преминаване от едно АМ към друго?

  • 5 722
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
Аз сега ще минава от Фризо 2 на NAN HA.Ние си пием от 2 да 4 пъти мляко(понякога 2 пъти през ноща),та се чудя да замествам ли с по едно шише,или всички приеми наведнъж  newsm78

Тъй като не е хубаво да се смесват АМ от различни марки замести всички приеми наведнъж. Peace Когато бебчо си допие Фризо 2, минете направо на NAN HA.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
Смених няколко пъти АМ с цялата доза и не сме имали проблеми
Защо не се посъветваш с педиатър за запека?
Сменете млякото и опитай да даваш разхлабващи храни

# 17
  • Мнения: 817
и ние сменихме АМ минахме от Фризолак на Милумил,но и аз дадох дозата направо.не съм правила някакво захранване и плавен преход bowuu
Така направихме и ние

# 18
  • Мнения: 3 356
Аз сега ще минава от Фризо 2 на NAN HA.Ние си пием от 2 да 4 пъти мляко(понякога 2 пъти през ноща),та се чудя да замествам ли с по едно шише,или всички приеми наведнъж  newsm78

Тъй като не е хубаво да се смесват АМ от различни марки замести всички приеми наведнъж. Peace Когато бебчо си допие Фризо 2, минете направо на NAN HA.
Даа, ама не го кефи NAN HA,пийна 2-3 пъти и като облещи едни очи... Shocked
Как да го излъжа,дайте идеи?!

# 19
  • Мнения: 8 505
Фризото е прочуто с причиняването на запек, не знам защо си избрала точно него.
Аз бих ти препоръчала Нутрилон или Нутрилон Омнео.
Peace
А за смяната-всеки ден прибавяш лъжичка сухо вещество от новото мляко и така докато изместиш старото напълно.

# 20
  • Мнения: 356
и ние сменихме АМ минахме от Фризолак на Милумил,но и аз дадох дозата направо.не съм правила някакво захранване и плавен преход bowuu
Така направихме и ние

И ние направихме така, просто спрях да и давам от старото и почнахме новото.Но не съм сигурна дали е добре да се смесват различните млека както смяташ да направиш ти newsm78

Общи условия

Активация на акаунт