Количките на Giordani

  • 25 403
  • 224
  •   1
Отговори
# 75
Няма място за колебание.Неонато е най-обикновен КАМ,че и по-зле.И за едно лято придобива "страхотен"избелял цвят.....Загледайте се в някоя стара количка. Simple Smile

# 76
дали при всички десени е така-сега гледам минава една сиво с оранжево покраи нас и наистина преди бе6е по хубава и по наситено оранжевото newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 2 440
Не съм видяла още Нео Натото нямаш възможност, но Чоча има една огромна молба към теб Praynig - би ли измерила Джорданито колко е широка и дълга вътре!

# 78
  • Мнения: 252
аз днес видях Неонатото (Пиума) в Малечко-много е тясна и къса за съжаление. Вътрешната широчина е едва 26см, дължината е 76см-според мен е неудобна за детето.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 440
аз днес видях Неонатото (Пиума) в Малечко-много е тясна и къса за съжаление. Вътрешната широчина е едва 26см, дължината е 76см-според мен е неудобна за детето.

Права си наистина е много тясна. А разбра ли какъв е размера на Джорданито? Ако наистина и то е така определено отпада и май ще се насочвам към Ариата на Пег Перего, но ще изкакам още месец, за да го сложа в нея заради този наклон.

# 80
  • Мнения: 17 415
Една мама, която си е купила Пиумата, ми даде вътрешна ширина 30 см...Странна работа

# 81
  • Мнения: 3 457
има налични вече количките на Джиордани-получих имейл Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 7 242
Ако някой види някъде линк с новите цветове, моля да пусне.

# 83
  • Мнения: 3 457
Ако някой види някъде линк с новите цветове, моля да пусне.
тц ,няма ги newsm78

# 84
  • Мнения: 3 457
гледам ,че сега ровят сайта-значи скоро ще ги има Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 2 440
Коте къде ги има вече количките на Джордани? Аз след дълго мислене реших да взема или Джордани Компакт или Ариата. Ариата съм я виждала на живо, но ми се ще да видя и Компакта. И всъщност Джорданитата ли имат нови цветове?

# 86
И аз полу4их мейл от Симонови за Джордани,явно е до6ла нова стока-в4ера полу4их пък за 4иполино Simple Smile

# 87
  • Мнения: 3 457
А тъкмо да пиша и ме изпревариха ,че днес са получени новите неща на Джиордани-колички ,играчки ,аксесоари-от колекция 2007г. Peace

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Не съм видяла още Нео Натото нямаш възможност, но Чоча има една огромна молба към теб Praynig - би ли измерила Джорданито колко е широка и дълга вътре!
Сега ти виждам поста.След малко ще слезна на долния етаж и ще измеря Laughing

# 89
  • София
  • Мнения: 2 440
Чоча мерси Hug
Влезнах в сайта на Симонови, но не са показани новите разцветки, така че къде да ги видя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт