ЦЕНТЪР ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 23

  • 97 443
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 411
Здравейте момичета! Искам да попитам как мога да си отложа взимането на заповедта понеже ще започвам с мои средства а ще ми се обадят след месец някъде?

Вече ще псувам, в иначе толкова позитивна тема #Cussing out
Ето същия въпрос и отговорите от последните 3 страници. Все пак и аз нямам време и нерви да превъртам всичко назад:

Здравейте!
Може ли да ми обясните как става отлагането на вземане на заповед?

Казваш им като ти се обадят, че няма да я ползваш сега и  те си записват. Като решиш да си я ползваш им звъниш, казват ти дали трябва да представиш допълнително някой документ, носиш го и там на място пак пишеш заявление да те вкарат в системата. След около месец някъде ти се обаждат да отидеш да си вземеш заповедта  Wink

Здравейте момичета, обадиха ми се да си получа заповедта на 14.10.16, аз съм номер 31422, но тъй като вече съм бременна, ги попитах дали мога да отложа вземането на заповедта, тъй като вземеш ли я тя важи една година. Жената ми отговори че мога да я взема до една година ако реша, дай Боже да не ми се налага, но все пак искам да попитам ако има някой с подобен на моя случай, дали не е подавал някаква молба или нещо подобно, да не стане така след 14.10.16 вече да не ми е валидна заповедта след като не съм я взела. Моля за вашите коментари и мнения. Благодаря предварително!

Привет! Понеже знам, че сте нетърпеливи за номерцата-обадиха се и на мен 31771/16.01.16, но я отложих. Отложена заповед може да се ползва до навършване на 43г.възраст на жената! Желая късмет на всички-зад всяко номерче да се крие поне едно бебе!

# 691
  • София
  • Мнения: 9 135
Earth80-че, извинявай, но напоследък постовете са ти все в този тон. Не отговаряй, щом не считаш за нужно, но да обвиняваш всеки втори, че пита, просто няма смисъл  Peace.

# 692
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен !Да се похваля номер 31853 от 20.01.2016г. ,отива за заповед на 09.11.2016г. Успех на всички!

# 693
  • София
  • Мнения: 2 411
Earth80-че, извинявай, но напоследък постовете са ти все в този тон. Не отговаряй, щом не считаш за нужно, но да обвиняваш всеки втори, че пита, просто няма смисъл  Peace.

Да знам, че е така и на мен самата не ми е приятно. Но пък като човек, който е длъжен да следи темата ми идва в повече, когато се пише/пита едно и също, а отговорът е 2-3 поста по-назад. Също така откакто съм във форума и аз съм отнесла критики и забележки за това, че не спазвам правилата и т.н.
И ти си права - просто ще игнорирам вече подобни въпроси. Само да знам след 3-4 страници дали да правя толкова подробно начало на темата или да е само с най-важното?!

# 694
  • София
  • Мнения: 9 135
Според мен точка: Как се извършва финансирането? от първа страница може да отпадне. Това касае самите клиники как си получават парите от Фонда, не толкова получателите на заповеди  Peace.
Телефоните за информация ги има два пъти, както и адресът на фонда (веднъж като адрес, веднъж като информация къде се подават заявленията), едните могат да се изтрият, за да стане по-компактна информацията  Peace.
Останалата информация е доста полезна и изчерпателна и е хубаво да си остане.
Това е мое мнение де и другите да си кажат какво мислят.
 bouquet

# 695
  • Мнения: 31
Здравейте ! Има ли някоя от вас с диагноза "хипертиреоидизъм" ?

# 696
  • Мнения: 57
Earth80-че, извинявай, но напоследък постовете са ти все в този тон. Не отговаряй, щом не считаш за нужно, но да обвиняваш всеки втори, че пита, просто няма смисъл  Peace.

Да знам, че е така и на мен самата не ми е приятно. Но пък като човек, който е длъжен да следи темата ми идва в повече, когато се пише/пита едно и също, а отговорът е 2-3 поста по-назад. Също така откакто съм във форума и аз съм отнесла критики и забележки за това, че не спазвам правилата и т.н.
И ти си права - просто ще игнорирам вече подобни въпроси. Само да знам след 3-4 страници дали да правя толкова подробно начало на темата или да е само с най-важното?!



Само най-важното, достатъчно си заета, а като гледам, май много-много не се чете. Във ФБ е същата работа, през пост едно и също. 

# 697
  • Мнения: 28
Момичета привет и от мен! С напредването на номерата и нетърпението расте Simple Smile та бих искала да се консултирам с Вас. До моят номер има около 600 номера според вас за февруари ли да се настроя или ...? не е ясно  Thinking

# 698
  • Мнения: 581
Руми, според мен ще дадат до около номер 32100, за декември може би ако дадат пак около 500 номера и ето че стигнали до твоя номер, но това са само догадки и предположения. Времето ще покаже, ще стискам палци на всяка да й дойде по-бързо реда  Hug

# 699
  • Мнения: 28
Здравей, мила аз се вълнувам толкова за да се настроя тъй като нали се почива януари отстрана на заповеди, но до колкото разбрах не и на обаждали за момичетата, които ще получат през февруари. И аз само гадая и нищо не мога да преценя все се надявам на повечко бройки до края на годината, но надали ще се класирам за декември  newsm78

# 700
  • Мнения: 206
Момичета привет и от мен! С напредването на номерата и нетърпението расте Simple Smile та бих искала да се консултирам с Вас. До моят номер има около 600 номера според вас за февруари ли да се настроя или ...? не е ясно  Thinking
Здравей, Руми! И до нашия номер има около 550 номерца и аз многооооооо се надявам другият месец да се обадят да си вземем заповедта декември. Голям съм оптимист, а?  smile3538Laughing
А и по Коледа стават чудеса все пак  Praynig

# 701
  • Мнения: 152
Здравейте момичета Simple Smile,

искам само да кажа, че и аз съм от вашия отбор, следя ви редовно и се вълнувам как вървят номерцата.

34132 номер съм, подала съм документи на 09.08.2016, одобрена.

Виждам, че последните три месеца има голямо раздвиждане за разлика от преди, което ме обнадеждава. На какво ли се дължи това? Четох, че през юни Москов е отпуснал за тази година с 2 млн. повече за ин витро процедури. Дали пък заради тези пари не са се разбързали?

Ако раздават по 500-600 заповеди на месец, ще ги получаваме след около пет-шест месеца, което би било супер. В крайна сметка повечето от нас са над 30, по-скоро приближаващи 40 или дори 40 + и всеки отминаващ месец е фатален за яйчниковия ни резерв...Аз лично през ноември месец навършвам 37 години.

Май нещо се размечтах... Rolling Eyes  

Последна редакция: сб, 22 окт 2016, 09:52 от Пема

# 702
  • Мнения: 177
И аз съм се размечтала, и нямам търпение но има 600 номера още  . Но май ще сме за догодина .

# 703
  • София
  • Мнения: 2 411
От ФБ: N 31875 от 22.01.2016 отивa зa получaвaне нa вторa зaповед нa 10.11.2016

# 704
  • Варна
  • Мнения: 729
Извинявам се за въпроса ако не е уместен, но къде гледате във ФБ?

Общи условия

Активация на акаунт