Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 498
  • 756
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3
Здравейте, моля ако някой знае телефон на станцията в Долна баня да ми го даде. Намерих в интернрт един 071202178, но цял ден никой не вдига явно не е актуален. Благодаря!

# 121
  • Мнения: 7 848
Здравейте, моля ако някой знае телефон на станцията в Долна баня да ми го даде. Намерих в интернрт един 071202178, но цял ден никой не вдига явно не е актуален. Благодаря!
Станцията е закрита за момента... Дано се възнобови Да но ама.......... .

# 122
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Здравейте, моля ако някой знае телефон на станцията в Долна баня да ми го даде. Намерих в интернрт един 071202178, но цял ден никой не вдига явно не е актуален. Благодаря!
Станцията е закрита за момента... Дано се възнобови Да но ама.......... .

Юли месец бяхме на станцията в Дожлня баня...как ще е закрита, много сме доволни, само стаята беше без тераса и с двамата големи мъже/синът е тийн../ малко трудно се разминавахме, ама то толкова и седим в нея де.-

Закрита е станцията на Стрелча, беще много удобна за малки деца с малък минерален басейн, където можеш да наблюдаваш дребосите, без да се влиза непременно вътре с тях. Peace


От Созопол съм безкрайно разочарована, страшна жега, няма климатик естествено.4 блок най-отпред, хем първия етаж с масичката и столчетата ни се падна, но задух и жега големи.Няма да повторя скоро, досега сме ходили само на Несебър и преди години на Созопол.Храната под всякаква критика, айде, плажа, че е по-далечко си го знаем.

# 123
  • Мнения: 2 488
Ели, в Долна баня басейна в станцията работи ли?

# 124
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Ели, в Долна баня басейна в станцията работи ли?

Да, работи..2 лв за служители и семейства, за шезлонг-отделно се плаща, има и скари-без заплащане.

# 125
  • Мнения: 190
Момичета,някой има ли телефон на станцията във Велинград - искам да проверя дали няма места за 2-3 дена?

# 126
  • Мнения: 42
035952557-почивен дом Орфей, Велинград

# 127
  • Мнения: 190
Благодаря

# 128
  • Мнения: 1 367
Питане към половинките на полицаите, които ходят командировки по 1 месец в Елхово.
Командировките декември месец с каква продължителност са? Пак ли са от 1-ви до 31-ви, или пускат ден-два по-рано, за да са вкъщи поне за единия празник? Така беше като ходеха на зелена граница.
Благодаря.

# 129
  • Мнения: 3 199
Здравейте! Мъжът ми е командирован целия септември в Елхово и му остава една дневна смяна. Извикаха ги на 01.09. и им казаха кой на какви смени ще работи. Той започна от 03.09. и последната му дневна е на 01.10. И понеже се пада събота, ще почива само в неделя и после си влиза в графика от понеделник до петък. Ако е бил нощна каза, че са щели да му се полагат 2 почивни дни. Друго ако ви интересува пишете, може и на лични  bouquet

# 130
  • Мнения: 1 367
За останалите месеци няма значение. Конкретно за декември ме интересува, дали правят толеранс заради празниците, както правеха и на зелена граница. Смяната, която трябва да захапе и Коледа, и Нова Година ходеха с 3 дни по-късно, а предходната оставаше 3 дни повече. Така едните си бяха вкъщи за Коледа, а другите за Нова Година. За да няма хора, които на всички празници са там.

# 131
  • Мнения: 3 199
Не видях, че питате конкретно за декември. Съжалявам, не мога да ви отговоря

# 132
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
В РПУ-то, където работи мъжът ми поне засега за 1месец не изпращат в командировка полицаи със семейства и деца, но малко останаха такива  Simple Smile

# 133
  • Мнения: 190
Момичета,коя от станциите работи през зимата - да речем почивка за няколко дена през декември?
Моля,ако някой е ходил да сподели,

# 134
  • София
  • Мнения: 3 457
Боровец със сигурност.Аз се интересувам от станцията в Долна баня обаче.Някой  писа че правят ремонт и ще пускат басейна отново.ДАли имате актуално инфо за това?

Общи условия

Активация на акаунт