Препоръчайте лекар за раждане в "Света София"

  • 12 257
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
преди 3 години секциото ми го прави д-р тодор йотов,много добър специалист.още работи в света софия,има и частен кабинет.д-р савова също е много добър избор. като гледам мненията , доста голям избор имаш-на добър час

пп:препоручвам ти всячески да избягваш д-р стрелков

# 16
  • София
  • Мнения: 1 086
Аз бях без избор на лекар,но съм много доволна от д-р Ковачева и д-р Гогова,които бяха дежурни тогава!

# 17
  • Мнения: 416
преди 3 години секциото ми го прави д-р тодор йотов,много добър специалист.още работи в света софия

С две ръце гласувам за Тодор Йотов newsm10!Невероятен специалист smile3521!На друг не бих се доверила! Naughty

# 18
  • Мнения: 765
Д-р Панова е добър специалист и внимателен човек , при нова бременност пак бих се доверила на нея! newsm10

# 19
  • Мнения: 35 968
д-р Колева

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
д-р Тодор Йотов, малко на Хелмут Кол прилича, много ми хареса, страхотна скица, не ме е оперирал той, но той беше правил операцията на момичето, с което бяхме в стая, та непрекъснато я наобикаляше в отделението след раждането, и покрай нея, от специалните грижи намазах и аз!

# 21
# 22
  • Мнения: 1 881
Аз съм със секцио, бях при Красимир Недялков, най  - добрия Sunglasses

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Божидар Ташков  newsm10

# 24
  • Мнения: 2 309
Динчо Георгиев, нямам думи да опиша колко съм доволна, готин човек, страхотен професионалист и невероятно отншение и грижа към пациентките си.

# 25
  • Мнения: 10 614
Говорих с д-р. М. Янкова, но се оказа, че ще е в отпуск, когато е термина ми, така че ще избирам друг лекар Simple Smile
Янкова доста често е в отпуск - на мен ми го сервира 2 дни преди термина. Родих при Григорова, с чудесни впечатления съм от Генов и Тодоров, при които раждаха другите момичета.

# 26
  • Мнения: 209
Аз съм при Гогова и съм много доволна
Миналия път секциото ми го правиха тя и Ташков- баща и съм много доволна
Така че аз съм за тях

# 27
  • София
  • Мнения: 2 437
Динчо Георгиев

Поема те преди ражденето (ако се наложи да лежиш в патология), по време на раждането и се грижи за теб и бебето, докато ви изпишат Peace

# 28
  • Мнения: 656
аз раждах нормално при д-р Панова - много внимателна и съм супер доволна.
newsm10

# 29
  • Мнения: 1 930
д-р Силвия Савова  Heart Eyes. Златна е.

Общи условия

Активация на акаунт