Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 673
  • 756
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 209
Моля, обяснете ми как стои въпроса с изхранването в почивните бази на МВР.
Четох, четох в сайта, документите, но не ми стана ясно нито организацията, нито заплащането.
Явно има столове. как се поръчва храната, има ли избор в менюта, къде и кога се заплаща?
Моля, ако можете да ми помогнете с инфо...

# 391
  • Мнения: 2 290
При настаняването ви дават меню-заявка за следващите,мисля,че бяха два дни.
Отбелязвате си от кое по колко порции искате, ограничение в бройката няма.
След няколко дни ви дават нова заявка.
Заплащането се извършва предпоследните дни, когато са дадени заявките до края.
В базата в Созопол първата вечеря, както и вторият ден от пристигането ни предложиха изцяло скара, салати и плодове.Готвеното можеше да го избираме от третия ден до края.Но пък там миналата година в барчето предлагаха доста добри неща за хапване, та не се наложи да ходим да търсим други заведения из града.

# 392
  • Мнения: 4 209
А, в смисъл, че не е задължително да се храним в почивната база. Нощувката не е обвързана с храната?

# 393
  • Мнения: 2 290
Точно така, не сте длъжни да се храните в базата, но пък някои неща от менюто си заслужават Grinning

# 394
  • Мнения: 4 209
Точно така, не сте длъжни да се храните в базата, но пък някои неща от менюто си заслужават Grinning
Да, да, то е ясно, пък и ние не сме капризни за храна изобщо.
Просто в моята служба нощувката е обвързана с полупансион (закуска и вечеря), който се праща независимо дали се ползва. Та за това исках да разбера...
Благодаря за отзивчивостта!

# 395
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 754
На нас ни допада храната като цяло в базите, където сме били до сега - Несебър, Созопол и Велинград. Мисля си че точно заради това ни излизат толкова евтино почивките, защото нощувки на горе долу ниски цени могат да се намерят, но храна за 25лв/ден за 4-членно семейство няма никъде. Най сме доволни от храната във Велинград (мъжът ми направо боготвори шкембе чорбата им) , където дори детските порции бяха прилични, а най-недоволни от Созопол. В Созопол наистина готвеха добре в барчето на базата, но ни се струваше скъпо. Малко трудно беше да съобразим програмата занапред с менюто, но при малко планиране нещата се получаваха (напр. когато пътувахме с теснолинейката решихме кой ден ще е и не писахме обяд тогава). Миналата година във Велинград за 7 пълни хранодни (без един обяд и без да закусвам аз) платихме 180лв, а в Созопол за 8нощувки (без един обяд и една вечеря) платихме 130лв. Мисля че напълно си заслужава.

# 396
  • Мнения: 2 489
И на мен най-много ми харесва храната във Велинград.

# 397
  • Видин
  • Мнения: 159
Ние сме били на Несебър и Тилия. Тилията много ми похаресва от Несебър. Тази година ще ходим на Велинград края на май месец. Моля ако някой е ходил там да напише как е, доволен ли е.

# 398
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 754
Буба, сигурно ще студено по това време на година, а и басейните няма да са отворени. Ние винаги ходим през юли. Около града има какво да се види, така че няма да скучаете, а и наблизо има закрит басейн на мини Марица-Изток.

# 399
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 754
Момичета, пак съм аз. Ей, голямо прецакване с тези карти. Така и през управлението на мъжа ми не са минали планинските карти и изтървахме Велинград Sad А за морските той попълвал някакъв въпросник. Голяма глупост. Дано стане там , закъдето е писал. Не можем да си позволим друга почивка. Догодина направо в Почивно дело ще звъним.

# 400
  • София
  • Мнения: 3 461
А кога трябва да излязат разпределенията?

# 401
  • Мнения: 190
Момичета, пак съм аз. Ей, голямо прецакване с тези карти. Така и през управлението на мъжа ми не са минали планинските карти и изтървахме Велинград Sad А за морските той попълвал някакъв въпросник. Голяма глупост. Дано стане там , закъдето е писал. Не можем да си позволим друга почивка. Догодина направо в Почивно дело ще звъним.

И нас ни прецакаха тази година,уж това,уж онова и накрая комисията разпределя картите само за началниците,Тази година са дошли с 12 карти по-малко,В почивно дело,ако се звъни дали е късно поне за планина да вземем?И ако може телефона на почивно дело някой да даде?Благодаря!

# 402
  • Мнения: 102
Момичета, пак съм аз. Ей, голямо прецакване с тези карти. Така и през управлението на мъжа ми не са минали планинските карти и изтървахме Велинград Sad А за морските той попълвал някакъв въпросник. Голяма глупост. Дано стане там , закъдето е писал. Не можем да си позволим друга почивка. Догодина направо в Почивно дело ще звъним.

И нас ни прецакаха тази година,уж това,уж онова и накрая комисията разпределя картите само за началниците,Тази година са дошли с 12 карти по-малко,В почивно дело,ако се звъни дали е късно поне за планина да вземем?И ако може телефона на почивно дело някой да даде?Благодаря!

Момичета, защо не звъннете в Почивно дело? Там сега ако се обадите ще ви отговорят, че трябва първо да мине срока за плащане за да видят какво е останало.  Винаги има свободни карти...върнати, отказали се по една или друга причина.

# 403
  • Мнения: 2 489
И аз това щях да пиша. Остават в последствие свободни карти.

# 404
  • Мнения: 5
Здравейте, не съм сигурна, че уцелих точно къде да пиша (нова съм във форума ) , таааа ММ въпреки че е служител повече от 5г. в МВР, чак сега се записахме за карта за почивната база в Созопол, интересувам се от всякаква информация ( рових доста в темата) , ще съм благодарна за всичко снимки, отзиви, има ли топла водааааа? С малко дете сме ( на 2) иии се надявам и за него да е подходящо, да ни одобрят и да изкараме хубаво 😊Хубава вечер на всички 😊

Общи условия

Активация на акаунт