♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 38

  • 90 925
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 006
Той в мината се снима, та в един храсталак ли няма да го стори Mr. Green  Щом е за нуждите на сценария Crazy

# 61
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Алекс +1  напълно съм съгласна с написаното от теб. Аз одавна заподозрях, че Мерич мрази героинята си Дефне /а и всички женски персонажи/.  bouquet

# 62
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Скрит текст:
Добър ден, момичета! Hug

КотеHeart Eyes, според мен си струва да се гледа, защото в този епизод Мерич превърна Дефне от едно жизнено, позитивно момиче в изсушена мушмула/ както й беше казал веднъж Йомер бей/
Натика я в ъгъла и започна да я налага , като боксова круша, докато не я лиши от всякакво достойнство и себеуважение!

Блестящият бизнесмен, обичащият Йомер, не можа да намери начин да купи къщата на Дефне инкогнито, като запази това в тайна от фирмата, ами уведоми счетоводителя си , та добре да се разчуе в офиса! Mr. Green
На всичко отгоре, я купи на името на Исо, единствения разумен приятел на Дефне, та забърка и него в интригата.

Сбъднаха се най-големите страхове на Дефне! Тя ,една година бе успяла да запази честта си , а сега загуби и нея. Клюките в офиса я довършиха. Дефне остана в нищото! Без да знае на къде да тръгне и какво да направи! Rolling Eyes
Та Мерич, я прати да вие сарми, за да избегне срещата с Йомер! smile3516

Йомер бей много се разлюти и ядоса! Купи къщата, за да не са на улицата, а Дефне е сърдита. Забрави, че самият той каза, че би бил много, ама много бесен, ако някой му причини такова нещо!
Добре, че е Синан да му обясни, че е трябвало да ги попита...Приказката , че пътят към ада е осеян с добри намерения се реализира напълно.

И като ще мъка, то да е  много, ама много ....
Гало написа писмо на Йомер бей, та обясни за любовта под наем! Sick
И Дефне както бе в несвяст от покупката, окончателно да се сгомоляса! #Crazy

А , реакцията на Йомер, когато "деликатният" Корай изригна , че не се занимава с любов под наем, ме кара да мисля, че знае за това за сделката! Stop

 

И стига вече с това как ще понесе Йомер истината!
Толкова пъти показа, че не го интересува мнението на другите. Да се пребори и той за любовта си, ако  ще тази битка да е със самия него!

Струва ми се, че и с сватбата през юни се мъти нещо... Да не излезе концепция На Ясемин за списанието? Close
 Ако не бяха двамата сладури в главните роли, доста ще оредеят феновете на сериала... Laughing

От днес http://www.gecce.com/fotogaleri-kiralik-askta-elcin-sangunun-rol … den-azaltildi?p=1

Статията е за окото на Елчин, че било възпалено и затова отсъствала..дъра бъра.. Писна ми от празни статии...  #Cussing out

Ауу, хареса ми мнението ти, съгласна съм...  Flutter Heart Eyes
Но най ми хареса "мушмулата",  Joy , то си е така де... Аз ще се повторя ама, от 16 серия насам има няма 4-5 епизода, които си ги пускам пак, другите са мазало..  #Cussing out

Неж тъй, тъй... хохохохо  Joy

# 63
  • Мнения: 1 288
Елчин май все пак си е на сета...  Thinking Thinking
Скрит текст:

Оп здравейте Hug Hug Hug запис да не ви загубя.
А това не е ли Еймен? Или очилата са ми за смяна Mr. Green
Нинче, сменяй ги Laughing  Баръш Мурат ( Еймен ) има татуси, джанъм, дето си личат от километри Laughing  а младежът до Елчин - йок Peace

Баръш Мурат Flutter
 
Нежи  Hug
Вай бе верно вадят очи от километри татусите Mr. Green да забирам Борето на люспелинда и да ходим заедно на преглед Joy

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Привет момичета  Hug Hug :hug

още не съм изгледала петъчния епизод на Ашка  Naughty
ама като ви чета  newsm78 сериозно се замислям ....дали да го направя  Thinking


Добър ден, момичета! Hug

КотеHeart Eyes, според мен си струва да се гледа, защото в този епизод Мерич превърна Дефне от едно жизнено, позитивно момиче в изсушена мушмула/ както й беше казал веднъж Йомер бей/
Натика я в ъгъла и започна да я налага , като боксова круша, докато не я лиши от всякакво достойнство и себеуважение!

