Какво направих днес за себе си? - 2

  • 119 288
  • 897
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 9 052
Започнах тренировки удома Simple Smile

и аз . и си чатя тук .

# 451
  • Мнения: 9 152
Спах на воля. До 12 часа на обяд.

# 452
  • русе
  • Мнения: 1 317
Започнах диета , много леко ми е

# 453
  • Мнения: 9 052
направих малко гимнастика и аз правя нещо като диета. Т.е. намалям калориите, нямам специален план.

# 454
  • Мнения: 481
Направих си фреш сутринта.Simple Smile

# 455
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Оставих таткото да приспива малкия, те заспаха и двамата... и сега мама царува.

# 456
  • Мнения: 1 652
Откакто се опитвам да не пуша, сутрин имам едни 10 минути повече за мен , и вече ходя с прическа. Не просто вързана Simple Smile

# 457
  • софия
  • Мнения: 1 305
Започнах да спортувам, снощи бях на фитнес, а преди малко запазих час за йога на която ще ходим заедно с дъщеря ми. Тази сутрин пих хладка вода с лимон и съм си поставила да пия по 2 л вода на ден.

# 458
  • Мнения: 9 052
... Тази сутрин пих хладка вода с лимон  ...
закуската ли заместваш или е допълнително?
Аз се опитвам да не похапвам и цял ден иъдържам някак, но вечер ми се похапва и затова снощи направих не много добре за мен, ама 2 еклера ... 

# 459
  • Мнения: 5 462
... Тази сутрин пих хладка вода с лимон  ...
закуската ли заместваш или е допълнително?
Аз се опитвам да не похапвам и цял ден иъдържам някак, но вечер ми се похапва и затова снощи направих не много добре за мен, ама 2 еклера ... 
Защо си го причиняваш ?С целодневно гладуване не се оттслабва . newsm78

# 460
  • Мнения: 9 052
Защо си го причиняваш ?С целодневно гладуване не се оттслабва . newsm78

не гладувам. ето днес се движа за сега доволно според мен, та това е което направих за себе си за сега и съм доволна. Имам кафета, доста вода, ябълка,  порция брюкселско зеле с малко бекон и сос около 6 зеленца и една салата. За сега съм доволна и не се чувствам гладна. За вечеря обаче много огладнявам и тогава става мазало и съм ндоволна.

# 461
  • София
  • Мнения: 13 155
Много приятна тема! Вдъхнових се от нея и от Нова година насам гледам всеки ден да направя по нещо хубаво само за себе си и даже си го записвам в тефтера.
Ето какво направих през последните 10 дни:
1 - абдикирах от всички домашни задължения и проспах почти целия ден
2 - купих си нов крем за лице
3 - хапнах тайно 1 шоколад преди да започна следпразнична диета
4 - купих си парфюм
5 - организирах излизане със съпруга ми и с наши близки приятели
6 - отделих си 2 часа в банята за разкрасяване и женски глезотии
7 - гледах с двете малки деца анимационни филми и пихме горещ шоколад
8 - оставих съпруга ми да обядва сам в кантората и изпих чаша вино с моя близка приятелка
9 - купих си книга
10 - направих резервация за романтичен уикенд в края на следващата седмица

# 462
  • Мнения: 9 052
Аз си планирам ваканциите през годината . правя малко спорт, че ме заболя кръста иначе малко повече и намалих калориите вече 3 ти ден с прогрес Yum

# 463
  • Мнения: 23
Тази сутрин не тичах из вкъщи преди работа. Станах по-рано. Пооправих къщата. Имах време да изпия един чай, гледайки изгрева и дори да поговоря със себе си в огледалото. FlushedSmiley

# 464
  • Мнения: 301
Прекрасна тема! Simple Smile
Днес използвах обедната почивка само за себе си - пих капучино с геврек и четох хубава книжка в приятно кафене.

Общи условия

Активация на акаунт