За и против аборта

  • 26 716
  • 272
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 690
Това е малко като да питат теб откъде идва тази категоричност, че искаш второ.

# 61
  • Мнения: 2 850
Това е малко като да питат теб откъде идва тази категоричност, че искаш второ.
Абсолютно.
Кой казва колко деца трябва да ИСКАМЕ да имаме?

# 62
  • София
  • Мнения: 29 046
Аз, разбира се. До 26 трябва да си родила едно. До 30 - второто, а до 33 - третото. Моля, всички, които не са изпълнили това, да напишат отчет в темата за причините. По точки.

Последна редакция: пн, 16 май 2016, 11:21 от milenaka

# 63
  • Мнения: 7 690
И никакво секцио. Naughty Каква майка си ти със секцио да раждаш? То твойто никакво раждане не е.

# 64
  • Мнения: 4 292
Моля да четете с разбиране и да не иронизирате един нормално зададен въпрос! Аз казвам, че съм искала две, но не категорично, Миленака пише, че категорично не иска второ, просто питам от къде тая категоричност, на никого не правя програма!
И двете са ми секцио.

# 65
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
И аз категорично не искам второ дете, пишете го, че е от егоизъмЪ ми. bowuu
Хипотетично може и да може да имам, но то само хипотетично. Mr. Green

# 66
  • Мнения: 4 292
Е, какво лошо има да си егоист? Не осъждам никого за личните му избори, а и със сигурност с едно дете е по-лесно.
Коментирах я на скоро тази тема с приятелки затова питах. Всички много категорични, че не искат второ, едната след 8 години роди и сега се чуди на акъла си да не е искала, другата е над 45 и съжалява, третата финансово.

# 67
  • Мнения: X
Финансово какво? По финансови съображения не иска?
Аз инак ако бях гледала финансовите съображения, т.е. да си гоня екскурзиите и спа-то, и едно нямаше да искам, то екскурзиите нямат догонване, винаги ще има още едно място, което да искам да посетя, преди да поискам дете, например.

# 68
  • Мнения: 4 292
Какви екскурзии, малки са им заплатите, а имат голяма и дълга ипотека.

# 69
  • София
  • Мнения: 29 046
Категоричността ми идва от факта, че познавам себе си достатъчно, за да знам какво искам или не искам.

Последна редакция: пн, 16 май 2016, 14:30 от milenaka

# 70
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Е, какво лошо има да си егоист? Не осъждам никого за личните му избори, а и със сигурност с едно дете е по-лесно.
Коментирах я на скоро тази тема с приятелки затова питах. Всички много категорични, че не искат второ, едната след 8 години роди и сега се чуди на акъла си да не е искала, другата е над 45 и съжалява, третата финансово.

По-трудно с две деца е единствено от финансова гледна точка.
От емоционална и чисто практична е доста по-лесно. Не е случайна поговорката: "Брат брата не храни, но тежко му, който го няма". Така си е...

# 71
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Е, какво лошо има да си егоист? Не осъждам никого за личните му избори, а и със сигурност с едно дете е по-лесно.
Коментирах я на скоро тази тема с приятелки затова питах. Всички много категорични, че не искат второ, едната след 8 години роди и сега се чуди на акъла си да не е искала, другата е над 45 и съжалява, третата финансово.
Няма лошо, ти питаш, аз отговарям...

Нощна птица, може пък да има хора, които искат да си гонят екскурзиите и спа-то. Светът не започва и свършва с децата. Децата са част от света на възрастните. Нашето дете ходи с нас по екскурзии. Sunglasses

# 72
  • Мнения: 54 954
Аз не искам второ, защото ми се падна много проклето и ми стига за три! Mr. Green

# 73
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
А моето е тиха проклетия. Mr. Green Едно такова на вид послушно, спокойно, но ....., пу-пу.
Майтапът на страна, всеки си знае защо иска/не иска, има/няма много деца.

# 74
  • Мнения: 4 292
Миленака, с теб никога не сме се разбрали и тук ще е така явно, що ли те питах ooooh! Питах те защо, а не какво, ама хайде!
Приятен живот с изборите ти, губиш, но пък няма да разбереш какво. Изборът е на родителите разбира се, но ощетява самото дете.

Общи условия

Активация на акаунт