Капачки Верея - търся букви

  • 13 969
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 500
И аз съм от тези дето не могат да намерят буква Я.
Почвам да се съмнявам вече че тази буква изобщо не е отпечатвана. Има ли някой да я е уцелвал и ако да - на какъв вид мляко е ?
Тъкмо това си мислех днес и аз  newsm78 След поредните Р и Е се зачудих....А съм купувала от всички видове кисели млека, дори и ужасното 0.1%
Купувала съм и от други квартали, просто така се случва  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 337
Аз пък ползвам само "ужасното" 0,1%  Joy и определено мога да твърдя че при него буква Я няма.
Мислех по едно време че по другите видове може да е различно, ама явно не е така.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 521
Мога да твърдя,че съм пробвала всички,купувам си редовно 3,6%,защото го купувам доста евтино. Според мен нямат общо буквите с маслеността на млеката.Последният път си купих 2 от 3,6%.Изядох първото падна се В,оставих другото и го забравих.Снощи писах в темата и се сетих за 2то,отворих го и на него Я! Много се зарадвах и днес си взех купичката,много е сладка.Според мен ги печатат на партиди и си пускат някъде по 1-2-3 Я-та Simple Smile

# 18
  • Мнения: 58
И аз търся това Я. Май имам от всички други за размяна! И аз съм пробвал май всички!
Пловдив

Последна редакция: ср, 04 май 2016, 14:52 от Ivaylo1001

# 19
  • Мнения: 2 485
 Grinning и ние чакаме заветното Я! Имаме 8 излишни В  Crazy

# 20
  • Мнения: 574
Да се похвалим и ние, днес взехме две купи. Страхотни са!
Чакаме едно Е и ще вземем и трета.

# 21
  • Мнения: 58
А ние още чакаме заветното Я, все други се падат в Пловдив Joy.

# 22
  • Мнения: 13 524
Търся буква "Я", имам за размяна "Е и В".

# 23
  • София
  • Мнения: 1 522
Търся буквички ,,Я" и ,,Е" Simple Smile Имам много буквички ,,Р" Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 500
Имам 5 млека в хладилника  Mr. Green Едното "Е" се скъса и го метнах в коша, но Е тегля често.
Ще пиша какво имам, защото и много Р изхвърлих.
Да питам купата тип за ядки ли е или голяма за салата?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 521
хмм според мен е купа за мляко или за овесени ядки  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 485
Ако е повредена капачката, не ги ли приемат? Ние имаме само две Е и едното е леко скъсано Grinning

# 27
  • Мнения: 574
Ако е повредена капачката, не ги ли приемат? Ние имаме само две Е и едното е леко скъсано Grinning

Когато е леко скъсано, няма проблем, стига буквата да е здрава и да се разбира коя е.
Ако обаче е много скъсана и не се разбира коя е, едвали ще я приемат.

# 28
  • Мнения: 4 500
Имам излишни Р и Е. В София съм. Който ги иска да ми пише ЛС  Simple Smile
Все още търся Я  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 337
Домашните вече ме взимат за мезе, че съм издирвателя на несъществуващото "я". Няма и нямя!

Общи условия

Активация на акаунт