Какво направих днес за себе си? - 2

  • 119 297
  • 897
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 438
Много приятна тема Simple Smile
Днес си направих маска за лице - хареса ми  Peace
Видях се с приятелка и си купих 2 сребърни бижута от нея ( медальон и пръстен с ахат) - поглезих се с тях Wink
АА, и детето каза една нова думааа Laughing

# 31
  • Милано
  • Мнения: 952
Вчера се секнах Sadи днес исках да правя много хубави неща,но с тази дископатия нищо не можах да направя...Болиииииии

# 32
  • София
  • Мнения: 421
Оправих бакиите с едни неплатени данъци и се оказа, че трябва да платя "само" 400 лева по-малко ... Сега се чудя къде да ги натъмъня  Joy

# 33
  • Мнения: 344
Разходих децата от детски дом в парка и за вечеря им приготвих скара на въглища със салата и препечен хляб, да ядат до насита. Стореното приемам лично за мен, защото ми доставя радост и удовлетворение.

# 34
  • Мнения: leet
ходих на антицелулитен масаж и после на спорт - чувствам се много освежена.. макар и не отслабнала  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 3 743
Харесва ми темата Hug Всеки ден трябва да правим нещо за себе си Flutter

# 36
  • Варна
  • Мнения: 36 616
Започнах нов пъзел, не мога да му се нарадвам. Голяма краста е, като започна, не мога да се спра. Ама голям кеф ми е.

# 37
  • Мнения: X
Разходих децата от детски дом в парка и за вечеря им приготвих скара на въглища със салата и препечен хляб, да ядат до насита. Стореното приемам лично за мен, защото ми доставя радост и удовлетворение.
Страхотно, браво на теб! Истински ме впечатли.

# 38
  • Мнения: 4 500
Разходих децата от детски дом в парка и за вечеря им приготвих скара на въглища със салата и препечен хляб, да ядат до насита. Стореното приемам лично за мен, защото ми доставя радост и удовлетворение.
За пръв път чета такъв пост. Даже втори и трети път го прочетох, за да съм сигурна какво пише  Embarassed
Поздравления за доброто ти сърце!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Хубава тема  Hug
Днес не направих нищо за себе си обещавам си да се поправя  Simple Smile

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Днес не ядох шоколад...доволна съм,не ми липсва Rolling Eyes замених го с по-полезните ягодки и ядки Wink

# 41
  • Мнения: 494
Ядох шоколад. На режим съм и мога да си го позволя 1 път седмично.
Насладих се максимално на удоволствието.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 052
Докато сме на ядлива тема, направих си баница  Mr. Green Иначе, мързелувах цял ден.

# 43
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Пия си кафето на спокойствие докато малкия спи..........

# 44
  • Мнения: 4 569
Спах до преди малко.
Смятам да се разходя до близкия парк ако не ме домързи.

Общи условия

Активация на акаунт