Ето ги нашите супер еко кубчета

  • 2 611
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ние също взехме бук Laughing

Ето най- после се спогохид с нета и успях да кача къщичката (натисни снимката за да се види по- голяма).





Ето я отвътре


Не е кой знае какво, но децата много се радваха. Преди около година я разглобихме, защото каката вече не се занимаваше с нея, но мисля догодина пак да я сглобя заради малкото. Така и не посмях да я лакирам, но ако си намеря подходящ лак ще го направя.



Готина е къщурката....ако те интересуват безопасните лакове, можете да се обадите в някоя от фирмите  "Оргахим " и незнам какъв си хим и да ги питате за безоловен лак , който не отделя вредни емисии и може да се яде  Laughing , защото е за детски играчки......Те ще ви кажат дали произвеждат и ще ви препоръчат

# 46
  • Мнения: 1 735
secretgarden ,огън си! 
Много уважавам такива идеи!  Hug

# 47
  • Мнения: 877
Бравооо! Супер са!!!!
Възхищавам се аз на такава изобретателност! Ще се пробвам да направя, но като си спомня колко зор видях да направя ангелчетата за Коледа (мисля, че пак твоя идея бяха), се съмнявам в резултата.

# 48
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бравооо! Супер са!!!!
Възхищавам се аз на такава изобретателност! Ще се пробвам да направя, но като си спомня колко зор видях да направя ангелчетата за Коледа (мисля, че пак твоя идея бяха), се съмнявам в резултата.

Ех, благодаря много .....ангелчетата обаче не са моя идея Grinning

# 49
  • Мнения: 5 877
Secret, много хубави кубчета! И къщичката на Лулуто също си я бива.

# 50
  • Мнения: 1 327
страхотни са!!!!!!! браво на тебе!

# 51
  • Мнения: 217
Страхотни са наистина, личи си, че са направени с много желание и любов!!!! Браво!!!   bouquet

# 52
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Браво! Много са хубави, а изпълнението е чудесно просто. Много добре сте го измислили. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 369
 Кубчетата са супер  Peace Личи си с какво желание и всеотдайност са правени .
И ние сме на тема кубчета но, от тези с картинките от приказки и вече си ги редим доста добре ,а само с тях си се заиграва най-дълго .Та може да помислим за подобни кубченца.  bouquet

# 54
  • Мнения: 8 505
Страхотни са и кубчетата,и къщата!Жалко,че нямам достатъчно време за подобни начинания Confused

# 55
  • Мнения: 877
Бравооо! Супер са!!!!
Възхищавам се аз на такава изобретателност! Ще се пробвам да направя, но като си спомня колко зор видях да направя ангелчетата за Коледа (мисля, че пак твоя идея бяха), се съмнявам в резултата.

Ех, благодаря много .....ангелчетата обаче не са моя идея Grinning
Ох, извинете или на Аnda бяха...ако е тя да си признае.

# 56
  • Мнения: 3 161
Secretgarden, много ми харесва еко линията, която прокарваш. За много хора тук е странна, но има нужда и от такива "крайности", за да се замислим за някои неща. А между другото дъщеря ми много хареса кубчетата и е много разочарована, че не може да ги оцветява. Чудеше се къде да натисне, за да почне да ги шари.

# 57
  • Мнения: 3 161
http://www.marthastewart.com/page.jhtml?type=content&id=chan … L&site=living

Специално за SecretGarden и за любителите на естествените неща пускам линк към статия от сайта на Марта Стюарт за боядисване на яйца с естествени продукти. Весели празници!

# 58
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.marthastewart.com/page.jhtml?type=content&id=chan … L&site=living

Специално за SecretGarden и за любителите на естествените неща пускам линк към статия от сайта на Марта Стюарт за боядисване на яйца с естествени продукти. Весели празници!

ЕЕЕЕЕЕ, страхотна си...Благодаря много  Hug  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 489
Страхотни са и кубчетата,и къщата!Жалко,че нямам достатъчно време за подобни начинания Confused
И аз нямам време,пък и нерви.Иначе имам пирограф,който не е използван отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт