Шпионка с детектор за движение

  • 3 720
  • 10
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 510
Предстои да слагаме нова входна врата. Поръчана е и съм решила да не слагаме СОТ (полза не видях, особено в последните години 161 тотално се излагат), а да сложим шпионка с детектор за движение. Ще бъда благодарна за насоки - каква, от къде, характеристики. Във фирмата, в която поръчахме вратата има, но тя записва само при позвъняване, а такова не винаги има, когато някой застане пред вратата.

# 1
  • Мнения: 86
Не знаех че съществува такова чудо на техника и затова реших да видя какво има в интернет.
Намерих това:
https://spy.bg/videodomofoni-i-shpionki/882/
http://spydirect.bg/videodomofoni-i-shpionki/shpionka-s-tachskri … zhenie-sd243-985/
http://spy.eu/shpionki-spy-shops/819_VD11.html
Ще следя темата, за споделен опит с тази джаджа.

# 2
  • софия
  • Мнения: 25 510
Благодаря, но добре се справям с търсенето в нет-а, а и намерените съм ги виждала на живо! Питах нещо по-различно като най-важната част е: записване НЕ само след позвъняване.

# 3
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Благодаря, но добре се справям с търсенето в нет-а, а и намерените съм ги виждала на живо! Питах нещо по-различно като най-важната част е: записване НЕ само след позвъняване.
Точно в първият линк,който е даден от bgnetko е точно това, което търсите. Явно се справяте с търсене в нета, но не и с четене на подробното описание на продуктите.
Широкоъгълния обектив на тази шпионка Ви дава възможност да обхванете максимално голяма площ пред Вашата входна врата. Ъгъла на видимост е 120 градуса, а 3.2 инчовия дисплей позволява да разгледате в детайли човека пред вратата. Дисплея е чувствителен на допир и от него контролирате и настройвате устройството.
Когато посетител звънне на входната врата, шпионката автоматично записва снимка на 2GB microSD карта (която е включена в комплекта) и така можете да видите кой е звънял, когато не сте си били вкъщи. Освен това има детектор за движение и шпионката ще запише видео на всеки преминал покрай вратата, дори и да не е позвънил.

Дори и на тъмно може да снима, защото е оборудвана с диоди за нощно виждане.
Устройството е изключително лесно за монтаж и демонтаж, като можете лесно да свалите монитора и да разглеждате записите, удобно настанени или да ги прехвърлите на компютъра си.
Работи с акумулаторна батерия с капацитет 1000 mAh.

# 4
  • софия
  • Мнения: 25 510
Благодаря!  Написах, че търся насоки, а не резултати в Гугъл. Четенето с разбиране е за избрани.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 296
Поинтересувай се от фирми за "домашна автоматика". Макар че врата с камера може да се окаже ниска топка и да не им занимава. Със сигурност ще почерпиш идеи за качествени камери и за възможностите им (примерно да наблюдаваш периметъра през интернет в реално време, да те известява при някакви събития и др. под.). Вероятно няма да е евтино, но и няма да хвърлиш 300-500 лв. на вятъра, за да имаш размазана снимка на евентуален взломаджия, на която и собствената му майка няма да го познае.

Всъщност не разбирам много добре как смяташ да пазиш дома си със записваща камера, но ти си знаеш.

# 6
  • софия
  • Мнения: 25 510
Не е само камерата  Wink, но няма и да е СОТ. Камерата е допълнителна "екстра". От опит установих, че СОТ са хвърлени пари на вятъра.
Благодаря! Ще потърся. " Невероятните" камери от спай са на двойно по-ниска цена в китайските сайтове, което само по себе си говори за качествата им.

# 7
  • Мнения: 1
Намерихте ли конкретен модел и по-възможност да не стърчи отвън много .

# 8
  • софия
  • Мнения: 25 510
Не, спрях да търся. Решихме успешно въпросът със сигурността по друг начин. Не ме питайте как, не бих споделила. Не знам кой седи отсреща. Само мога да кажа, че не е нещо, което го има в България и е широко разпространено.

Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 15:59 от zvаnchе

# 9
  • Мнения: leet
Темата е доста стара, но съм в търсене на шпионка- камера за входна врата, която да е безжична, с детектор за движение и да изглежда като обикновена шпионка. Ако някой има такава или има наблюдения, ще съм благодарна да сподели модел, от който е доволен

# 10
  • Мнения: 2
Ezviz CP4 ползваме от 3 месеца, беше лесно за инсталиране и си върши работата.
Има около 100 лв годишен абонамент за клауда им, може да работи и с сд карта до 256 ГБ.

Общи условия

Активация на акаунт