Цени на пазара в Димитровград.

  • 44 913
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, мислим да ходим до пазара за дрехи в Димитровград.Може ли някой да ме ориентира в цените на детските дрехи за момче на 6 години - комплекти анцузи, дънки, тениски и блузки с дълги ръкави. Дамски и мъжки дънки и комплекти анцузи. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 512
Да и аз да попитам в кой ден е за пазаруване на дребно и в коя част на деня.Бях чувала преди,че пазаруването на дребно е в петък през нощта.

# 2
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Петък е на едро, но повечето продавачи предлагат стоките и на дребно. На някой места се намират хубави неща, но има и уникални боклуци, не мога да си кривя душата. Не съм ходила от месеци там, въпреки, че ми е под носа. В момента не знам кое преобладава - боклуци или прилични стоки, пък и е въпрос на вкус.

# 3
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
На пазара може да се намери всичко. Той е всеки петък, събота и неделя от сутринта до обяд. В петък наистина търговците продават предимно на едно, но спокойно може да си напазаруваш. В събота и неделя вече навсякъде всеки продава на дребно, като в събота не всичко е отворено, има и затворени маси. В неделя обаче всички търговци излизат и продават. Тогава има и най-много хора. В петък пазара приключва към 11 - 12ч, докато събота и особено неделя можеш да се разхождаш спокойно до към 13- 14ч.

Колкото до цените - за деца не знам как е, но виж хубави и качествени мъжки и дамски спортни екипи - 15- 30лв, само анцузи, които да са хубави - 5 - 10лв, ризи - 15 - 18лв, дънките и панталоните са 20 - 30лв, хубави тениски можеш да намериш и за по 3лв дамски, 5лв мъжки, има и по-скъпи разбира се по 10 - 20лв, блузки с дълъг ръкав има малко в момента но са около 10лв, има всевъзможни якета за по 25 - 30лв, много търговци продават бикини, боксерки, слипове и т.н. на стекчета ако искаш да си купиш повечко от един номер и те таксуват цена на едро, същото важи за чорапите.

Като се замисля за по 5-10лв съм виждала детски анцузи, 3 - 4лв тениски, 10-12лв дънки, рокли, около 20лв якета.

Вярно е, че има много вносна турска и китайска стока, но предимно масите са с български стоки, не е трудно да се разпознаят, то кича си личи отдалеч. Има обаче страшно много маси, от които можеш да си купиш доста качествени неща от производители на страшно ниска цена.

Един съвет от мен е да не се притеснявате да мерите преди да купите. Почти всеки търговец има обосебена пробна - ако не ви хареса как стои, не купувате. Много приятни хора са, никой няма да ви се разсърди. Спокойно можете и да се пазарите за цената ако купувате повече неща от един човек, повечето са склонни да я намалят. Обуйте си удобни обувки, лесни за обличане и събличане дрехи и се въоражете с търпение, че пазара е огромен  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1
Много   от  българските продавачи  имат и  собственни  сайтове ,  потърси  в  гоогле .  Аз  например си  пазарувам  от  www.bgmag.eu .  продават на  едро  и   дребно 

На пазара може да се намери всичко. Той е всеки петък, събота и неделя от сутринта до обяд. В петък наистина търговците продават предимно на едно, но спокойно може да си напазаруваш. В събота и неделя вече навсякъде всеки продава на дребно, като в събота не всичко е отворено, има и затворени маси. В неделя обаче всички търговци излизат и продават. Тогава има и най-много хора. В петък пазара приключва към 11 - 12ч, докато събота и особено неделя можеш да се разхождаш спокойно до към 13- 14ч.

Колкото до цените - за деца не знам как е, но виж хубави и качествени мъжки и дамски спортни екипи - 15- 30лв, само анцузи, които да са хубави - 5 - 10лв, ризи - 15 - 18лв, дънките и панталоните са 20 - 30лв, хубави тениски можеш да намериш и за по 3лв дамски, 5лв мъжки, има и по-скъпи разбира се по 10 - 20лв, блузки с дълъг ръкав има малко в момента но са около 10лв, има всевъзможни якета за по 25 - 30лв, много търговци продават бикини, боксерки, слипове и т.н. на стекчета ако искаш да си купиш повечко от един номер и те таксуват цена на едро, същото важи за чорапите.

Като се замисля за по 5-10лв съм виждала детски анцузи, 3 - 4лв тениски, 10-12лв дънки, рокли, около 20лв якета.

Вярно е, че има много вносна турска и китайска стока, но предимно масите са с български стоки, не е трудно да се разпознаят, то кича си личи отдалеч. Има обаче страшно много маси, от които можеш да си купиш доста качествени неща от производители на страшно ниска цена.

Един съвет от мен е да не се притеснявате да мерите преди да купите. Почти всеки търговец има обосебена пробна - ако не ви хареса как стои, не купувате. Много приятни хора са, никой няма да ви се разсърди. Спокойно можете и да се пазарите за цената ако купувате повече неща от един човек, повечето са склонни да я намалят. Обуйте си удобни обувки, лесни за обличане и събличане дрехи и се въоражете с търпение, че пазара е огромен  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 39
Здравейте,може ли да ми обясните къде се намира пазара или адрес направо да ми дадете ако знаете,и може ли актуална информация кога работи пазара

# 6
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
О, града е две педи, не можеш да се загубиш лесно. Питаш и ще те опътят. Има и табели.  Peace

# 7
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Здравейте,може ли да ми обясните къде се намира пазара или адрес направо да ми дадете ако знаете,и може ли актуална информация кога работи пазара

Здравей, зависи от къде влизаш в града (през пътя за Чирпан, Стара Загора или Хасково), ако искаш кажи и ще обясня. Иначе наистина когото и да пита ще те опъти, пазара е огромен, повечето хората си имат маса там и си продават та не е нещо непознато.

# 8
  • Мнения: 39
Много   от  българските продавачи  имат и  собственни  сайтове ,  потърси  в  гоогле .  Аз  например си  пазарувам  от  www.bgmag.eu .  продават на  едро  и   дребно  

На пазара може да се намери всичко. Той е всеки петък, събота и неделя от сутринта до обяд. В петък наистина търговците продават предимно на едно, но спокойно може да си напазаруваш. В събота и неделя вече навсякъде всеки продава на дребно, като в събота не всичко е отворено, има и затворени маси. В неделя обаче всички търговци излизат и продават. Тогава има и най-много хора. В петък пазара приключва към 11 - 12ч, докато събота и особено неделя можеш да се разхождаш спокойно до към 13- 14ч.

Колкото до цените - за деца не знам как е, но виж хубави и качествени мъжки и дамски спортни екипи - 15- 30лв, само анцузи, които да са хубави - 5 - 10лв, ризи - 15 - 18лв, дънките и панталоните са 20 - 30лв, хубави тениски можеш да намериш и за по 3лв дамски, 5лв мъжки, има и по-скъпи разбира се по 10 - 20лв, блузки с дълъг ръкав има малко в момента но са около 10лв, има всевъзможни якета за по 25 - 30лв, много търговци продават бикини, боксерки, слипове и т.н. на стекчета ако искаш да си купиш повечко от един номер и те таксуват цена на едро, същото важи за чорапите.

Като се замисля за по 5-10лв съм виждала детски анцузи, 3 - 4лв тениски, 10-12лв дънки, рокли, около 20лв якета.

Вярно е, че има много вносна турска и китайска стока, но предимно масите са с български стоки, не е трудно да се разпознаят, то кича си личи отдалеч. Има обаче страшно много маси, от които можеш да си купиш доста качествени неща от производители на страшно ниска цена.

Един съвет от мен е да не се притеснявате да мерите преди да купите. Почти всеки търговец има обосебена пробна - ако не ви хареса как стои, не купувате. Много приятни хора са, никой няма да ви се разсърди. Спокойно можете и да се пазарите за цената ако купувате повече неща от един човек, повечето са склонни да я намалят. Обуйте си удобни обувки, лесни за обличане и събличане дрехи и се въоражете с търпение, че пазара е огромен  Mr. Green





Да попитам цените дали са същите в момента и знаете ли дали има вече блузи с дълъг ръкав и якета

Последна редакция: ср, 28 сеп 2016, 16:34 от E.dimova

# 9
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
E.dimova цените не са се променили, от доста време вече има есенни неща по пазара, а летните се разпродават на доста ниски цени.

# 10
  • Мнения: 16
Здравейте,скоро си отворих магазин за дрехи и ме интересува дали знаете сайтовете на търговците от Димитровград.Няколко пъти ходих Вземах тел.ном. но ме интересува зн.ли доставчици на дрехи които търгуват онлайн.Скоро претърпях ПТП и не мога да пътувам до Димитровград.Интересуват ме предимно Дамски мъжки блузи до 16/17 лв на едро.

# 11
  • Мнения: 1 066
Здравейте, дали може да ми дадете актуална информация кога е пазара на едро и кога на дребно. Ще пътуваме от Варна и се притеснявам да не се разходим напразно. Казват ми да отида в петък но рано сутринта, още от 5-6 часа, истина ли е това?

# 12
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Здравейте, дали може да ми дадете актуална информация кога е пазара на едро и кога на дребно. Ще пътуваме от Варна и се притеснявам да не се разходим напразно. Казват ми да отида в петък но рано сутринта, още от 5-6 часа, истина ли е това?


В петък пазара започва към 7 и повечето търговци продават предимно на едро, но и на дребно продават доста от тях. В събота пазара е слаб, тогава продават на дребно, ако имат останали серии неща които не са отвпрени могат и на едро да ги продадат. В неделя пазара е най-силен, тогава всички птварят масите си и придават на дребно. В събота и неделя отварят към 8, 8 и нещо и затварят към 13ч, а в петък затварят към 11:30, 12ч. Ако искаш да пазаруваш на едро отиди в петък, ако искаш на дребно - в събота и неделя. Пазара е наистина огромен,така че ако си предвидила по-голямо пазаруване остани за повече от ден.

# 13
  • Мнения: 141
Здравейте темата за пазара в Димитровград е много стара та ще пусна нова.Интересувам се ако някой от вас скоро е ходил на пазар там, дали има разнообразни детски обувки?Или имате информация ,къде на едро има хубави детски обувки?  Blush

# 14
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Здравейте темата за пазара в Димитровград е много стара та ще пусна нова.Интересувам се ако някой от вас скоро е ходил на пазар там, дали има разнообразни детски обувки?Или имате информация ,къде на едро има хубави детски обувки?  Blush

Има навсянъде. Зад старата автогара има само маси за пбувки които продават в петък почти само на едро. Там има много хубави обувки.

Общи условия

Активация на акаунт