ПОМОЩ!!! - Хемороиди в комбинация със запек!

  • 8 746
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
За запека мога да те посъветвам да ядеш по-груби храни, овесени ядки - не фини, пълнозърнест хляб(спорна работа, ако го купуваш от магазин), много ябълки с обелките, както и кисело мляко.  Също така повече течности, които вярвам че така или иначе пиеш, понеже кърмиш. Друго, за което се сещам е сутрин преди да започнеш каквото и да е да изпиеш една чаша топла вода на глътки. Ако можеш да клечиш също много ще ти помогне.

# 16
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Момичета, благодаря за отговорите и подкрепата. Hug
Пробвах почти всичко - киви, мляко, вода сутрин, шоколадче комфорт, но в крайна сметка проблема е решен по следния начин :
След като не бях ходила 5 дни по нужда и нищо не помогна се наложи да прибягна до рициновото масло. Подейства ми след около 2 часа и от тогава правя следното - сутрин на гладно изпивам 1 лъжица зехтин(колкото и да ми е гадно) и след това изяждам 3 сливи накиснати от вечерта и изпивам водата им. Следва хапване на кисело мляко с овесени ядки. Това ми е спасението, без тези 3 неща съм направо ужас. Поради липсата на сини сливи ми се наложи 2 дни да ги пропусна и пак се влошиха нещата. Така че продължавам с "диетата". Wink
Хемороидите вече се прибраха, взех си проктогливенол от аптеката - само това имаха, а ми беше супер спешно, доста ми облекчи и той.
Дано на никой не му се налага да изпитва такива мъки, много гадно беше, сега вече обаче съм добре и си се гледкаме с малката ми мишка.
Поздрави на всички  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 257
Майчето ми ме спаси от подобно нещо с конфитюр от рози! Можеш спокойно да редуваш сливите с него. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт