"София - Ден и Нощ" - 10

  • 71 629
  • 774
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Май му прости, като разбра, че не е бременна  Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 147
Много грозно впечатление ми направи Галя като се направи на интересна за баничката, която Рая искаше да си купи..."Да не станеш от онези, едрите танцьорки" ми прозвуча много грозно...

Галчето обаче нямаше да откаже на Рая домашната баничка  hahaha  Laughing

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Галя си показва дзъбките  Mr. Green.От всички в сериала има най-богат речник и подрежда по-дълги и смислени изречения  bowuu.
На Рая мястото й отдавна не е там, но пък е свързващото звено с квартирата и може би за това още е там, а заради интригите, разбира се  Whistling.

# 18
  • София
  • Мнения: 718
Май му прости, като разбра, че не е бременна  Laughing
Май да. Mr. Green

Искам да видя какво става с Асен и баща му. newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 1 168
Рая много тъпо постъпва... не разбирам защо нямаха такива моменти с Дани ,докато Галка си беше с Бранко , а сега се сети...

# 20
  • Мнения: X
Рая много тъпо постъпва... не разбирам защо нямаха такива моменти с Дани ,докато Галка си беше с Бранко , а сега се сети...

филм да става, иначе нямаше да е интересно  Laughing

Сега хвърлих поглед във фейса - хлапетата честитят рождения ден на Коки и му пожелават приятно изкарване с Били Хлапето, а той им благодари за пожеланията  ooooh! Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 1 168
А какво мислите за почивката на Бобката и принцеса Лили , сцената със скарването си мислех,че я направиха за да ги разделят най-накрая , пък след две минути пак се гушкаха и Лилито потъркваше мазни корени в рамото на Боби...

# 22
  • София
  • Мнения: 718
А какво мислите за почивката на Бобката и принцеса Лили , сцената със скарването си мислех,че я направиха за да ги разделят най-накрая , пък след две минути пак се гушкаха и Лилито потъркваше мазни корени в рамото на Боби...
Мисля,че се опитват да развалят образа на Лили тотално,като я изкарат супер обсебваща и жадна за внимание личност.

# 23
  • Мнения: X
Аз продължавам да се чудя Рая как може да седи в апартамента... Видно е, че с Галя вече не са приятелки, дори едвам се понасят според мен.

+1

Рая е рядко противно същество, ако бях на Галя досега щях да съм я изгонила.

Във вчерашния епизод много отблизо показаха някои части на Стелчето.. ooooh! Whistling

# 24
  • Мнения: 1 168
И Рая ми е противна,и Галя ми е противна,а пък за Дани думи нямам ooooh! Как може този "мъж" да е секссимвол и доста момиченца да се прехласват по него се чудя.Мазната му коса ли да харесвам или фъфлещия му говор....Или това,че все чака на готово.Добре че е Галя,че да има и къде да спи и какво да работи.А за "мъжкото" му поведение и "адекватните" му действия въобще няма да говоря!

# 25
# 26
  • Мнения: 1 745
Дани наистина е противен с тая коса,а и как седеше в ресторанта с тая шапка... Shocked Хич не й отива на Галя "моделката" такова мазно същество.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 388
  Сигурно Дани и Рая за пореден път ще преспят и ще изхвърчат дружно от квартирата. hahaha
Или Галка ще започне с нейните"те са си един за друг,винаги са имали чувства,не трябваше да се меся и да заставам между тях,аз съм излишната и трябва да се оттегля и т.н."

# 28
  • Мнения: 3 597
Запис в новата темичка  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 559
В промото май показаха Митачето и Коко в ямболското село....явно Стефка /май така беше  newsm78/ живее в катун  Joy

Общи условия

Активация на акаунт