"Селска госпожа" ("Hanım Köylü" ) / "No: 309"

  • 45 762
  • 160
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 006
Хаштагът за серията след малко:   #evlilik/ #брак Peace




Рейтингът:

Тотал: 3 място / 4.03
        АВ: 10 място / 1.84
20+АВС1: 3 място / 3.26

Последна редакция: нд, 05 юни 2016, 16:02 от неЖност

# 76
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Неж, тъй и тъй си №1 по пакетните теми, може да включиш тук и Hayat sevince guzel (Животът е прекрасен, когато си влюбен), да станат три. Joy Joy, свикнала си на тройки. Joy Joy
А и пакетът ще се получи стилен - новите роли на тримата от Ягодите.


Зарибявам ви с едно от момчетата в главните роли:



А другото момче си го знаем от Ягодите - Екин Мерт.

Последна редакция: нд, 05 юни 2016, 21:25 от svetal4o27

# 77
  • Разград
  • Мнения: 8 243
7 серия "Селска госпожа" rus sub


https://www.youtube.com/watch?v=Nhf6CF4qIIw

# 78
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 79
  • Мнения: 7 006
Неж, тъй и тъй си №1 по пакетните теми, може да включиш тук и Hayat sevince guzel (Животът е прекрасен, когато си влюбен), да станат три. Joy Joy, свикнала си на тройки. Joy Joy
А и пакетът ще се получи стилен - новите роли на тримата от Ягодите.
Скрит текст:
Зарибявам ви с едно от момчетата в главните роли:



А другото момче си го знаем от Ягодите - Екин Мерт
.

Cветле, пропуснала си, джанъм, някои от постовете в темата Laughing  Споменахме новия сериал на Мерт в темата. Нямам нищо против да го обсъждаме тук Peace  А и днес той ще стартира по Fox tv Peace
Просто когато правех тази тема, не знаех, че Мерт ще участва в нов проект. Затова сериалът му го няма в заглавието ooooh!

"Hayat sevince güzel" - аз с помощта на Чичо Гуги си го преведох като "Живот с радост и красота" Peace  Не съм сигурна, че рускините са превели съвсем точно заглавието от турски. Peace

Екин и Анил също ще си партнират отново заедно в сериал на Фокс- Hayat Sevince Güzel.

Малко подробности за сериала, но с руски превод:

Скрит текст:
Hayat Sevince Güzel"/"Жизнь прекрасна с любовью" скоро на канале ФОХ TV!

Сериал от продюсерской компании Limon Film, режиссер - Эрай Кочак. Сценарист - Хулья Копер. История полная приключений, которая начнется в Стамбуле и будет продолжаться в Измире, Чешме, Ильдире и Коседере.

Широкая улыбка на лице, горечь в сердцах, веселый шум в доме - все это мы сможем познать в новом, теплом, искреннем сериале. Сериал, который теплый, как Эгейское море, просторный, как зеленые долины, кокетливый, как девушки, здоровый, как травы. Давайте откройте свои сердца и впустите в него ЛЮБОВЬ.
Новый сериал в котором будет и любовь и романтические моменты и хулиганские моменты.

В составе актеров: Экин Мерт Даймаз, Алги Эке, Бурак Челик, Ойкю Челик, Угур Чавушоглу, Маджид Копер, Хакан Меричлилер, Али Душенкалкар, Али Эрказан, Леми Филозоф, Онур Озайдын, Сема Аталай, Дениз Байташ, Айшен Сезерель, Йелиз Аккая, Нешем Акхан, Шеннур Ногайлар, Седа Телджилер, Батухан Айдар, Хасан Денизяран, Омюр Оздемир, Толга Озтюрк и Аныл Челик.

Сюжет сериала: Из-за сделанного мошенничества семья Гёчер будет вынуждена сбежать из Стамбула. Оставив за собой множества проблем они найдут убежище в Эге. Из-за овец строптивой деревенской красавицы Зарифе, они попадут в аварию. И в тот момент зажжется фитиль любовного треугольника между Савашем (Экин) Зарифе и Барышем. Пострадавшему в аварии Шинаси поможет Зарифе с помощью мази из травы "Шипилдак" которая растет только в этой деревни. Семья Гёчер увидив, что эта мазь произвела чудотворный эффект, начнет разузнавать её рецепт.. После этой случайной встречи в жизни Саваша, Зарифе и Барыша уже не будет все как прежде. На спор начавшаяся игра в любовь, со временем превратится в настоящую. Мазь из травы "Шипилдак" которая вылечивает любые раны, сможет ли стать излечением и для любовной боли?l

Този до Мерт - Бурак Челик, и той не е за изхвърляне Crazy

Новият сериал с Мерт Екин дава заявка да е интересен Crazy  Той и Бурак ще го играят двама различни по характер братя, а от трейлъра май стана ясно, че харесват едно и също момиче Crazy  Скоро по Fox Peace



"Hayat sevince güzel" / "Живот с радост и красота" - еп.1 / Трейлър


"Живот с радост и красота"

Сценарий: Хюлия Копер
Режисьор: Ерай Коджак
Продуцент: Limon Film

В ролите: Мерт Екин Даймаз ( Саваш ) , Бурак Челик ( Баръш ) ,  Алгъ Еке ( Зарифа ) , Йойкю Челик ( Емине )  


Едно приключение, което започва от Истанбул, преминава през Измир, Чешме и селата Йълдър и Кьоседере.
История, в която има всичко - романтика, любов и смях.

