Ин витро в Истанбул- тема 17

  • 98 249
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 685
Благодаря би, Dundy, Ghann, Uonii.  Hug

# 751
  • При вещиците
  • Мнения: 1 454
Момичета, оказа се, че на 15.07 когато съм записана за първичен преглед, проф. Кахраман ще отсъства. Ще направя цветна снимка и ще мина първичен преглед при д-р Торгут. Моля ви посъветвайте ме. На някой случвало ли му се е това и как процедират в подобни случаи.
Не е задължително професорката да присъства на първичен преглед. Всички лекара там са еднакво добри и компетентни, а както са казали момичетата тя винаги знае  за пациентите на клиниката.

# 752
  • Мнения: 69
Мими, по отношение на качеството на яйцеклетките проверявала ли си си стойностите на захар и инсулин?
Правила съм изследвания, но преди 3 години. Тогава всичко беше наред, но сега знам ли...

# 753
  • Мнения: 95
Момичета, има ли някоя от вас правила подготовка за ЗЕТ? На мен ми предстои на 10.07. Севда ми изпрати разяснения за медикаментите за последните 4 дни, но аз нещо се панирам дали съм разбрала правилно..Sad Ако някоя мацка си спомня, моля да ми пише на лични:)
Mimijorka, много гадна ситуация. И аз съм се чудила ако не стане при нас (годините ме притискат страшно) как ще го приема:( Но донорска яйцеклетка е добър вариант. Желая ти сили, каквото и да решиш!

# 754
  • Мнения: 392
Момичета юни месец правихме зет трансфер в България. Сега сме се насочили към Турция даже съм си запазила час за 3.08. Интересува ме понеже ми искат амх и при положение, че съм нямала стимулация дали ще има отражение? Благодаря предварително за отговора  Hug

# 755
  • Мнения: 2 999
Момичета юни месец правихме зет трансфер в България. Сега сме се насочили към Турция даже съм си запазила час за 3.08. Интересува ме понеже ми искат амх и при положение, че съм нямала стимулация дали ще има отражение? Благодаря предварително за отговора  Hug

Амх ти е важен, за да знаят лекарите какво да очакват горе-долу. Направи си всички изследвания, които ти искат.

# 756
  • Мнения: 392
Да знам, че отговаря за яйчниковия резерв, но толкова много лекарства изпих този месец и се чудя дали ще има някакво значение за него.

# 757
  • Мнения: 399
Уважаеми дами, мами и бъдещи такива заповядайте в новата тема по пътя към сбъдване на бебешките мечти.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=930953.new#new

Общи условия

Активация на акаунт