Модни тенденции в прическите и всичко за косата – Тема 6

  • 93 345
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 14 410
Намерих причина златистия да не стане  Crossing Arms няма го никъде просто...  Tired

И аз не съм го виждала като се замисля, само перления и сивия  newsm78 Можеш да ги питаш: http://www.rosaimpex.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/%D0%B4% … D1%80%D0%B8%D1%8F

https://www.facebook.com/rosa.impex.3?fref=ts

# 676
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Ще пиша. Гледам при тониращите продукти този вид балсами вече ги няма, нови ли имат или само фасона са им сменили, не знам.
Приемам предложения всякакви за добиване на златисто  Mr. Green
Пепелявите нюанси сякаш не ми отиват, затова ги избягвам. Е, била съм и такава преди няколко века, а веднъж дори от прекаляване с един балсам престиж, ходих на рок концерт синя   Joy

# 677
  • Мнения: X
Чаровна, много хубав цвят  Heart Eyes
Новата серия на Митик ойл и аз съм се наточила да я пробвам  Laughing, старият вариант ми харесва много  Crazy

# 678
  • Мнения: 1 893
Момичета, не е по темата, но искам да попитам има ли някоя от вас от Враца?
Търся читав фризьор. Но наистина добър . Аман от аматьори #2gunfire

# 679
  • Мнения: 978
Оо сродна душа намерих Blush , аз ходя при Калин от скоро, може да е скъпчия но е много добър , аман от неграмотни фризъори Tired , други добри мисля че има срещу пощата, но не съм ходила при тях.

# 680
  • Мнения: X
Ястреб мисля ,че ще стане Simple Smile
И на мен ми липсва дългата коса Sad Чувствам се много не добре с тази късата.Добре ,че е лято и съм на опашка през повечето време за да не изпадам в по кофти настроения.Само като се сетя за косата ми.Колко време я пусках и как за  20 минути оня ми я накъси  Joy . аз като Lirena да напиша аман но не от аматьори а  от добри и прехвалени фризьори .

Жана
За митика и аз го харесвам.Хидратира ми хубаво косата а цената е повече от изгодна .Сега чакам да взема парички и ще си взема шампоана да го пробвам заедно със сухия балсам или със спрея  дано да излезе до тогава .Hug .И едно за блясък на Алтерна съм си харесала .Мислех да си взема цялата серия ...Финансово ще ми дойде нагоре .Затова ще започна със спрейя.
И на мен ми хареса много цвета на кюн 5.11.Това e любим ми е .  Joy .Той ще е   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ето още няколко красоти с боя от кюн .







# 681
  • Мнения: 1 893
Оо сродна душа намерих Blush , аз ходя при Калин от скоро, може да е скъпчия но е много добър , аман от неграмотни фризъори Tired , други добри мисля че има срещу пощата, но не съм ходила при тях.

let_it_shine,
и аз за Калин се чудех.
Ще ти пиша на ЛС Blush

# 682
  • Мнения: 765
Дами,с къдрава коса,моля препоръчайте ми нещо за отнемане от обема на косата и оформяне на къдриците.Нещо по - бюджетно.  Heart Eyes

# 683
  • Мнения: X
Милена също е добра фризьорка, но и тя взима доста скъпо.

# 684
  • Мнения: X
Аз читав фризьор във Враца още не съм намерила. Приятелка ходи в Креатив, доволна е, ама и там е майка си и баща си....Многоооо над това което бих дала.





На много места съм ходила. От скъпите - при Милена, доволна бях, но изключително клюлкарски салон, града ни е е голям и такива коментари пред клиент според мен са недупостими. Цената също се вдигаше на всяко подстригване. Ходила съм преди 7-8 години и в рамките на около година цената за подстригване стана от 10 на 20лв. Последно ходих при Кеви в Дъбника, работи с Лакме, понеже масово работят с Бес, аз не я понасям тая боя. Подстригва не лошо и взема евтино. Сега пак там ще ходя.
При Росен също съм ходила, но не ме изкефи, не е моя фризьор.

# 685
  • Мнения: 3 769
ох ,че хубаво е станало, цвета е чудесен, тъкмо се изсветлих и сега ме карате да се замислям за нещо такова, от 2 седмици се чудя Simple Smile, аз да споделя снощи се мазах с балсама на леганца 91 перлено , станах ужас, корените ми се потъмниха, и изобщо не е това което очаквах, и много ми изсуши косата, нещо сякаш не е за мен

# 686
  • Мнения: X
Аз от известно време се оплакам от суха коса. Хидтарирам, хидратирам и все суха си стои, няма оправяне. Бях решила, че е от слънцето и сезона, от морската вода, от по-честото миене сега в жегите.
Е да, ама не. Имала е нужда от протеини. Снощи в банята съвсем случайно хванах Keune Keratin Smoothing шампоан и маска, викам си каквото- такова, и да стане метла, утре ще я отрежа късо и това е  Peace
Оставих я да изсъхне сама, без абсолютно никакви стилизанти. Страхотна ми стана косата - уплътнена, с много блясък и много жива и скоклива  Heart Eyes, чак ме доядя, че днес ще се подстригвам и боядисвам  Laughing
Отчитам като грешка, че всяко лято ползвам само хидратиращи серии, а те всъщност при продължително ползване също ми пресушават косата...изобщо не очаквах  Tired
Хванах ММ да ме снима, обаче станаха много кофти снимките и изобщо не се вижда реалният цвят...искаше ми се да ви покажа с какъв никакъв цвят съм сега и с какъв цвят ще съм по-късно вечерта, но пък не ме бива в селфитата, а няма кой да ме снима през деня  Grinning

Чаровна, последната къдрава мацка с късата коса е много яка  Heart Eyes Hug, много ми се иска такава дължина, ама не ми стиска да си я направя, че съм почти сигурна, че ще си умра от яд после  Mr. Green

Дами,с къдрава коса,моля препоръчайте ми нещо за отнемане от обема на косата и оформяне на къдриците.Нещо по - бюджетно.  Heart Eyes
Някакво кремче за къдрици от дрогерийните, но аз лично скоро не съм ползвала такъв и не мога да препоръчам...
Иначе четох някъде, че пак са пуснали зеленият Сънсилк, който преди години много харесвах, ако искаш погледни го  Hug

# 687
  • Мнения: 3 769
в месцето има ли протеини, храненето сигурно също е от значение, пиех геритамин и беше добре, обаче го спрях  newsm78

# 688
  • Мнения: 18 597
Mother of princess,цвета е страхитен,но косата е мнооогооо изтънена.Защо така?
Чаровна в Надежда съм.Засега.Скоро св надявам да се преместя за едно известно време от София,но това е една друга тема...
Веднага ще трябва да поръчвам продукто за коса,че трябва сериозно подхрнване като е прибера.
Поздрави от мрачен и сив Лондон!

# 689
  • Мнения: X
Ааа не съм аз на снимката Simple Smile Не знам защо е толкова изтънена, но цвета е хубав.

Общи условия

Активация на акаунт