Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~155

  • 36 509
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 756



                   
Резюме
Една история за трудни избори, тежки решения, преплетени житейски съдби и родители разкъсани между техните деца и техните сърца ... Гюлсерен има беден произход, докато съпругата на Джихан -  Дилара има богато семейство. Двете раждат  в една и съща болница в един и същи ден преди 15 години, но една грешка ще промени съдбите им. Имайки подобни фамилни имена, една разсеяна сестра разменя бебета и никой не забелязва. Когато истината за децата се разкрива, възникват големи проблеми между двете семейства, поради напълно различния им начин на живот и икономически статус. Въпреки това, тези събития сближават Джихан и Гюлсерен. Те имат необясними чувства един към друг, от които не могат да избягат или да игнорират.


Всеки понеделник от 20.00 часа по Star tv

Може да  гледате сериала онлайн тук: 

Информация за сериала можете да намерите тук: 



С участието на :





Продукция на: Endemol Türklye   
Режисьор: Altan Dönmez    
Сценарист: Yıldız Tunç   
Изп.продуцент: Özlem Yurtsever





Част от мен - Kaderimin Yazıldığı Gün от 18. 02. 2016 по БТВ




Резюме
Това е историята за борбата на една сурогатна майка да запази бебето си, когато чрез обрат на съдбата тя открива, че то е собственото й биологично дете. Историята става все по-сложна, когато тя се влюбва в бащата на бебето си.
Заможно семейство очаква единия от синовете им да има наследник. Когато съпругата му не може да забременее, те намират сурогатна майка в лицето на Елиф. Младото момиче има отчаяна нужда от пари и бива лесно измамено от семейството. Когато тя открива, че всъщност е биологичната майка на бебето, тя се бори, за да го вземе обратно. Нещата допълнително се усложняват от любовта, която се заражда между Елиф и Кахраман, докато могъщата фамилия отвръща на удара и отказва да върне техния наследник.


Всеки вторник от 20.00 часа по Star tv

Може да  гледате сериала онлайн тук: 

Информация за сериала можете да намерите тук: 



С участието на :







Продукция на: ОЗ Turkey Medya   
Режисьор: Sadullah Şentürk    
Сценаристи: Banu Tekcan-Devrim Yıldız Özdemir   
Изп.продуцент: Aynur Sayar
Музика: Aytekin Ataş, Erdem Doğan   








                   
Резюме
Историята на Орхан Яръмаджлъ наречен "Кехлибара".
Влюбен младеж в красивата Лейла ,принуден да напусне родината си поради пречки от страна на роднините на любимата. Емигрира в Германия ,където за да се легализира и може да работи се жени за жена ,която не обича. Тя има син, той израства с Орхан, който му дава бащина обич.
Орхан претърпява "злополука" предизвикана от брата на Лейла и е приет в болница. Там установяват ,че освен нараняванията има и рак на белите дробове.
След 20 години емиграция и самота в сърцето на Орхан се е натрупала много мъка и носталгия по близките, затова той решава да се завърне обратно в Турция.
Приет и отхвърлен, Орхан намира сили да се опълчи срещу несправедливостта и жаждата за богатство на известен род в градчето му.
Той отново среща Лейла, любовта не е изгаснала между двамата, макар че всеки по обясними причини е трябвало да промени съдбата си.
Лейла е омъжена, но нейният брак е само фиктивен, тя има син от Орхан, но той не знае това.
Интриги, убийства и любов се вплитат като маслинени дръвчета в тази история.


