Варненки, препоръчайте маникюристка!

  • 1 303
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Бубе, и моите нокти се чупеха и цепеха на пластове 2 г. докато заради децата ги държах къси и не слагах лак. От 2 месеца се лакирам, постепенно спряха да се цепят, по-рядко се чупят, лакът ги предпазва. Сега имам хубав маникюр. Кожички никога не режа, само ги избутвам назад.
Мисълта ми е да се лакираш сама докато си отгледаш достатъчно дълги и здрави  нокти, после ходи да ти ги украсяват в салон!   bouquet

# 16
  • Мнения: 5 622
Бубе, и моите нокти се чупеха и цепеха на пластове 2 г. докато заради децата ги държах къси и не слагах лак. От 2 месеца се лакирам, постепенно спряха да се цепят, по-рядко се чупят, лакът ги предпазва. Сега имам хубав маникюр. Кожички никога не режа, само ги избутвам назад.
Мисълта ми е да се лакираш сама докато си отгледаш достатъчно дълги и здрави  нокти, после ходи да ти ги украсяват в салон!   bouquet

И аз никога не съм си рязала кожичките  Tired Сега не знам какво ще стане с тези изрязаните и дали няма да станат някакви огромни и груби  Confused

В къщи си ги избутвам и аз навътре, точно като теб.

Аз ако си намеря точната маникюристка, ще ходя от време на време да ме пипне професионалист, иначе в къщи, както си знам  Wink

# 17
  • Мнения: 13 512
Аз за ноктите пия Ревалид. Peace

А от Ревалид-а не се ли пълнее?

# 18
  • Мнения: 424
препоръчвам Хубава жена на Македония - зад Орбита 604 022 цената е под 10 , кожички не режат  Peace

# 19
  • Мнения: 5 622
препоръчвам Хубава жена на Македония - зад Орбита 604 022 цената е под 10 , кожички не режат  Peace

Аз ходих там да ми махнат ноктопластиката преди време. Наистина бях доволна от момичето, но защо имам спомен, че не беше евтино?  Thinking

Но пък и аз не правих маникюр тогава, може би и за това.

Мерси!   bouquet

# 20
  • Мнения: 424
Бубе, звънни и им за повече инфо казах под 10 и не уточних защото съм им редовна клиентка и е възможно да ползвам отстъпки, но от години си ходя при тях близко ми е и удобно. Цените им винаги са били по-умерени в сравнение с други места - например в Ейнджър фейс или Експожън Wink

# 21
  • Мнения: 13 512
Ейнджър фейс или Експожън Wink
Ейнджъл фейс или Експлоужън

# 22
  • Мнения: 1 353
Аз за ноктите пия Ревалид. Peace

А от Ревалид-а не се ли пълнее?
Не Naughty

Общи условия

Активация на акаунт