Game of Thrones Teмa 21 - "Killing and politics aren't always the same thing!"

  • 68 346
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 752
Имам нов спойлер за до края на сезона  Wink , но много фейк ми се струва, затова се въздържам. Simple Smile
Единственото читаво в него е, кой е Харпията.  Whistling

Последна редакция: вт, 24 май 2016, 07:21 от SANDS

# 736
  • Мнения: 1 466
Пусни де,пък ние ще си имаме едно наум.  Blush
Хора,защо Санса излъга Джон?Дали Кутрето успя да я отрови с думите,че армията е на брат й,полубрат й или защото тя знае,че той носи смърт и страдание на всеки,до когото се докосне и така иска да предпази себе си и Джон от него? newsm78 Въобще искрена ли е с Джон или смята да го използва?
 

# 737
  • Мнения: 3 752
Пълно е с несъответствия дори и за непросветените и го сложих в графата "garbage". Grinning
Поемам отговорност единствено да кажа коя е Харпията. Който не ще да знае, да прескача.

Харпията е
Скрит текст:
Дарио, за съжаление на фенките му тук

# 738
  • Мнения: 1 469
Не вярвам. Ще отпадне тази теория като Дарио = Юрон

# 739
  • Мнения: 1 466
Скрит текст:
Ако Даарио е харпията, защо дипломацията на Тирион успя? И какъв е мотивът на Даарио, той не е робовладелец. Зелената грация по ми се струва вероятен кандидат.

Последна редакция: вт, 24 май 2016, 13:50 от irena681

# 740
  • Мнения: 1 831
Не ми хареса 5-ти епизод.Тъмо си помислих ,че Ария ще напусне Безименния Бог и ще тръгне да търси брат си и сестра си ,ама уви.Не разбрах само Бран каква връзка има с онея чудовища /забравих как се казваха/ ,мисля си ,че по нататък ще намери избавление от тях  newsm78

# 741
  • Мнения: 3 752
Ирена, сложи го в скрит текст бе, маци.

# 742
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Хммм не е той и според мен , но пък би било шок  Laughing

# 743
  • Мнения: 1 400
Изчетох спойлера.

 
Скрит текст:
Хареса ми частта, че Аря убива онази дрисла и избягва. Като цяло така и не разбрах какъв го дири там. Да тръгва да търси семейството си.

Дано Бенджен се появи наистина и дано е все още човек...

Май най-после ще чуем прословутото "Primise me, Ned...


# 744
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Отиде там да става безлика

# 745
# 746
  • Мнения: 1 400
Сигурно сте го показвали в предни постове, но актьорът, който играе Бенджен е включен в епизод 6...

http://www.imdb.com/name/nm1152798/

# 747

Общи условия

Активация на акаунт