Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 795
  • 756
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 461
Наметихме си карта за Китен Party Никога не съм била на почивка там.Ще сме в стая 209 .Води се с 33 легла, категория първа.Някой може ли а сподели нещо за нея-  към морето ли е или парка? Има ли гледка оттам? На кои плажове ходите като летувате там? Места за посещение и туризъм в района?Забавления за децата? Разбрах че в градчето има родна пързалка от едновремешните Simple Smile Аквапарк има в Приморско- отзиви за него Rolling Eyes

# 241
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Честито.
Ние имаме отказ за Долна баня Sad

# 242
  • Мнения: 159
Наметихме си карта за Китен Party Никога не съм била на почивка там.Ще сме в стая 209 .Води се с 33 легла, категория първа.Някой може ли а сподели нещо за нея-  към морето ли е или парка? Има ли гледка оттам? На кои плажове ходите като летувате там? Места за посещение и туризъм в района?Забавления за децата? Разбрах че в градчето има родна пързалка от едновремешните Simple Smile Аквапарк има в Приморско- отзиви за него Rolling Eyes

Ние след малко ще се настаним,в стая 208 WinkЩе дам отзиви по -късно

# 243
  • Мнения: 190
А какво се говори за увеличението на заплатите?При моя мъж говорят,че ще им изплатят парите за дрехи дето не са ги вземали от 2009 година,На мен не ми се вярва,ама дано,

# 244
  • София
  • Мнения: 3 461
Sevda,ще чакам отзиви от всякакво естество Hug Не се притеснявай да прекаляваш с писането и споделянето  Mr. GreenПриятно изкарване на почивката

# 245
  • Мнения: 46
Sevda,ще чакам отзиви от всякакво естество Hug Не се притеснявай да прекаляваш с писането и споделянето  Mr. GreenПриятно изкарване на почивката
   

И аз очаквам отзиви за там! Simple Smile)

# 246
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 421
И при ММ се говори, че може да им дадат част от парите за дрехите за стари години, но дали е само слух или се базира само на реални намерения ... newsm78

Вчера сутринта по БТВ имаше интервю с представител на единия полицейски синдикат, относно стачната готовност.  Thinking

# 247
  • Мнения: 3
Момичета, има ли командировани полицаи от СДВР на морето и ако да, колко време са командировките и от кога до кога ?

# 248
  • София
  • Мнения: 3 461
Севда,как е на Китен? чакаме отзиви.... Simple Smile

# 249
  • Мнения: 2 290
Имам питане относно ЗМВР.
Не знам как да тълкувам Чл.236 ал.1 - при преместване в друго населено място за срок за повече от 6 месеца.Дали се отнася за преместване със заповед или и за такова по молба на служителя newsm78

# 250
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Имам питане относно ЗМВР.
Не знам как да тълкувам Чл.236 ал.1 - при преместване в друго населено място за срок за повече от 6 месеца.Дали се отнася за преместване със заповед или и за такова по молба на служителя newsm78
Преместването дали ще е по молба на служителя, или не - винаги е със заповед. Според мен този член важи само при служебна необходимост, но пак питайте компетентен орган. Знам, че при преместване се полагат и допълнителни дни отпуск, мисля че бяха три дни.

# 251
  • Мнения: 2 290
roxanna благодаря ти за бързият отговор  Hug
Проблема при нас в дълбоката провинция е, че компетентните органи някак свикнаха да си правят оглушки.

# 252
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 756
roxanna благодаря ти за бързият отговор  Hug
Проблема при нас в дълбоката провинция е, че компетентните органи някак свикнаха да си правят оглушки.
И при нас така  Simple Smile
И мен ме вълнува тази тема, защото мъжът ми го изместиха за 3 седмици в друго РПУ на 60км от нас и пътува за всяка смяна (само нощни дава). Казали са му че ще му изплащат 50% от пътя, но как ще става никой не му е обяснил. Четох сега закона и там пише че 1 ден се дава отпуска като компенсация, ако правилно съм разбрала.

# 253
  • Мнения: 20
Здравейте момичета в Тилия сме в 4 блок .С дете на 2г и 4месеца и много ни харесва .Площадката е супер , стаята е прилична като изключим че има малко влага, но имаме климатик и всичко е поносимо.Храната ни харесва .Ако имате въпроси ще отговарям

# 254
  • Мнения: 433
Здравейте!Ние сме били само на Несебър.Тази година ще сме на Китен.Воже ли някой,който е ходил там да ми каже дали има чадъри на МВР,както на Несебър.В Китен станцията е най-близко до плажа,нали така?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт