Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 327
  • 756
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5
Здравейте , момичета, някой може ли да ми даде телефоните на Почивно дело, е съм ви много благодарна, или на станцията Созопол също бих се зарадвала, благодаря предварително. Ииии случайно да знаете къде може да се провери за върнати/невзети карти? Хубав ден!

# 481
  • Мнения: 2 290


SK0110,мисля, че и в случая актовете за раждане на децата са  достатъчни.
Все-пак там е отбелязано името на бащата.

D_tsenova, ако не ги откриеш, довечера като се прибера в къщи, ще ти пратя телефона на базата.

# 482
  • Мнения: 102
Здравейте , момичета, някой може ли да ми даде телефоните на Почивно дело, е съм ви много благодарна, или на станцията Созопол също бих се зарадвала, благодаря предварително. Ииии случайно да знаете къде може да се провери за върнати/невзети карти? Хубав ден!

2 30 38 и 2 31 02 - Почивно дело - ДУССД.
Там ще ти кажат за картите.

# 483
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
ММ днес платил картата за Китен за периода 22.06.-29.06. Ако някой случайно е там тогава, пишете. Стаята ни е тройка, първа категория, номер 1011. Сигурно е на 10 ет. Thinking

# 484
  • TX
  • Мнения: 590
...

D_tsenova, ако не ги откриеш, довечера като се прибера в къщи, ще ти пратя телефона на базата.

с молба за номера на созополската база, ще почиваме отново там, но имаме и др. ангажимент и да се уточним, затрили сме номера 

# 485
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
ММ днес платил картата за Китен за периода 22.06.-29.06. Ако някой случайно е там тогава, пишете. Стаята ни е тройка, първа категория, номер 1011. Сигурно е на 10 ет. Thinking
      Ние сме от 29.06. . да пишеш как е било. Слъчево лято! Flowers Hibiscus

# 486
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Ще пиша разбира се. И ние харесваме тези дати (края на юни началото на юли), но не стана за тогава.

# 487
  • Мнения: 11
...

D_tsenova, ако не ги откриеш, довечера като се прибера в къщи, ще ти пратя телефона на базата.

с молба за номера на созополската база, ще почиваме отново там, но имаме и др. ангажимент и да се уточним, затрили сме номера 
Телефон за контакт: 0550/25555, 0878883684

# 488
  • Мнения: 475
Здравейте отново,
Как върви по принцип настаняването? След 15 часа по реда на пристигане ли? Имат ли работно време - примерно след 18 часа настаняват ли? Може ли да се заяви вечеря за същата вечер или се налага да се търси друго заведение? Въобще в района на базата в Китен има ли други заведения, магазинчета, аптека? Благодаря предварително за всички коментари! Идеята ми е да използваме обедния сън на децата за пътуването Wink)

# 489
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Бананамама, настаняването може и да е преди 15ч, ако са готови. Ние обикновено пристигаме между 13 и 14ч, оправяме багажа и ходим на плаж/басейн. Вечеря за същата вечер, както и хранене за следващите два дни се заявяват след настаняване. Обикновено вечерята е скара.

# 490
  • Мнения: 3 199
Ние до сега винаги сме пътували, когато е времето за обеден сън на детето (макар че тя спи в колата 20 мин и се събужда, така че файда нямаше). Пристигали сме след работното им време, има кой да ви настани - обикновено оставят ключа за стаята на дежурните. Вечерта, в която пристигате мисля, че предлагат само скара или там каквото предлагат за вечерта, докато си заявите за останалите дни. Има едно магазинче до базата, което не е никак евтино, но за спешни покупки става. В самия Китен също има магазинчета, не много далеч от базата. Общо взето базата е на хубаво място и ако ви потрябва нещо има от къде да си го набавите.

# 491
  • Мнения: 475
Благодаря за отговорите!
Желая на всички хубаво лято с позитивни емоции Wink

# 492
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Kaчвам  малко снимки от базата в Китен http://sssani.snimka.bg/?album;aid=956201
sssani, разгледах ти снимките от Китен. Моля те сподели каква е стаята от снимката - двойка, тройка.

# 493
  • Мнения: 1 138
Здравейте, може ли без карта да се отиде в база? Първо да се обадя дали има сободни стаи, или няма смисъл. Благодаря ви предварително.

# 494
  • София
  • Мнения: 3 457
Не помня каква я водеха. Ние бяхме с детето - на 10г и си имаше  легло за нея на другата стена.

Общи условия

Активация на акаунт