. Изтрезняли са, човекът се е обадил  да пита другия човек дали е добре - в смисъл -  помниш ли какво правихме миналото лято и като не са му защоткали се е успокоил някак. Странни разсъждения имаш, особено с това 50 на 50, чак  леко  се възбуди любопитството ми - някога имал ли си сериозно гадже....което е жена Wink

# 73
  • Мнения: 122
Здрасти Зандали,

Не съм казал, че "хващане за задника" е обещание за нещо, но авторката е споделила, че харесва господина (шефа няма по-големи емоционални права от нея, държа да отбележа, поне при мен е така).
И как така да няма право да се търси отговорност? Нали това ни различаваше от животните уж ... ?!?!
Бях останал с впечатление, че никой няма право да си играе с емоциите на друго човешко същество. (Може и в мен да си е грешката ще ме извинявате тогава)

PS: Да имам и жена и дете само, че тази тема не е за мен ... не я обръщай моля те.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Бях останал с впечатление, че никой няма право да си играе с емоциите на друго човешко същество. (Може и в мен да си е грешката ще ме извинявате тогава)

   Какво разбираш под "да си играе с емоциите на друго човешко същество"? Всеки е в правото си да извършва каквито си пожелае действия, стига да не са противозаконни. Ако някой се е почувствал измамен или подведен, може би другия път трябва да бъде по-внимателен и пестелив на емоции към хора, които не познава в същина и които с нищо не са му длъжни. Peace

# 75
  • Мнения: 11 340
   Какво разбираш под "да си играе с емоциите на друго човешко същество"? Всеки е в правото си да извършва каквито си пожелае действия, стига да не са противозаконни. Ако някой се е почувствал измамен или подведен, може би другия път трябва да бъде по-внимателен и пестелив на емоции към хора, които не познава в същина и които с нищо не са му длъжни. Peace

Е, те емоциите не са като стотинките - да отворим портомонето и да преценим колко да извадим. Затова са емоции. Може да се възпитаме как да реагираме на тях, но не и какви емоции да изпитваме.

Също така освен писаните закони нормалните индивиди спазват редица неписани такива. А един зрял, отговорен човек зачита и внимава за чувстата на другите.

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Може да се възпитаме как да реагираме на тях, но не и какви емоции да изпитваме.
   Съвсем възможно е човек да се научи как да контролира и рационализира емоциите си. Peace

Също така освен писаните закони нормалните индивиди спазват редица неписани такива. А един зрял, отговорен човек зачита и внимава за чувстата на другите.
   Разбира се, че е така – но ако за спазването на писаните закони има как да предявиш категорично изискване и претенции, то за моралните такива – няма как да предприемеш реални действия за съблюдаването им. Можеш да тръгнеш да се обясняваш и да създаваш драми, естествено, но това често си е само за твоя сметка, в края на краищата. Е, в някои източни общества и гръцмуните си режат, 'щото било въпрос на чест и достойнство, ама ние тук, в уж развитите култури, мисля, че имаме малко по-различни ценности... Whistling

# 77
  • Мнения: 307
И аз да питам нещо за странното поведение на мъжете... Излизах с един мъж, в смисъл виждахме се няколко пъти - невероятно държание към мен, досега никой не се е държал по-добре. Въпреки, че той ми казваше, че не знае какво може да ми предложи като взаимоотношения, не че и аз мога да предложа кой знае какво, но поведението му беше коренно различно на това, което казваше. И всичко беше чудесно до момента, в който този уикенд разума ми надделя и не отидох при него. В комбинация с някакви приказки от моя страна, че ме обърква така, а аз прекалено много ги мисля нещата и уж всичко наред, той изведнъж спря да ме търси. Изчаках известно време и го попитах директно какво става и че ако има нещо по-добре да си каже - " какви са тия драми, нищо нямало". Но продължи с това си поведение, а в същото време ми обяснява как по всяка вероятност уикенда щял да идва, да спра да мисля глупости  и пак до там.

Общи условия

Активация на акаунт