Блестящият бизнесмен, обичащият Йомер, не можа да намери начин да купи къщата на Дефне инкогнито, като запази това в тайна от фирмата, ами уведоми счетоводителя си , та добре да се разчуе в офиса! Mr. Green
На всичко отгоре, я купи на името на Исо, единствения разумен приятел на Дефне, та забърка и него в интригата.

Сбъднаха се най-големите страхове на Дефне! Тя ,една година бе успяла да запази честта си , а сега загуби и нея. Клюките в офиса я довършиха. Дефне остана в нищото! Без да знае на къде да тръгне и какво да направи! Rolling Eyes
Та Мерич, я прати да вие сарми, за да избегне срещата с Йомер! smile3516

Йомер бей много се разлюти и ядоса! Купи къщата, за да не са на улицата, а Дефне е сърдита. Забрави, че самият той каза, че би бил много, ама много бесен, ако някой му причини такова нещо!
Добре, че е Синан да му обясни, че е трябвало да ги попита...Приказката , че пътят към ада е осеян с добри намерения се реализира напълно.

И като ще мъка, то да е  много, ама много ....
Гало написа писмо на Йомер бей, та обясни за любовта под наем! Sick
И Дефне както бе в несвяст от покупката, окончателно да се сгомоляса! #Crazy

А , реакцията на Йомер, когато "деликатният" Корай изригна , че не се занимава с любов под наем, ме кара да мисля, че знае за това за сделката! Stop

 

И стига вече с това как ще понесе Йомер истината!
Толкова пъти показа, че не го интересува мнението на другите. Да се пребори и той за любовта си, ако  ще тази битка да е със самия него!

Струва ми се, че и с сватбата през юни се мъти нещо... Да не излезе концепция На Ясемин за списанието? Close
 Ако не бяха двамата сладури в главните роли, доста ще оредеят феновете на сериала... Laughing

От днес http://www.gecce.com/fotogaleri-kiralik-askta-elcin-sangunun-rol … den-azaltildi?p=1





Здравейте, лошите неща за Дефо се разкриват и разчуват в офиса. Дали няма писмото от Гало, отворено вече от някого да попадне пред погледа на Дерия, или на някой от фирмата??????????????

Ами, ако Гало е писала за нещо друго в писмото, а нарочно каза така на Дефне, за да я подтикне да си каже сама и да не лъже повече Любимия им!!!
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 65
  • Мнения: 7 006
Вай бе верно вадят очи от километри татусите Mr. Green да забирам Борето на люспелинда и да ходим заедно на преглед Joy
И Каан, джанъм, и него вземи  Laughing


Айде пуснаха една снимка от еп.31 на КС

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Вай бе верно вадят очи от километри татусите Mr. Green да забирам Борето на люспелинда и да ходим заедно на преглед Joy
И Каан, джанъм, и него вземи  Laughing


Айде пуснаха една снимка от еп.31 на КС




ХХХХМММММММ, тя го гушка, а пък той..... сърдит!

# 67
  • Мнения: 7 006
Айде пуснаха една снимка от еп.31 на КС

ХХХХМММММММ, тя го гушка, а пък той..... сърдит!
Това е от последната сцена във фрагмана, в която Нихан каза на Кемал "Не се отказвай от мен". За мен обаче това е сън на Кемо Peace
А и на самата снимка не виждам Нихан да го е прегърнала Crazy

# 68
  • Мнения: 16 938
Привет  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Йомер трябва ще първо да говори с Дефне и тогава да действа. И не мога да разбера защо трябва покупка на къща да се разбере от всички в фирмата.
Колко още ще тъпчат Дефне в ъгъла не знам.

# 69
  • Мнения: 7 006
"Черна обич" - еп.31 / Резюме и Снимки

Ловушка Туфана против Эмира была планом, с помощью которого он хотел заработать доверие Асу, но тем самым он привлек внимание, как Эмира, так и Кемаля!
Кемаль, который получил известие об аварии, несмотря на его гнев, внутри него появился страх! Кемаль пойдет по следу того, кто повредил машину, в которой была Нихан, а Эмир будет в поисках того, кто хотел его убить! Асу решается помочь Зейнеп, невзирая на то, что может привлечь внимание Эмира! Для того, чтобы когда Эмир будет перед Асу она ответила на все его вопросы, ему понадобится сделать это без ведома Кемаля! Два кровных врага в любой подходящий момент могут направить друг против друга сабли! Границы между их борьбой стали жёстче! Зейнеп с помощью Асу сохраняет жизнь ребенку, но, для того что бы взять свою жизнь под гарантию, придумывает новый план! Покинет дом, и будет сидеть в защите под крылом Кемаля! С одной стороны Сезины, с другой стороны семья Сойдере, придут в замешательство от этой новости! Зейнеп со своей этой беременностью не спасется только от подозрений Нихан! Она решительно намерена рассеять свои подозрения по поводу Эмира и Зейнеп.
Пока Кемаль пытается держаться подальше от Нихан, их дороги все равно сходятся! Даже если гнев Кемаля построил непробиваемую стену между ними, но все равно все его внимание всегда на Нихан! Трещина, которая началась с ловушки Туфана, поможет расследованию Кемаля и Эмира! Хаккы, для того, чтобы его не рассекретили, сделает в тайне от Асуочень рискованный шаг.
Когда Эмир и Нихан будут в самом центре опасности, Кемаль будет тем временем как ангел хранитель Нихан вокруг нее! Когда судьба завяжет новый узел между Нихан и Кемалем, развитие их судеб будет таким, о котором никто и не мог подумать.









Скрит текст:




















Последна редакция: пн, 16 май 2016, 15:57 от неЖност

# 70
  • Мнения: 1 288
Ай къде намират тези бижута не е истина просто, с това колие Нихан е като куче с каишка  ooooh! и стопанинът и е там Емко не я оставя и за минутка държи я здраво.
Нежи и Каан ще взема и който трябва друг, като сме повече с отстъпка ще минем даже Mr. Green Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 7 006
Ай къде намират тези бижута не е истина просто, с това колие Нихан е като куче с каишка  ooooh!
Много точно сравнение Mr. Green Hug

Асу ще помогне на Зейнеп да задържи бебето, ама тя каква работа имаше в болницата? Thinking  Щото на нея никой не й каза "Асу, Туфан ще води Зиза в АГ болницата. Иди там." Sunglasses  

Туфан пък се нахендри заради капаните си ooooh!  Влюбен глупак! ooooh!

От снимките, на които се вижда Нихан с каишката Mr. Green си мисля, че пак са отишли в училището, което ще ремонтират. А тя от личната сметка на Емир ли ще вземе пари за това? Rolling Eyes

# 72
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 935
Привет! Party Party Party

Нежи Hug Heart Eyes Благодаря за темата bouquet bouquet bouquet

Изгледах най-накрая последните 3 серии на КС. Голяма драма се заформи. Кемал иска или не иска ще е все до Нихан. Асуто колкото и да се пъне, няма да я обикне, но дано да не го заженят сценаристите за нея... Sick  Обаче никой, ама никой не заслужава такива брат и сестра като Озан и Зезе. То да кажеш егоист малко е. Колкото и да си викам сериал да става, то тия двамата ми идват в повече. Хубаво му каза Нихан, че тя е жертвала 5,5 години за него, а той няколко месеца не можа Crossing Arms Озан е истински син на майка си, ама Зезе на кой се е метнала? Thinking Thinking

# 73
  • Мнения: 2 340
И на мен сцената, където са Кемал и Нихан заедно и тя му казва, да не се отказва от нея, ми се струва като сън на Кемал за жалост Sad Много е рано да ги съберат пак, след тия драми от преди серия..

Дано сценаристите не са предвидили Кемал и Асу да имитират сватба, защото ще полудея вече  Joy
Интересно ми е какво ще стане като Нихан се окаже бременна... Как ще завъртят нещата.. Аз също мисля, че Емир в този кадър от фрагмана разгира, че тя чака бебе..  Close

# 74
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 935
Според мен Емир научава, че Зезе се е измъкнала. Дано не я забременят Нихан, много изтъркано ще е. И най-накрая се сетиха за съществуването на изнудвача, че Емир съвсем забрави да търси братчето си... Не че имаше време, но все пак и това му виси като задача Joy

Общи условия

Активация на акаунт