Всеки петък от 20.00 часа по ATV

Може да  гледате сериала онлайн тук: 

                

Информация за сериала можете да намерите тук: 



С участието на :





Продукция на: Süreç Film   
Режисьор: Yıldız Hülya Bilban    
Сценарист: Sinan Tuzcu , Ali Aydın   
Изп.продуцент: Ali Gündoğdu
Музика: Batuhan Fırat , Uğur Akyürek   





  Ayça VarlıErkan Petekkaya
най - успешната  двойка -
стари участия и нови проекти
 на актьорите




Любов назаем - Son Bahar







Erkan Petekkaya  





Дила - Dila hanım

“Дила - Dila hanım”



"Sessiz Fırtına" 


“Тиха буря/Sessiz Fırtına”



"Beyaz Gelıncık"

“Памуковата принцеса - Beyaz gelincik”

“Памуковата принцеса”



"Öyle bir geçer zaman ki"



“Скитникът -  Serseri 2003”


Игрални филми   


„Крилете на нощта“ 

Крилете на нощта - Gecenin Kanatlari



Нов свят - Yeni Dünya


Yeni Dünya - Нов свят


Erkan Petekkaya -музика  







Ayça Varlıer 



"Zeytin Tepesi"




"Kalbim 4 Mevsim"



"Перла - Gümüş"


Ayça  Varlıer - музика 








Özcan Deniz 

Сериали 



Черна роза - Karagül




Юнска нощ -  Haziran gecesi 




Млечния път - Samanyolu




Имението с лозите - Asmalı konak




Любовта изгаря - Aşk Yakar - 2009 г.




Kader - Съдба


Игрални филми 

















Özcan Deniz - Музика



















Hatice Şendil



Дила - Dila hanım

“Дила - Dila hanım”



"Черни планини - Karadağlar"




"Kurtlar Vadisi Pusu"





"İki Yabancı"



Гласувайте  за  Erkan Petekkaya -

Гласувайте  за  Ayça Varlıer - 

Гласувайте  за  Hatice Şendil -

Гласуването е възможно на всеки час!


# 1
  • Мнения: 3 117
Ха, Добър ден Ани,
Прекрасно оформена тема. Син цвят - е нали нашият Йозджан ще има рожден ден на 19.05.2016г. /44 години/ -  като за момче.
Искам да ти благодаря Ани за труда, който влагаш и за отделеното време, за да подготвиш такава богата на информация тема, за да можем ние пишещите да изразяваме и споделяме своите мнения! Да споделим много снимки и клипчета в приятелска атмосфера и прекрасно настроение! Да се радваме на хубави моменти с любимите ни герои! И да не забравяме, че гледаме сериали, т.е. анализираме  това, което директор, продуценти, режисьори, писатели и артисти ни показват! bouquet bouquet bouquet newsm51 newsm51 newsm51 love001

"Мамо, мамо"

Последна редакция: чт, 12 май 2016, 14:35 от Лукреция

# 2
  • Мнения: 36 756
Добре дошли в новата тема  Hug
Да я изпишем с много любов както всички теми до сега и да се забавляваме на пук на гадните епизоди на Съдбата.....




Дано БТВ да не спрат сериала след първи сезон и да изживеем прекрасните моменти с Елиф и Кахраман  Hug

# 3
  • Мнения: 41 709
Много сте писали!Докато изчета старата и новата тема вече е пусната! Laughing

Ани Hug,отново темата е много красива! newsm10

2в1 Wink-синьо като темата и жълто за Ани Laughing






# 4
  • Мнения: 36 756
Лу  Hug Злати  Hug благодаря за милите думи  Hug
Труда, който влагам е нищо в сравнение с това, че сме заедно, че сме си като едно семейство - забавляваме се, ядосваме се понякога, но всички сме съпричастни към болките и радостите на пишещите в темата  Hug
Това е забележително - много жени на едно място, но винаги запазваме добрия тон и се уважаваме...Това трудно се постига, но ние успяваме и аз благодаря на всички момичета пишещи в темата за всичко...и  най-вече за това, че ни има и сме заедно  Hug Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 36 756
Анонс към епизода, който ще гледаме тази вечер....



