Февруарчета 2017

  • 48 686
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6
Защо да не е хубаво да се пият хранителни добавки от началото на бременноста ..Витамини листват в нашите зеленчуци и плодове как ще си ги набавяме ?
Именно. Ако храната ни беше богата на витамини и минерали - ясно, няма нужда. Обаче...
Те отговарят за правилното протичане на 90% от физиологичните процеси в тялото. Наистина са важни!  Wink

mar1ah, честито и на теб!  bouquet

Здравейте и от мен!
И аз пия витамини Прегнакеър от 6-тата седмица по предписание на доктора.
Вече започнах да се мажа против стрии, защото от сега трябвало да се подготви кожата да е по еластична. Мажа се с крем на Мустела 9 месеца Simple Smile

# 661
  • Мнения: 1
Привет на всички  бъдещи мами.Желая ви прекрасна бременност.Аз съм с термин 14.02 .С интерес ще следя групата.
p.s И аз съм от  Пловдив
Искам и аз да се включа във Facebook страницата,ако може
ani4ka884@abv.bg

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 1 878
ina_georgieva81@abv.bg
Ina Georgieva
Това е за фейсбук групата.

# 663
# 664
  • Мнения: 2
Здравейте на всички бъдещи майки като мене, аз съм с термин 22.02.2017.
От София съм и това ми е втора бременност. Много се радвам, че има я тази група да си общуваме.
Лек ден на всички!

# 665
  • Мнения: 149
Здравейте Мами!Моят преглед мина,отлепването го няма вече,взеха ми микробиология,дадоха ми направление за кръв и урина и талон за ХЕИ-спин,васерман хепатит.Знае ли някой безплатни ли са там да не се изложа като отида?

# 666
  • Мнения: 257
Здравейте мамита ,

За ЖЕЛАЕЩИТЕ ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯТ В ФЕЙБУК СТРАНИЦАТА !!!!!




https://www.facebook.com/abesyss

Това е профила ми е фейсбук, пишете ми там за да ви добавя в фейбук страницата .
  Тъй като в момента съм със всички екстри на бременноста моля да проявите малко търпение Simple Smile Благодаря Ви

# 667
  • Мнения: 52
Да безплатни са поне на мен не ми искаха нищо
.

# 668
  • Мнения: 257
Да безплатни са поне на мен не ми искаха нищо
.

Защо имам спомен ,че бременните сме освободени от такси за изследвания или се лъжа ?

# 669
  • Мнения: 149
А в самото Хеи на Опълченска ли трябва да отида?Миналият път си ги правих платено преди пункцията и те ми важаха и сега съм като Индианец.

# 670
  • Мнения: 368
Тъй като в момента съм със всички екстри на бременноста моля да проявите малко търпение Simple Smile Благодаря Ви

Душица!  newsm51 Ей, сега ще ти пиша.

Момичета, много съм развълувана! Имах час за следващия петък, но не можах да се изтърпя и днес отидох до един частен АГ д-р Коларова (София). Останах с добри впечатления от нея и апаратурата си личи, че е нова. Всичко ни е наред. Чухме сърдечния ритъм  Heart Eyes и даже видях малката тупкаща точица сърчице  Hug  
Каза ми че съм в 7 г.с., което е с 1 седмица закъснение спрямо изчисленията, но е ок. Предполагаем термин - 18 февруари (4 дни по-късно от изчисленото с калкулаторите).

И аз чух, че не искат такси за изследвания - но другата седмица ще знам със сигурност.  Wink

# 671
  • Varna
  • Мнения: 68
Здравейте момичета Simple Smile
И моят пореден преглед мина днес, до сега ходих всяка седмица. За сега нещата са по-добре, развива се нормално, жълтъчният мехур е намалял, но ще продължавам с инжекциите. И понеже лекарката ми излиза в отпуска, чак след 3 седмици ще ходя.

# 672
  • Мнения: 257
Здравейте момичета Simple Smile
И моят пореден преглед мина днес, до сега ходих всяка седмица. За сега нещата са по-добре, развива се нормално, жълтъчният мехур е намалял, но ще продължавам с инжекциите. И понеже лекарката ми излиза в отпуска, чак след 3 седмици ще ходя.


ооооо това ще  бъде мъчително чакане ...ужасно е . Моето приключава в понеделник  Praynig Praynig с надежда всичко да е ок

# 673
  • Мнения: 368
Ох, да - май чакането ми е най-големия проблем за сега в бременността!  Joy
Прегледът ми е принципно другия петък, но тъй като на предишния още не се виждаше ембрионче и аз сега паника - как да чакам 10 дена?!?!?! та ходих днес ей така, само да си го видя и чуя бебо  Flutter

# 674
  • Мнения: 257
Ох, да - май чакането ми е най-големия проблем за сега в бременността!  Joy
Прегледът ми е принципно другия петък, но тъй като на предишния още не се виждаше ембрионче и аз сега паника - как да чакам 10 дена?!?!?! та ходих днес ей така, само да си го видя и чуя бебо  Flutter

Аз какво да кажа ,че чакам от  newsm78 newsm78 23.06 ...питаш ли ме

Общи условия

Активация на акаунт