АГ клиника Селена Пловдив-15

  • 110 773
  • 761
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 140
Как успявате да се избръснете преди секциото? Нищо не виждам отдолу нямам представа как ще се подготвя?

# 61
  • Мнения: 347
Как успявате да се избръснете преди секциото? Нищо не виждам отдолу нямам представа как ще се подготвя?
Това си мислех и аз, добре че се правя с кола иначе незнам, трябва Мм да ме подготвя.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Как успявате да се избръснете преди секциото? Нищо не виждам отдолу нямам представа как ще се подготвя?
Зареждаш се със сили, търпение и голямо огледало, което да поставиш върху тоалетната чиния. И действаш, бавно, с почивки. Малко по памет караш. Резултатът често е далеч от брилянтен, но пък е приличен. А за секцио баш най-отдолу не е нужно да се влага голямо старание (само колкото да не те е срам Wink )
Това успях да измисля аз по време на моята бременност. Може някой да даде по-практичен съвет. Simple Smile

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Как успявате да се избръснете преди секциото? Нищо не виждам отдолу нямам представа как ще се подготвя?

Мъжът ми ме обръсна първия път.Вторият си имах дата за секцио и отидох на кола маска няколко дни преди датата.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 594
Как успявате да се избръснете преди секциото? Нищо не виждам отдолу нямам представа как ще се подготвя?
Зареждаш се със сили, търпение и голямо огледало, което да поставиш върху тоалетната чиния. И действаш, бавно, с почивки. Малко по памет караш. Резултатът често е далеч от брилянтен, но пък е приличен. А за секцио баш най-отдолу не е нужно да се влага голямо старание (само колкото да не те е срам Wink )
Това успях да измисля аз по време на моята бременност. Може някой да даде по-практичен съвет. Simple Smile

И с двете бременности не съм спирала да ползвам услугите на козметичка.

И моля ви, не правете това у дома! Сами! С голямо огледало в банята/ тоалетната...по памет!!!

# 65
  • Мнения: 80
А аз искам да попитам,понеже и моето раждане наближава,а се притеснявам за упойката,вие как направихте консултация с анестезиолог,в смисъл звъните и се записвате на регистратурата ли или като отивате да се разбирате с лекар за дата се срещате там с който е на смяна,понеже аз мисля да избера д-р Матев и да отида само един път на преглед,за да се разберем за датата ,защото не съм от Пловдив?

# 66
  • Мнения: 262
А аз искам да попитам,понеже и моето раждане наближава,а се притеснявам за упойката,вие как направихте консултация с анестезиолог,в смисъл звъните и се записвате на регистратурата ли или като отивате да се разбирате с лекар за дата се срещате там с който е на смяна,понеже аз мисля да избера д-р Матев и да отида само един път на преглед,за да се разберем за датата ,защото не съм от Пловдив?
Отиваш който ден ти е удобно, обаждаш се на регистратурата, че си отишла за консултация с анестезиолог и те ти показват къде да отидеш. Мисля, че консултациите почваха в 11 и 30, който анестезиолог е на смяна идва и ти обяснява всичко, което те интересува за упойките.
Можеш да си я съчетаеш с прегледа при д-р Матев.
За всичко, което не ти е ясно можеш спокойно да се обадиш на регистратурата, момичетата са много любезни и всичко обясняват Simple Smile

# 67
  • Мнения: 167
Консултация с анестезиолог всеки делничен ден от 11.30 без записване,безплатно.Етаж втори от към новата регистратура.
 

# 68
  • Мнения: 167
Как успявате да се избръснете преди секциото? Нищо не виждам отдолу нямам представа как ще се подготвя?
Това си мислех и аз, добре че се правя с кола иначе незнам, трябва Мм да ме подготвя.
Аз използвах депелиращ крем.Много е удобно.Мисля , че беше на фирмата ДЕВА - за интимни зони/розова опаковка/Нанасяш и след 5-8 минути си о.к.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Как успявате да се избръснете преди секциото? Нищо не виждам отдолу нямам представа как ще се подготвя?

При мен се получи така че космите ми бяха къси за последна кола и се наложи да се избръсна. Явно колкото и да съм се чекнала, не съм успяла да се ощавя добре. Наложи се една от момите там да ме дообръсне. Умрях от срам  Embarassed

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Как успявате да се избръснете преди секциото? Нищо не виждам отдолу нямам представа как ще се подготвя?
Зареждаш се със сили, търпение и голямо огледало, което да поставиш върху тоалетната чиния. И действаш, бавно, с почивки. Малко по памет караш. Резултатът често е далеч от брилянтен, но пък е приличен. А за секцио баш най-отдолу не е нужно да се влага голямо старание (само колкото да не те е срам Wink )
Това успях да измисля аз по време на моята бременност. Може някой да даде по-практичен съвет. Simple Smile

И с двете бременности не съм спирала да ползвам услугите на козметичка.

И моля ви, не правете това у дома! Сами! С голямо огледало в банята/ тоалетната...по памет!!!

Извинете за разводняването на темата, но добре ме развеселихте с "Не правете това у дома! Сами!". 😂 Не знам колко са случаите на тежко пострадали жени, обезкосмявайки се с бръснач, че да е нужно подобно предупреждение. А и питането беше за бръснене. Момичетата са достатъчно притеснени от предстоящото раждане, та кусур и страх от елементарно бръснене да им насадим.
За посещението при козметик е ясно. А аз самата си имах съображения да го пропусна.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 4 169
Никога не съм ползвала бръснач.....Ако има и други като мен не е моментът да се учат докато са бременни. Аз ползвам вече 20 години епилатор, както и по време на цялата бременност. По памет....въпреки корема се справях прилично. Сред като родих и вече нямах корем установих известни пропуски, но явно са ме харесали и в този вид, защото не ме коригираха.  Laughing

# 72
  • Мнения: 2 140
Определено предпочитам да се оправя някак сама без козметик. Имам си някои съображения и за това.
Иначе доколкото разбирам те ще ни проверят в болницата и ако не ни харесат ще ни дообръснат преди секциото така ли?

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ако не ни харесат ще ни дообръснат преди секциото така ли?

Да,така че спокойно.В приемния кабинет акушерката проверява и това.Какви са ти съображенията за кола маската ми стана интересно?

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Мен пък не са ме проверявали при приемането / или поне не съм разбрала /. Предната вечер се оправих със самобръсначка и помолих мъжът ми само да провери как съм се справила! Ако е имало нещо нередно, остава да са ме дооправяли след упойката, но не ми се вярва. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт