НОЕМВРИйска мечта ни свързва и нека времето да се разбърза! - Тема 5

  • 41 589
  • 720
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 43
И мен като ме гледа, каза че много подскача Simple Smile

# 211
  • Мнения: 284
Или нашите бебоци са хиперактивни, или това за 22-та часа не е вярно. И нашия дракон правеше едни салта , мяташе се яко Laughing Може би като им отеснее и ще поспиват по повече, засега явно всички доста шават. newsm32 Heart Eyes

# 212
  • Мнения: 473
За тези седмици не съм много сигурна, но за малко по-напредналите, будуват нощем и спят брез деня, защото докато се движим се създавали някакви вибрации в амниотичната течност, които ги масажирали и затова спяли.

Аз вчера се разтършувах в гардеробите, извадих всички бебешки дрешки и ги сортирах по месеци. Сега всичко ми е доста добре организирано. Видях, че съм си изxвърлила почти всички лигавници, което е нормално, все пак много повръщахме и ще трябва да купувам. Ако се окаже момченце всички дрехи, които няма да са подходящи ще трябва да ги махна и ще трябва да купувам доста неща, добре че имам неутрални дрешки, не че ми пречи да му облека розова пижамка например. Той нали няма да си спомня.  Mr. Green

# 213
  • Мнения: 1 054

Аз вчера се разтършувах в гардеробите, извадих всички бебешки дрешки и ги сортирах по месеци. Сега всичко ми е доста добре организирано. Видях, че съм си изxвърлила почти всички лигавници, което е нормално, все пак много повръщахме и ще трябва да купувам. Ако се окаже момченце всички дрехи, които няма да са подходящи ще трябва да ги махна и ще трябва да купувам доста неща, добре че имам неутрални дрешки, не че ми пречи да му облека розова пижамка например. Той нали няма да си спомня.  Mr. Green

Няма да е лошо и аз да направя същото. Всичко пазя от каката и се надявам да влезе в употреба, но ако е момченце и аз трябва да купувам доста неща. Шестото ми чувство е, че ще трябват мъжки гащеризони, а така искам пак розови... Само да е здравичко, пък каквото дойде Simple Smile

# 214
  • Мнения: 473
Аз като гледам за първите 6 месеца може и нищо да не купувам. Дрешките ни са розови, сини и бежови. Даже имам и две космонавтчета, които също стават, едното е синъo а другото бяло (имам и розови). Половината сестра ми ми ги беше дала (тя има близначки) и се оказах с 5 космонавтчета. Гледам и чувалчета имам доста. Ще видя юли на летните намаления, може да взема малко нови неща ей така да радват окото. Simple Smile  Вече нямам търпение да разбера пола, но искам да е сигурно като ми го кажат, че да не стане така, да се отърва от розовите дрешки и роклите и да се окаже, че ще е момиченце.
Вече мисля и за организацията на мебелите, кое къде ще стои, къде ще държим бебешките дрешки и принадлежности. Възползвам се от ваденето на летните дрехи (нищо че навън вали). Извадих си и дрехите за бременни, макар че са за по-напреднала бременност. Сега нали забременях с едни 10кг отгоре, та сигурно много скоро ще ми стават.  Laughing

# 215
  • Мнения: 107
Lara 8 В Испания в коя седмица казват пола ??? Само при мен ли не казват до 16 г.с. ??
Алегра На теб казаха ли ти ?? На мен и преди с дъщеря ми не ми казаха ,а чак в 16 , и сега така ми отговарят ... newsm78

# 216
  • Мнения: 473
Пола го казват на втората ФМ в 20-та седмица. Ще го мисля още месец и половина. Но аз мисля за него в мъжки род, нали искаме момче и нали хванахме овулацията уж.  Laughing
Не знам коя е най-ранната седмица, в която могат да ти кажат пола без да има опастност да го сбъркат.

# 217
  • Мнения: 1 054
С първата ми бременност бях на ФМ в 19г.с  и тогава ми казаха пола. Сега смятам да отида пак в същата седмица. Знам, че най-рано пола със сигурност се вижда при добър специалист с отлична апаратура не по-рано от 14 г. с. И при момчетата, и при момичетата преди това всичко изглежда еднакво, докато се оформят гениталиите.

# 218
  • Мнения: 284
Предполагам, че на някои места избягват да казват пола на бебока, да се избегнат прекъсвания на бременността в по-ранните седмици в случай на неудовлетворени мераци за пол. За съжаление и това се случва. Но преди няколко днни си говорих с една позната и ми каза, че до 7ми месец и на ФМ и на другите прегледи са и казвали, че ще има момченце. Чак в 7ми месец се разбрало, че е мома  Laughing

# 219
  • Мнения: 251
Момичета да чета за дрешки и много се успокоявам Simple Smile
Утре съм на БХС и ме е хванало шубето... Ще се окажа най-голямата бъзла в групата...
Днес ме пробождаше ту е ляво ту в дясно сякаш яйчници ама нали ми казаха че контракции имам И се чудех дали не са те...
Лежах пих хапчета пък помина и така..
За пола не съм обнадеждена че ще ми кажат утре струва ми се рано и да ми кажат няма да повярвам за сега  Thinking
За космонавтите се чудех какъв размер се купува след като трябва да се използва до към март сигурно 3-6 ? Хич не ми ясно ще ви питам на есен преди да купувам живот и здраве   Praynig

# 220
  • Мнения: 126
Аз съм в 14 седмица (15 г с.) и до сега не съм усещала това гъделичкане или каквото е  newsm78 Толкова започнах да кашлям,че ме е страх за бебко  Cry Утре ще ходя на лекар.

# 221
  • Мнения: 144
Аз така се зарадвах, че доки ми каза момче, че сега като чета, че по-рано от 14 г.с. не може да се види с точност ми става напрегнато, моята детска мечта си е момче, та да видим. Чакам си резултатите от Преатеста всеки момент, там пола се определя на 100%, така че само да дойде  Grinning

# 222
  • Мнения: 466
Здравейте мами,
Аз си чакам утре БХС и да видим Зрънчо.  Ще съм 12с4д дано се види пола.
За космонавтите бях взела голям , а и тя качваше по 1.2кг на месец и сега така смятам

# 223
  • Мнения: 1 054
Angela, аз също се учудих, че толкова рано и толкова смело ви съобщават пол. Още с първата си бременност го четох, че със сигурност пола може да се каже не по-рано от 14г.с и подчертавам, при добър специалист с отлична апаратура Simple Smile
Може пък и да са познали, знае ли човек...
Пишеше също, че до тази седмица всичко между крачетата изглежда еднакво и при момиченцата, и при момченцата. После гениталиите се оформяли и вече ставало явно Simple Smile
Момичета, каквато и да ви е детската мечта, най-важното си остава бебчо да е здрав, все ще си го обичате с чурка или без нея Simple Smile

# 224
  • Мнения: 466
Да питам как сте с повръщането? Днес за 3 път ми се случва. Бебо не харесва закуската явно. А като цяло рядко ми се гади

Общи условия

Активация на акаунт