♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 37

  • 81 466
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Тенкю Алекс за новия фраг  Heart Eyes... Забавничък... Дефне припада, гушка се у Баръш, охх пардон, Йомер,  Mr. Green , (най-хубавото от всичко) Нищо съществено...  Whistling

И Йомер бей с бяяяла тениска,   Crazy  Crazy ,Неж  Heart Eyes

Тъйй, за анкетата, мии може и някой друг сериал да се включи да си лафим, ама кой не знам, който си изберете, или пък да си остане така с две сериалчета.. Всеки гледа различни, аз спИциалнУ гледам " Kordugum" , ох, как да го преведа-  Rolling Eyes
Фърлях по око и на "Сладко отмъщение".  Flutter

# 46
  • Мнения: 469
Аз също гледам няколко,които си нямат тема и за това попитах.Но тия,които са съгласни да се включи нов да си кажат какво гледат и те.И ако си няма отделна тема и мнозинството е съгласно тогава да го добавим.Ако мислите,че ще стане пълна каша-нека си остане така темата...

Относно другите сериали,аз гледам Обидените цветя,Зимно слънце(но пък за него се говори,че само 13 епизода щял да бъде),Любовта обича лъжата(не съм сигурна дали така се превежда)...Селската госпожа също,но той ще се обсъжда май в темата за Ягодките...

# 47
  • Мнения: 7 006
Жули, за "Kördüğüm" ( "Гордиев възел" го превеждат на български език ) и "Сладко отмъщение" си има теми Peace

Може да направим и следното: Да добавим нов сериал, за който във форума няма тема ( не се сещам за такъв обаче Peace ) и да продължим да коментираме Серен, Берк, Памир и другите актьори от Статуса. Но пък в темата ще стане бая каръшък Laughing Crazy







А тъй като днес е Велики четвъртък и някои боядисват яйца, да ви покажа и едни маалко по-нетрадиционни такива Crazy  Може пък и да ви вдъхновят Flutter


Щастлив Великден!

Скрит текст:











"Пакетната тема" сме все пак Flutter

Последна редакция: чт, 28 апр 2016, 17:52 от неЖност

# 48
  • Мнения: 16 938
Искам Дефнето и Нихан така да изпратят Галото с танц и да казват гюле-гюле.
Баръш тоест Йомер и бяла тенискаааа Crazy Crazy Crazy

# 49
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Алексче мерсаж шекерим за фрага  Heart Eyes
Айдеее ще изпращаме Галото у Америката   Mr. Green
Такаа да си кажа и аз за сериалите  Thinking
В момента не се сещам за друг освен Селска госпожа ама може и в темата за Ягодите да се обсъжда  newsm78 хвърлих му едно око, забавен ми се вижда  Peace
Жули Гордиев възел и аз го гледам при възможност на български  Peace
Както реши мнозинството но и да се добави друг сериал в темата не пречи да се обсъждат и бъдещите проекти на Берк, Серен, Памир и сие  Crazy

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Ще стане голям карашик, момичетаааа!  ooooh!

# 51
# 52
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Охххх, мноого се смях, гледах го 10 пъти, събудих комшиите сигурно... Още се смея.. Много кръшни всички..  Joy   Joy  Joy  Joy  Joy

А за Kördüğüm , странен превод на бг, аз кат не знам Гордиев какво значи..  hahaha простете невежеството ми..  Flutter

И на алтернативните яйца се смях.. Хохохохо Mr. Green

Охх, и тез очи на Бурак.. Crazy

# 53
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Май ще играят на руска рулетка Кемал и Емир... нашият кахраман това успя да измисли като че ли.

Малко взе да ми писва от от тоя психопат Емир и от разплаканата и подута Нихан .
Нещо много се проточи тази мъка с насилствения брак и невъзможността да се избавим от него. Само се въртим в кръг...

На Бурак много му се кефя в гневните сцени. Много му ходи да е разярен и решителен. Joy

Не може да й се отрече на Хилял Сарал обаче, че я бива в романтичните сцени. Много красиво са заснети всичките любовни моменти.
Точно колкото не я бива във военни сцени и престрелки.

# 54
  • Мнения: 1 288
Запис да не ви изгубя  Hug
Сабах сабах и аз да се изкажа Simple Smile
Нежи за новата тема bouquet Hug
Иначе и аз гледам Горделив възел и Зимно слънце и двата сериала ми харесват.
Серията на Ашка май ще е интересна да видим Фикрет гити ли ще да е или ще забърка поредната неразбория ooooh! Исо на Фикито не го давам аз вече и на Судка го не давам....по-добре сам да си остане ще е е най-добре или на онова девойче дето му занесе бюрек.

# 55
  • Мнения: 9 540
Здравейте гедже гедже...  Hug Hug

Повечето от вас вече спят, ама не и рускините... опасни са..  Joy Joy Joy
Чудя се екипа ли са скръндзи, с толкова спонсори и чудо, ама не знам за кой път вече една и съща вещ я виждаме в няколко актьора/героя.. Очилата на Елчин, които бяха и в Баръш, и в Салих... обеците на Ясемин, които после носеше Дефне... Маратонките на Елчин, шапката й, които бяха и на Дефне... и още, и още....  Whistling Whistling Сега е ред на суичъра...  hahaha hahaha



Вчера с Баръш, днес селфи с Елчин  Mr. Green Mr. Green



От сета  Peace

# 56
  • Мнения: 16 938
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Исо не го давам на никоя.
Надявам се,че Фикито вече ще си ходи.
Хубав и усмихнат петък.

# 57
  • Мнения: 2 229
Мир и светлина в душите на всички дружки! Hug Да живеем като че всеки ден ни е подарен от съдбата!

# 58
  • Мнения: 9 540
Здравейте момичета  Hug Hug
Според вас ще си спомни ли?!  Thinking Praynig

# 59
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Здравейте момичета,  Heart Eyes
Да ви поздравя с една моя много любима песен от Ашка: (16 епизод)

Общи условия

Активация на акаунт