Количките на Giordani

  • 25 344
  • 224
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 014
billi , Джордани колички и други неща - играчки и т.н. има в магазин Пинокио. Намира се на бул. България, след х-л Санкт Петербург, в посока изхода на Пловдив, вдясно.

# 16
  • Мнения: 577
А какви са цените на летните им колички?

# 17
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
 Страхотна е!  newsm10 Аз също имам такава количка, разхождам бебо от 17-ия му ден по няколко часа на ден. Проходима е през всякакви дупки, много лека, няма нужда да се натиска при качване на тротоар, минава директно, много подвижни колела, има дъждобран при вятър и дъжд, чувалче за краката, а лятно време се маха част от покрива за да стане лятна. Могат да ме вземат за рекламен консултант Sunglasses Laughing

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
А какви са цените на летните им колички?
Вай е 189лв,другия модел незнам

# 19
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Може ли, някоя мама да даде координати на магазин в който се продава модела Вай!
Имам приятелка,която иска да си купи такава количка но от фирмата вносител отказват да и изпратят защото трябвала да си я купи от магазин. При нас няма магазини продаващи тази марка обаче newsm78 newsm78 newsm78.
Как е уреден сервиза на тази марка?

# 20
  • София
  • Мнения: 98
И аз преди два месеца си купих модела на Джордани за 310 лева от магазин "Пинокио". За мен е добра. Сравнително лека. Чанта винаги можеш да намериш. От "Премаман" си взех и мрежа, събира играчки, зрънчовци и прочие дреболии и ми върши страхотна работа. Още повече, че много често ми се налага да сгъвам и разгъвам количката. 

# 21
  • Мнения: 1 000
Момичета, моля ви се, споделете вашето мнение за количките на Джордани. Трябва скоро да си купя количка, но се двоумя между Джордани /не видях кой точно модел е / и Кенгуро/ Венеция/. Ако някой знае сайта на Giordani нека да ми го каже.

Здравей,
Количките ги има в Люлин, бл. 549 магазин Кампионе.....срещу супер Витоша....между двете заложни къщи......в ляво от От а до я за бебето ..... телефона им е 9250433 и жената е много мила....обади се и разпитай...... има 3-4 модела и чакат още 2 в началото на МАЙ Simple Smile
И аз ги чакам Simple Smile че за в началото имам една лятна ама е много Лятна Simple Smile и до септемви ще трябва да си купя друга
Ето адреса:
http://www.giordanibaby.com/

# 22
  • Мнения: 1 000
Пак здрасти
Сетих се че ми казаха че ги имало и в КОМСЕД ама нямали някои модели......
И не се надявай на Сайта на джиордани......нещо не работи като хората...... пък и няма почти нищо там Simple Smile ама разгледай де
УСПЕХ

# 23
  • Мнения: 745
Наистина количките на джордани изглеждат като  ЧИКО обаче по качество дали е така?

# 24
  • Мнения: 1 000
Само за информация:
http://www.ebabycom.it/product_info.php?cPath=65_78_89&products_id=334

тук струва около 400 лева а в Италия около 230 лева

# 25
  • Мнения: 147
Аз ползвам GIO 0138.4.  newsm10 smile3501 newsm74
Перфектна е-много лека и страшно маневрена.Като всъдеход е. Купувала съм я от КОМСЕД за 313 лв. декември месец.Предполагам,че цената е още същата.

# 26
  • Мнения: 2 085
Аз ползвам GIO 0138.4.  newsm10 smile3501 newsm74
Перфектна е-много лека и страшно маневрена.Като всъдеход е. Купувала съм я от КОМСЕД за 313 лв. декември месец.Предполагам,че цената е още същата.
Еййй, много е хубава тази количка! newsm10И сега струва толкова

# 27
  • Мнения: 564
А тези  Giordani, имат ли събместима с количките кошница за кола?
И къде в Софя мога да ги разгледам  'на живо' освен в Люлин?

# 28
  • Мнения: 551
В Бебе+ има голям избор, можеш  там да ги погледнеш .Иначе друго място за което се сещам че ги има е Бебе Маркет.

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 13:39 от krisi 1975

# 29
  • Мнения: 984
А какви са цените на летните им колички?
Вай е 189лв,другия модел незнам
някой да знае в Италия колко струва този модел

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 14:42 от kiki77

Общи условия

Активация на акаунт