Какво направих днес за себе си? - 2

  • 119 287
  • 897
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 301
Измързелувах целия ден, разглеждах снимки и си припомних хубави спомени..

# 481
  • Мнения: X
Купих си бял дълъг халат,памучен а материята е направена на преса на квадратчета,много се изкефих Simple Smile
Мързелувам в това студено време,направих си бисквитена торта с кокосова захар Simple Smile

# 482
  • Мнения: 1 495
Успях 4 дена подред да ходя по 12 000 крачки на ден. И въпреки всичкото ядене се почувствах по-слаба още снощи, днес кантара потвърди Simple Smile. Снощи си направих шоколад (който докато се разходя изчезна половината Grinning ).

# 483
  • Мнения: 9 052
Беше разкошен ледено студен слънчев ден. Отидохме на вила с камина и правихме разходки сред природата да снимаме птици и да пробваме новия обектив на сина ми.

А сутринта закусих хрупкава баклавичка Yum

# 484
  • Мнения: 2 726
Почистих снега около входа и направих партина в 7 сутринта Simple Smile

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
Лакирах се

# 486
  • Мнения: 960
Разходих се в снега (бяло е като приказка), макар и с мразовито време Simple Smile

# 487
  • Мнения: 697
Взех си почивен ден. От всичко и всички!

# 488
  • Мнения: 24 349
Разходих се в снега (бяло е като приказка), макар и с мразовито време Simple Smile
И аз! Свърших и полезна работа, която все отлагах

# 489
  • Мнения: 1 504
Взех си почивен ден. От всичко и всички!

Завиждам!

# 490
  • Мнения: 148
Най-накрая се лакирах!

# 491
  • Мнения: X
Купих си нов телефон Simple Smile

# 492
  • Мнения: 9 052
среща с приятелка, с която не бяхме клюкарствали от 2 месеца, докато децата бяха на плуване ... и дрън -дрън дрън-дрън в кафенето на басеина ... докато дойдоха двмата да ме измъкнат от там вече изкъпани и облекли се.
Simple Smile

# 493
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Днес взех окончателно решение по важен казус. Надявам се да е за добро. То май няма и как да е по-зле, така че вярвам е за добро.

# 494
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Шопинг сама  Grinning Идеално ми беше макар да не си купих нищо лично за мен.

Общи условия

Активация на акаунт