Дайте ми идея за име...

  • 4 020
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 764
Джулия

# 16
  • Мнения: 337
ЖАСМИН, но пък съм чула че не е хубаво на починал роднина да се кръщават новородените

# 17
  • София
  • Мнения: 4 423
ЖАСМИН, но пък съм чула че не е хубаво на починал роднина да се кръщават новородените
Уф, и на мен така ми казват всички, но се отнасяло за първо дете Thinking
За мъжът ми е първо, но за мен е второ...така съм се объркала напоследък, само ходя по попове и разпитвам, един ми казва едно, друг друго... Sad

# 18
  • Мнения: 46 518
Да де, но нямат нищо общо с Жулиен Sad

Аз само първата буква от включените в анкетата запазих  Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Да де, но нямат нищо общо с Жулиен Sad

Аз само първата буква от включените в анкетата запазих  Embarassed
Hug, няма проблем, аз си мисля за буквичката Д, защото ми се струва по - благозвучно през Ж, а и таткото е Даниел  bouquet

# 20
  • Мнения: 46 518
Ами какво да ти кажа, Даниел е страхотно име, няма какво да му мислиш повече  smile3503

# 21
  • Мнения: 5 255
От изброените Джудит ми хареса  Peace

# 22
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Джина

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423
Ами какво да ти кажа, Даниел е страхотно име, няма какво да му мислиш повече  smile3503
Да ама нали искам да е на девер ми, а и е момиченце... Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 5 468
 hahaha hahaha hahahaНикол, направо ме подриска от смях!!! Mr. Green Вземи прочети първото мнение на Буболина де Joy.

Буболина, между другото, аз също съм чувала подобно суеверие, че на починал човек, не е хубаво да се кръщават деца, ноооо... нямам никакви доказателства, че е вярно.
Иначе гласувах за Джулианна.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 423
Кой да питам вече не знам Sad, много хора ме казват, че не хубаво.... Cry

# 26
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Жанин или Джулиана.

# 27
  • Мнения: 46 518
Не знаех, че се дублира, но въпреки това смятам, че името е прекрасно Simple Smile


hahaha hahaha hahahaНикол, направо ме подриска от смях!!! Mr. Green Вземи прочети първото мнение на Буболина де Joy ...

Ми тъй е, като не гледаш ЛОСТ  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 1 370
Аз съм за Джули, винаги много ми е харесвало това име Heart Eyes
Аз също съм чувала, че не е хубаво детето да се кръщава на близък или роднина, било починал или не. Ама суеверия, колкото искаш

# 29
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Моето име е комбинация от това на дядо ми(който е починал) и на баба,може и ти да направиш така,но незнам Жулиен с какво име да се комбинира newsm78

Общи условия

Активация на акаунт