Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 493
  • 756
  •   2
Отговори
# 345
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
А за базата в Стрелча някой може ли да сподели лични впечатления!
Тази база не беше ли затворена?

# 346
  • Мнения: 20
Можете ли да ми дадете телефоните на станциите в Боровец , Велинград и Долна Баня ? Не успях да ги намеря никъде ?

# 347
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
За много години момичета! Да сме живи и здрави всички!
Замря темата ни напоследък. Как сте, как я карате? Имаше слухове при нас за командировки в София, но напоследък никой нищо не знае.

# 348
  • София
  • Мнения: 3 457
Живи и здрави да сме.И нека годината е по-спокойна! Мъжът ми след малко тръгва на работа.Почва се лудницата покрай евро председателството.Протестите са си текущи После ще дойдат мачовете...И ще дойде лятото,та да помечтаем за поне малко спокойствие. Simple Smile

# 349
  • Мнения: 2 290
За много години, живи и здрави да сме!
Хайде, пък и поне една добра новина/нещо като 15%/ да се чуе в нашите редици Smile

# 350
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Здравейте на всички. Посъветваха ме да се допитам в вашата тема. Става въпрос за бившият ми мъж, който е подал някаква декларация в полицията с коята ми е забранил да извеждам дъщеря ни в чужбина и да и преиздавам паспорта. С течение на обстоятелствата обаче го убедих да ми направи декларация да извеждане, като в последствие е ходил в полицията да отмени тази забрана. На излезане обаче ни спряха на границата, като ми казаха, че тази забрана още си е в системата. Звъняха напред, назад, говориха и с него по телефона та ни пуснаха накрая. Преди няколко месеца паспортът ва детето изтече и той ми направи пълномощно да го преиздам и нова декларация за извеждане в чужбина ( той винаги ги прави със срок). Миналата седмица отидох в паспортното за нов паспорт и ми сервират, че тази забрана още е в системата. Въможно ли е декларацията, която е подал за отмяна да е била с някакъв срок, който е изтекъл или може да има някаква грешка в системата, защото той ми каза, че няма спомен да е имало срок, а просто я е отменил, за което също така е получил писмо от началника на РПУ. Проблемът ми е, че той в момента е и в чужбина и няма как да се прибере. Също така след като имам пълномощно и декларация нотариално заверени от него, защо не мога да преиздам паспорта? Възможно ли е да е станала някаква грешка? По телефона не ми дават никаква информация, жената в паспртното също вдига рамене. Не знам как да постъпя в случая. Извинявам се за дългият пост и че така нахлух в темата ви, но до два месеца трябва да е готов паспорта. Предстои ни пътуване, за което вече разказах на детето, гледахме снимки и тя толкова много се вълнува, как да я разочаровам? Ако някой може да даде съвет ще съм ве много благодарна. Още веднъж се извинявам.

# 351
  • Мнения: 3 199
Здравейте. С мъжа ми и 2-годишната ни дъщеря искаме да отидем на почивка на някоя от нашите бази. Места имало на Къпина (Боровец) и Орфей (Велинград). Коя от двете ще ни препоръчате? Ние сме ходили на Орфей без детето и ни хареса, ползвахме спа на други хотели. Ние ски не можем да караме, а чета, че Боровец си е главно за това, защото базата се намира в близост до ски пистите. Коя от двете бази да изберем според вас?

# 352
  • TX
  • Мнения: 590
И двете са хубави.
Във Велинград е в града и в базата има сауна, тангентор, но питайте дали ще работят. За басейн  по другите хотели и бази (на Марица или Двореца) примерно.
Боровец  пък си има своето очаровяние, много ми е хубаво и там.
На която и да отидете ще ви е хубаво.

# 353
  • Мнения: 126
Здравейте. Бих искала да вземем и зълва ми с детето на почивка с нас на Боровец. Може ли външен да почива в станция на МВР, и аз мога ли да и запазя стая или тя трябва да се свърже със почивната станция.

# 354
  • Мнения: 3 199
Във Велинград ще ходим и ме интересува дали има интернет?

# 355
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Във Велинград ще ходим и ме интересува дали има интернет?
Само във фоайето.

# 356
  • Мнения: 3 199
В момента сме във Велинград. Има wifi навсякъде, който се хваща дори на парка. Много сме доволни, още по-хубаво е и от 2013г. Настаниха ни в апартамент, просторно е, чисто, банята е с вана. Повече от доволни сме, дори съжалихме, че заявихме само 4 нощувки.

# 357
  • Русе
  • Мнения: 7 794
А има ли база в която се допускат кучета?

# 358
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
В момента сме във Велинград. Има wifi навсякъде, който се хваща дори на парка. Много сме доволни, още по-хубаво е и от 2013г. Настаниха ни в апартамент, просторно е, чисто, банята е с вана. Повече от доволни сме, дори съжалихме, че заявихме само 4 нощувки.
Хубаво е че има навсякъде. Лятото нямаше.

# 359
  • Мнения: 190
В момента сме във Велинград. Има wifi навсякъде, който се хваща дори на парка. Много сме доволни, още по-хубаво е и от 2013г. Настаниха ни в апартамент, просторно е, чисто, банята е с вана. Повече от доволни сме, дори съжалихме, че заявихме само 4 нощувки.

Как взехте карта - директно ли звъняхте в станцията?Искам и аз да запиша за няколко дена през март

Общи условия

Активация на акаунт