Братята Саваш и Баръш претърпяват катастрофа. Попадат в забутано село, където местна девойка (Зарифа) им помага. Тя използва мехлем, който е направен от растение, което вирее само в този район. Семейството е удивено от ефекта на това мазило и иска да научи рецептата. След тази случайна среща животът на Саваш, Баръш и Зарифа няма да е същия. Един спор може да прерасне в любов, а с течение на времето е възможно тя да стане истинска... Дали мехлемът, който лекува всички рани, ще успее да излекува и болката от любовта?






"Живот с радост и красота" - трейлър

Новият сериал с Мерт ще стартира на 06.06. (Понеделник) по Fox Peace




Вай, вай, вай Crazy Whistling

# 80
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Неж, не съм ги пропуснала, джанъм. Joy Точно тези постове ми "отвориха" очите и пробудиха интереса ми, нищо не знаех за този сериал, преди да прочета тук. (Добре че ми каза за тази тема, не знаех, че я имя.) После погледнах при рускините, видях, че се готвят да го превеждат и реших да го пробвам. 
Ама не съм запомнила заглавието и си го преведох волно от руското.
Обещава да бъде интересна комедия, а също и онази, с Демет.
 Hug




# 81
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Изгледах 1-ви еп. на № 309 и ме заинтригува, да ви кажа.
Хареса ми как го започнаха отзад напред - в другите сериали чакаме 30 серии за целувка, тук направо със секса и бебето започват. Joy
Малко ме изнервя Сумру Явруджук, която не харесвам още от КВФ, но там поне играеше добра жена, а тук играе майка-кокошка, ужасно досадна и натраплива, поне в началото. Иначе другите ми харесват засега. А, и едната снаха, "Слонът", ми стои много пресилено и изкуствено.

Съдържанието на 2-ри епизод:

Въпросът с бременността преобръща живота и на Онур, и на Лале. Когато разберат за ситуацията, родителите, и особено бабата на Онур, Исмет, ще настоява силно да се оженят. Ще настояват и родителите на Лале.
Двамата, Онул и Лале, са изправени пред важен въпрос...Или ще послушат родителите и ще се оженят, или ще се разделят и ще продължат живота си от мястото, където са спрели..
Какво ще бъде решението на Онур и Лале?

# 82
  • Мнения: 7 006
Cветле Hug

Аз още се каня да изгледам 309 и сериала с Мерт, ама от хоцкане нямам време Crazy 
В първи епизод Онур и Лале не се ли ожениха? Rolling Eyes  Нали в единия фраг ни показаха сватба? Peace

Някой загледа ли "Hayat sevince güzel"?

# 83
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Не, не се ожениха. Прекараха една нощ заедно, след това не се видяха повече, той се сгоди за друга, а нашата се оказа бременна в третия месец, без да знае, че е спала с него. И двамата не помнеха какво са правили, но как така тя не разбра, като й беше за пръв път, е загадка за мен. Видяха се втори път в последните минути от епизода, когато тя, виждайки случайно снимката му във вестника, го позна и отиде да му каже, че е бременна. С това свърши епизода.

Сериала с Екин Мерт се опитах да го започна, но освен двете момчета по баклава нищо друго не ме заинтригува и се отказах. Едната баклава не е достатъчна. Joy

№ 309
Годежът на Онур:


Турските дизайнери ме побъркват с умопомрачителните си идеи.
Не бях виждала жених ала Кармен.

Артистът, който играе Онур, Фуркан Палалъ, не ми е никак симпатичен засега, но Демет е толкова сладка и мила, че компенсира и ги гледах с удоволствие.

Последна редакция: вт, 07 юни 2016, 22:15 от svetal4o27

# 84
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Hanım Köylü 8. Bölüm Fragman


https://www.youtube.com/watch?v=K3IMCM79SRk

# 85
  • Мнения: 328
 wavey и аз загледах № 309 (въпреки ,че не харесвам и двата актьори в главните роли) , струва ми се интересен.трудно ми е гледането ,но се справих за 3 дни с гугъл преводача Simple Smile

# 86
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Деми, аз го гледам на руски.
Токущо гледах и втория епизод, много ми харесва сериалът. Демет е много приятна, момчето не ме дразни, макар да не ми е любимец, музиката много ми харесва.Нямам търпение за следващата серия.

# 87
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Hanım Köylü 8. Bölüm 2. Fragman


https://www.youtube.com/watch?v=LstBiA4RGJg

# 88
# 89
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: пн, 13 юни 2016, 19:44 от vania_e

Общи условия

Активация на акаунт