модерни поли това лято

  • 5 223
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Добри, че си накупих миналата година поли с волани - гледам, пак са модерни, пък и скриват килца  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 298
По -добре демоде,отколкото карикатура![/quote]

Е, това е умна приказка !   bouquet Mr. Green

# 17
  • Мнения: 13 512
Тая ме накефи веднага си я поръчвам за скромната сума от $1298.00  Mr. Green

....а тази я имам същата  Mr. Green (имам в предвид - черна, права. до коляното и с цепка Wink) сама съм си я шила, само дето от 2г не съм я носила - сигурно още 2 няма да мога Cry

Такава има в Mason's...на  Billboard е и струва 180 лева.По-късно ще я снимам и ще я пост-на

# 18
  • Мнения: 13 512
Тая ме накефи веднага си я поръчвам за скромната сума от $1298.00  Mr. Green

....а тази я имам същата  Mr. Green (имам в предвид - черна, права. до коляното и с цепка Wink) сама съм си я шила, само дето от 2г не съм я носила - сигурно още 2 няма да мога Cry

Такава има в Mason's...на  Billboard е и струва 180 лева.По-късно ще я снимам и ще я пост-на

Само.че е доста по-дълга- почти до петите и е с презрамки отстрани, които са декоративни- висят си надолу

# 19
  • Мнения: 1 250
newsm78, уф, ми аз като гледам няма някаква определена мода - то всичко имаше. И прави къси, и дълги, и с волани, и без, и асиметрични, и симетрични Mr. Green, абе всякакви. Само мерак да имаш поли да носиш.

# 20
  • Мнения: 210
Добри, че си накупих миналата година поли с волани - гледам, пак са модерни, пък и скриват килца  Mr. Green


Е,воланите не разширяват ли ?

# 21
  • Мнения: 4 116
http://www.burdamode.com/Hauptkatalog,1270778-1128998,deDE.html

http://www.burdamode.com/burda_Modemagazin,1270777-1000019,deDE.html

Отстрани до корицата на списанито се кликва на отделните теми и излизат моделите от броя на списанието за текущия месец. Модните тенденции се виждат добре, а и доста от българските фирми производителки им ползват кройките.

# 22
  • София
  • Мнения: 847
Добри, че си накупих миналата година поли с волани - гледам, пак са модерни, пък и скриват килца  Mr. Green


Е,воланите не разширяват ли ?

Не и ако започват от средата на дупето някъде - стоят супер. От талията до средата на дупето е право/тясно.  Ако започват направо от талия - май само на Галя Литова ще й отиват...  Mr. Green

# 23
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Добри, че си накупих миналата година поли с волани - гледам, пак са модерни, пък и скриват килца  Mr. Green


Е,воланите не разширяват ли ?

Не и ако започват от средата на дупето някъде - стоят супер. От талията до средата на дупето е право/тясно.  Ако започват направо от талия - май само на Галя Литова ще й отиват...  Mr. Green

Ако са много набрани полите-разширяват, но ако набора не е много голям - стоят добре и на по-закръглени.

# 24
# 25
  • Мнения: 271
Ех, влюбих се в тази пола:

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Така като разгледах стигнах до извода, че на който каквото му харесва това е модерното Wink
и аз мисля така.
Peace

# 27
  • Мнения: 7 430
Тани, страхотна е тази поличка  Peace ама май ще ходи само на слабички, а не с дупе като моето Mr. Green

# 28
Ех, влюбих се в тази пола:

Не нося поли ,но и на мен много ми харесва.

# 29
  • Мнения: 769
Тани, страхотна е тази поличка  Peace ама май ще ходи само на слабички, а не с дупе като моето Mr. Green


Ние с дупетата да не сме дефектини пък... Joy

Общи условия

Активация на акаунт