Твърде много ли искам ?

  • 15 308
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 32 151
Стига с това домакинстване, болна тема ви е. На тях това въобще не им е проблем. Хората нямат деца, не е голямо и сложно домакинство и съм сигурна че не ги вълнува особено.

Колкото до фейсбук - проблемът е, че авторът има чувството, че го крият, доколкото разбирам. Факт е, че много се общува там, все едно да не иска да излезе с него на улицата. Той поясни, че тя иначе си ползва фейсбука активно. Разбираемо е да му в криво, той усеща че по принцип нещо не е наред и иска някакво потвърждение че присъства в живота и, че и е важен.



Важен и е. Да плаща сметките и квартирата.И затова седи, но не се свени да се държи гадно.

# 91
  • София
  • Мнения: 94
Цитат на: Дари
Тоя се вихри в другия форум, това е старата  му рег. тук.
Дари, Тоя и аз сме различни потребители.

Цитат на: stefani^
Вече няколко пъти те питаха и не отговаряш,но ще го направя и аз-защо не качиш ваша обща снимка във твоя профил щом много държиш на това?
Аз съм качил, искам Тя да качи.
Lucy in the Sky with Diamonds правилно ме е разбрала ->
Цитат
Колкото до фейсбук - проблемът е, че авторът има чувството, че го крият, доколкото разбирам. Факт е, че много се общува там, все едно да не иска да излезе с него на улицата.

# 92
  • Мнения: 97
Явно те крие, но пък може да е от ревност. Кой знае. Както винаги може да се показва с теб, за да дразни някой друг, по когото си пада. Нали всички знаят, че живеете заедно, не е тайна, няма как да те скрие наистина, а и не забелязвам за започването на друга връзка да е проблем, че човека е зает в момента. Даже е обратното  Laughing

# 93
  • Мнения: 25 822

Lucy in the Sky with Diamonds правилно ме е разбрала ->
Цитат
Колкото до фейсбук - проблемът е, че авторът има чувството, че го крият, доколкото разбирам. Факт е, че много се общува там, все едно да не иска да излезе с него на улицата.
Де не би да си леко грозноват, и тя да се срамува от теб? newsm78

# 94
  • Мнения: 32 151
А може и тя да е грозната. Щом се крие под завивките  hahaha
Ама хем има комплекси, хем го обижда.
И той не е цвете за мирисане. Съвършени хора няма. Това следене с паролите е недопустимо.
Дадоха се съвети какво да прави. Дано се оправят, ама най-добре да се разделят. Нужно ли е да си тровят живота още години докато се намразят.

# 95
  • София
  • Мнения: 94
Явно те крие, но пък може да е от ревност. Кой знае. Както винаги може да се показва с теб, за да дразни някой друг, по когото си пада. Нали всички знаят, че живеете заедно, не е тайна, няма как да те скрие наистина, а и не забелязвам за започването на друга връзка да е проблем, че човека е зает в момента. Даже е обратното  Laughing
Не съм против да започне друга връзка. Не ме е страх да остана без нея. Не съм пуснал тема, как да я задъжа, не мога без нея, или подобна.
Дразнещо е пренебрежителното отношение, със снимките, с честисте излизания самосиндикално.
Малкото време, което ни остава да прекарваме заедно е свързано с шопинг терапии, и посещения до роднини.

Цитат
Де не би да си леко грозноват, и тя да се срамува от теб? newsm78
Не леко, а и много грозноват да съм предпочитам да ми го каже, а не да излиза с номера, за мен ФБ не е важен.

На именния ден, излизахме и тогава валеше. Много искаше да се снима с мотора ми, мотора не го карам, и стои затрупан в една кооперация, но на мен не ми костваше нищо да отидем и да го изкарам за снимки. След това отидохме на заведение и там нямаше желание да се снимаме. После в мола видя някакви декори и там се засили да се снима. На прибиране вечерта попитах:
- Искаш ли да се снимаш с още нещо, с някой ?
 - Не. Отговори Тя
- А с мен нямаш ли желание да се снимаш ?
 -Нямаме селфи стик. Отговори Тя.
Прибрахме се, и чух разговор по телефона:
-Не можах да се снимам с него, много бързо изчезна. /Става въпрос за телевизионен водещ/
- Как ще се снимате, нямате селфи стик. Коментирах Аз.
- Оф пак ли почваш със злобните коментари?

Това ме дразни, липсата на желание. Аз трябва да съм известен ли, че да заслужа снимка...или искам твърде много и ставам досаден ?

# 96
  • Мнения: 97
Аз трябва да съм известен ли, че да заслужа снимка...или искам твърде много и ставам досаден ?
Може да не иска всички да те коментират, може да е ревнива и да не те слага на тезгяха, може да не иска да я засенчиш, може в компанията и да е срамно да си пускаш снимки с гаджето. Може да е всичко. Не всичките варианти показват, че не ставаш за снимка или не иска да е с теб. С излизането е същото, може да я ръчкат, че е закована за верига, че е сложила бурка ако не излиза сама. Сега е модерно да не се излиза по двойки, кръчмите са пълни със сами жени. Не вярвам толкова жени да са си сами и в останалото време.

