Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 279
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 290
Lorryvell, а храната как ти се струва?
Ние, както писах в предишната тема, ходехме на плаж на Златна рибка.За малки деца е много удобно-морето е плитко доста навътре.

# 61
  • Мнения: 134
Здравейте отново!
Ние в момента сме в Созопол(за първи път).Очаквах стаите да са по-големи,но уви!В 6ти блок сме но не съм очаровата.С малко дете коета тъкмо е проходило е кошмар!С детската количка да се качиш до стаята е предизвикателство по тези стълби!Ако знаех какво е не бих дошла.Но като цяло с по големи деца ще е супер.Харесва ми че е чисто и ива прекрасна детска площадка.
Някой ако има въппоси за базата съм на среща,директно от "горещата точка" Simple Smile
на мен ми предстои сега в този 6-ти блок и съм с детенце на 1г и 2м ... Не знам на кой етаж сме стаята е 28

Ние сме през стая 28,на първи етаж.Но до там има мноого стълби.Път с количка през тревата откъм паркинга.Задължително си носете кошара за детето,тук нямат.Навън няма и кош за боклук,само в банята.Не знам как ще ходите до стола с детето и как ще се храните-има също стълби.Ние си носим кутии за храна и я вземаме при нас и пред стаята ядем.Моето дете е на 1г и 3м.Wink

Последна редакция: чт, 09 юни 2016, 13:31 от Lorryvell

# 62
  • Мнения: 134
Lorryvell, а храната как ти се струва?
Ние, както писах в предишната тема, ходехме на плаж на Златна рибка.За малки деца е много удобно-морето е плитко доста навътре.

Храната като за умрели от глад става Wink Не е чак толкова лоша-яде се!Обсужването в стола е много добро!Усмихнати и млади момичета.За сега нищо не ни е станало от хратата,само тук ядем и съм доволна!

# 63
  • Мнения: 42
Здравейте момичета, във Велинград сме! Ако някой иска инфо-давайте! Аз честно казано не съм очарована, но това е лично мнение- за първи път посещаваме такава база и ми е доста странно. А като гледам останалите присъстващи явно са добре-май не идват за първи път, така че явно им харесва.
Ние сме в апартамент- картата ни беше за двойна + 2 ф, но попитахме "началника" като пристигнахме и ни даде апартамент, за който ще доплатим. Спестявам подробностите, ако някой се интересува да пита.

# 64
  • Мнения: 13
Здравейте момичета, във Велинград сме! Ако някой иска инфо-давайте! Аз честно казано не съм очарована, но това е лично мнение- за първи път посещаваме такава база и ми е доста странно. А като гледам останалите присъстващи явно са добре-май не идват за първи път, така че явно им харесва.
Ние сме в апартамент- картата ни беше за двойна + 2 ф, но попитахме "началника" като пристигнахме и ни даде апартамент, за който ще доплатим. Спестявам подробностите, ако някой се интересува да пита.
Басейн има ли .. Условията в стаите как са, мебелите баните, ремонт скоро нещо?

# 65
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Здравейте момичета, във Велинград сме! Ако някой иска инфо-давайте! Аз честно казано не съм очарована, но това е лично мнение- за първи път посещаваме такава база и ми е доста странно. А като гледам останалите присъстващи явно са добре-май не идват за първи път, така че явно им харесва.
Ние сме в апартамент- картата ни беше за двойна + 2 ф, но попитахме "началника" като пристигнахме и ни даде апартамент, за който ще доплатим. Спестявам подробностите, ако някой се интересува да пита.
Басейн има ли .. Условията в стаите как са, мебелите баните, ремонт скоро нещо?
И аз се интересувам от условията във Велинград, от 01.07. сме там. Нашата стая е също като вашата и ако можем, ще я сменим за апартамент. Само моля те напиши колко доплатихте и колко горе долу излиза храната на ден, какво предлагат(преди 2г бяхме в Несебър и за 2 възрастни и две деца плащахме около 21лв на ден), къде мислите да ходите на басейн - на градския или някъде другаде. До колкото знам в базата няма басейн.