Кахраман и Элиф (сериал "День когда написана моя судьба / Kaderimin Yazildigi Gun.) -32 cерия

https://youtu.be/XWVqzF55Y_A

# 6
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Ани love001
знаеш мнението ми за темите, които правиш.........това е за теб
Скрит текст:

Пригответе се да ходим на рожден ден на 19.05.2016г., на Йозджан Дениз /роден на 19.05.1972г./! newsm44 rotfImbo smile3525
и миналата година ме нямаше на рожденния ден... smile3518 да ми оставите от тортата.... Naughty

# 7
  • Мнения: 36 756
Гости благодаря за тайната в скрития текст  Hug
И тази ли година ще изчезваш за рождения ден на Ози....Да не би да ходиш да го поздравяваш на живо  newsm78 Започваш да ми ставаш съмнителна  Thinking Тайничко да празнуваш с Ози рождения му ден  Thinking

Прости ми....ако не е така



*•❀•* Прости ми! *•❀•*

https://youtu.be/sckoeg9iO9U

# 8
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Гости благодаря за тайната в скрития текст  Hug
И тази ли година ще изчезваш за рождения ден на Ози....Да не би да ходиш да го поздравяваш на живо  newsm78 Започваш да ми ставаш съмнителна  Thinking Тайничко да празнуваш с Ози рождения му ден  Thinking

Прости ми....ако не е така



*•❀•* Прости ми! *•❀•*

https://youtu.be/sckoeg9iO9U
де да беше така ooooh!ако стане обаче, вие първи ще разберете Joy Joy Joy
Скрит текст:
отивам да "заредя батериите " в Павел баня от 16.05..... Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Страхотна нова тема- стилна и богата!!!!!! newsm10

Отвсякъде личи с колко много любов е сътворена! Hug Hug Hug


Благодаря ти, Ани, за любовта, с която ни даряваш! Бъди ни жива и здрава!


 smile3555аз като се захласна по тая първа страница и забравям даже да благодаря Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 36 756
Гости - ММ имаше една приказка - ако не се похваля за какво да го правя.... Grinning
Та и ти - ако ние не разберем, защо да ходиш чак до Станбул  Party Party Party Party Party
Само си представям колко щяхме да цъкаме  #Crazy и да се радваме  newsm68 какъв късмет си извадила  smile3555

Бризче прекрасни цветя  Hug - има за всички  newsm10
Защото ако ви няма вас, ако ги няма момичетата които пишат и четат темата няма никакво значение нищо друго....

Така, че аз благодаря на всички, че сме тук, заедно. Благодаря на Съдбата, че ни събра  Praynig Praynig

Да се почерпим - днес имаме две нови теми  Peace добър повод за радост  Laughing

Скрит текст:




Почерпете се и от сладкото на Гости хайде от мен да мине  Joy Joy

И целувки от Ози  love001 love001



özcan deniz bir dudaktan

https://youtu.be/0lvshn6Bn4o

Последна редакция: чт, 12 май 2016, 17:36 от MAMA-AN

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 973
И аз да почерпя, че ако не ми бяхте ударили тооооолкова яко рамо- особено при сутрешната инвазия на потребителката- едва ли щях да се справя толкова лесно! Hug Hug Hug Hug
Скрит текст:
- бонбонки за всички добри душички
 и ......- сладолеееееееееед


и една песен на Ози с кадри от "Юнска нощ"

# 12
  • Мнения: 36 756
Бризче мерси за почерпката и поздрава...Инвазията продължава....

Тази вечер ще видим и това....









# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Анииииииииииии,

Утрепа ме с това"И...-Дафа - инвазията продължава" rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao
Споко, сега ако не и "дръпнат шалтера", ще го направят като започне да публикува един след друг свои постове. Само дано никой не се подведе да пише там, че да редува. Naughty

Един прекрасен "татко"

# 14
  • Мнения: 4 642


     Каква симфония в синьо е темата! Браво, Ани!


     


      А иначе аз си следя филмчето. За мен телевизорът е като другарче.  Но вече рядко пиша във форума. Дори сега влязох след 4-5 дни отсъствие. 

Общи условия

Активация на акаунт