# 97
  • Мнения: 25 822
Скрит текст:
Явно те крие, но пък може да е от ревност. Кой знае. Както винаги може да се показва с теб, за да дразни някой друг, по когото си пада. Нали всички знаят, че живеете заедно, не е тайна, няма как да те скрие наистина, а и не забелязвам за започването на друга връзка да е проблем, че човека е зает в момента. Даже е обратното  Laughing
Не съм против да започне друга връзка. Не ме е страх да остана без нея. Не съм пуснал тема, как да я задъжа, не мога без нея, или подобна.
Дразнещо е пренебрежителното отношение, със снимките, с честисте излизания самосиндикално.
Малкото време, което ни остава да прекарваме заедно е свързано с шопинг терапии, и посещения до роднини.

Цитат
Де не би да си леко грозноват, и тя да се срамува от теб? newsm78
Не леко, а и много грозноват да съм предпочитам да ми го каже, а не да излиза с номера, за мен ФБ не е важен.

На именния ден, излизахме и тогава валеше. Много искаше да се снима с мотора ми, мотора не го карам, и стои затрупан в една кооперация, но на мен не ми костваше нищо да отидем и да го изкарам за снимки. След това отидохме на заведение и там нямаше желание да се снимаме. После в мола видя някакви декори и там се засили да се снима. На прибиране вечерта попитах:
- Искаш ли да се снимаш с още нещо, с някой ?
 - Не. Отговори Тя
- А с мен нямаш ли желание да се снимаш ?
 -Нямаме селфи стик. Отговори Тя.
Прибрахме се, и чух разговор по телефона:
-Не можах да се снимам с него, много бързо изчезна. /Става въпрос за телевизионен водещ/
- Как ще се снимате, нямате селфи стик. Коментирах Аз.
- Оф пак ли почваш със злобните коментари?
Това ме дразни, липсата на желание. Аз трябва да съм известен ли, че да заслужа снимка...или искам твърде много и ставам досаден ?
По скоро второто. Rolling Eyes Тази мания за снимане и у двама ви не я разбирам, да не сте в 5-ти клас. Че с мотора, че с някой водещ...трагично е.
Така погледнато отстрани и двамата сте недораслеци, обаче като няма разбирателство и хармония, най добре се разделете, тя да срещне фотомодел, а ти да срещнеш домошарка.
Не разбрах, само на шопинг и у роднините ходите заедно, така ли?Във фейсбук не те показва, но на семейството си те показва на живо, значи не си и само фикус у дома? Шопинга предполагам ти го финансираш, за това те води... Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 32 151
Как може да излизаш с човек от който се срамуваш?  newsm78
Или пък е грозен, ама пак си лягаш с него.

# 99
  • Мнения: 280

Това ме дразни, липсата на желание. Аз трябва да съм известен ли, че да заслужа снимка...или искам твърде много и ставам досаден ?
По моя преценка,отдавна си и станал досаден.Досадно ти е поведението,обсебващо и лигаво.Не се обиждай,но ти си на 30 и кусур години,какви са тия бебешки изпълнения.Друг е въпросът,че и така както я представяш с тия снимки с мотори и декори ....кифленско ми се струва.Но момичето явно поне знае какво иска и си го прави.А ти какво?Чакаш официална покана от нея за фотосесия ли?Господи,наистина ти се чудя на акъла.....

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 15 583
   Оффф, що за простотии. Rolling Eyes Авторе, много си зле, чес'но. И аз моя любим не го качвам във Facebook-а си, понеже не обичам външни хора да имат преки наблюдения върху личния ми живот. За всичките години, през които сме били заедно, съм качила едва 2-3 снимки с него, на фона на стотиците мои или с приятели.

# 101
  • Мнения: 25 822
Как може да излизаш с човек от който се срамуваш?  newsm78
Мрънка много, няма как да не го изведе. Набързо една разходка в мола и готово.


Или пък е грозен, ама пак си лягаш с него.
На тъмно, не забравяй. Naughty Тя може да си представя, че прави секс с когото си иска...

# 102
  • Мнения: 5 508
Абсурд е да си на 30+ години ...
И на мен някой постоянно да ми мрънка за нещо, и аз няма да имам желание да го направя ooooh!

# 103
  • София
  • Мнения: 24 839
Щом за теб поддържането на един дом се свежда до пускането на прахосмукачка веднъж седмично, представям си в какъв обор живееш. Laughing
Твърде грешна представа имаш за дом, щом можеш така да окачествиш квртирката, в която седи преимуществено един 35 годишен ерген, чакайки благоволението на " любимата" да се весне.............. Mr. Green
ПП. Сега се замислих, свиня ли седи пред компа по цял ден, та е нужно да пуска по 3 пъти на ден прахосмукачка?

# 104
  • Мнения: 690
От прахосмукачка 1 път седмично отиде на прахосмукачка 3 пъти дневно Joy
Нало за теб мъж с парцал бил путьо, а да чака да му изчистят - не, защо да не я чака да се "весне"... Ще и наруши либидото...

Общи условия

Активация на акаунт