# 66
  • Мнения: 42
Басейн няма. Ходихме на Общинския, но там има цигани и големия е много студен. Бяхме и на Каферинова /ако не бъркам името/- 5 лв за възрастни, 2,50 за дете, 2 лв шезлонг. Т.е. доста сериозен разход всеки ден /с 2 деца сме/ . Иначе мястото много ни хареса. Навън е хладно а ти си в топла вода. До момента никой не е настинал- значи сме доволни.
В реновирания блок сме- апартамент екстра- боже каква екстра- 2 телевизора. Ще доплатим 80 лв, т.е за неактивен сезон цената за този апартамент е 280 лв. Храната излиза около 20 лв на ден ако си заявил 3 хранения. От условията както казах аз лично не съм доволна. Плюс, че днес е 5-ти ден и едва днес ни смениха бельо и хавлии- но явно така е в категория 1 звезда. Никой не почисти обаче- само смяна на бельо. Кошчето си изхвърляме сами всеки ден в плик. Иначе поне в апартамента има дъска за гладене и ютия, леген в банята при нас има и съдове и прибори- но пак казвам, мисля, че защото сме в апартамент. Меката мебел е нова, но дотам, стените са напукани. Нашата баня е под всякаква критика, но видях в друга стая- изглеждаше много добре. Общо взето зависи на какви условия си свикнал. Пропуснах да кажа, че в апартамента има климатик-това в случая наистина е екстра, защото повярвайте ми вечер е доста студено. Пускаме климатик преди лягане и къпане и децата са с дълги нощници. Само за тази екстра си заслужава доплащането  Simple Smile
В базата няма какво да правиш. Трябва или да ходиш на басейн- както писах сериозен разход или по разходки но вече се изчерпахме. Обиколихме района и сега не знам какво ще правим до края на смяната. Иначе базата е близо до центъра и е точно до парк- с детски площадки. Локацията - супер.

# 67
  • TX
  • Мнения: 590
бих помолила да направиш малко снимки на базата и да пуснеш  bouquet

# 68
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Kam80 много благодаря за изчерпателния отговор. Цената на храната е ок, както и басейна, само много ми се вижда доплащането за този апартамент. По-добре парите да ги дам за басейн. Ходихте ли до Дорково, интересно изглежда?

# 69
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749

Kam80 много благодаря за изчерпателния отговор. Цената на храната е ок, както и басейна, само много ми се вижда доплащането за този апартамент. По-добре парите да ги дам за басейн.  Ние по принцип отиваме заради въздуха, малкия е с алергичен ринит и миналата година бяхме в Трявна, но нямаше ефект. Ходихте ли до Дорково, интересно изглежда?

# 70
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
На Дорково е интересно, но не очаквайте нещо голямо - само една зала е с един огромен мамут, насред нея. Децата ще се впечатлят.  Peace

Ние ходихме и до крепост Цепина - също е интересно, но има изкачване - не е за малки деца.

# 71
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
На Дорково е интересно, но не очаквайте нещо голямо - само една зала е с един огромен мамут, насред нея. Децата ще се впечатлят.  Peace

Ние ходихме и до крепост Цепина - също е интересно, но има изкачване - не е за малки деца.
Благодаря за информацията. Тогава май ще посетим само Дорково. Малкия няма да иска да върви, а и мъжът ми е с 2 операции на коляното и избягва такива неща.
А какво друго има интересно наоколо? Май нищо подходящо за всички  Sad Иска ми се да видя с.Лещен, но не е много наблизо.

# 72
  • Мнения: 42
в Дорково ходихме и съответно до крепостта. Има доста изкачване наистина. Ходихме в Батак, Пещера, Юндола и Белмекен. Ще гледаме да ходим и на мечките в Белица. Изчерпахме се вече.

# 73
  • Мнения: 430
Здравейте, дали вече има някой почиващ/а в Тилия с актуални отзиви. Ние ще сме за първи път там от 8 юли, в блок 4, апартамент 45, вече писах, че сме с три малки деца, всякаква инфо от този сезон ми е полезна, а ако някой е почивал в този блок или апратмавет, нека пише, може и на ЛС, да не запълваме темата. И тъй като планирам ползването на друг плаж, разбрах, че този до базата е тесен, а морето мръсно, някой ползвал ли е басейните на Гранда и помни ли цена? Благодаря предварително.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 457
Не знам по какъв тип туризъм си падате,но за Велинград и околията ск открих планове... Подчертавам -не сме ходили.Та:параклис Никулева черква,водно колело на Клептуза,Цепинс,Дорково-плиоценския парк,Батак-истор. музей,гр.Пещера и крепост Перистера,Вельова баня-паметник с извор сред Боров парк в кв.Лъджене , връх Милеви скали...

Общи условия

Активация на акаунт