♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 38

  • 90 847
  • 740
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 987
Има ли 48 епизод преведен с бг субтитри? Иска ми се вече Йомер да разбира и да видим развръзката след това...

Добро утро!

Рано е още за бг превод, момичтата които превеждат са готови около сряда. Peace

Темпи, голяма полемика сте завихрили с мамчето по малките часове... Според мен Йомер не знае нищо за любовта под наем. Прекалено честен и прям е за да крие такава истина толкова дълго време... Но ще видим Мерич как ще ния представи. Тази сватба в на1алото на епизода хич не ме вълнува, даже ме дразни и все пак си мисля , че младоженците са Йомер и Синан, за единия е ясно, но за втория само предполагам.... А Судето ми се струва, че ще предтсави историята на Йо и Дафа в броя си, ако Дениз не направи нещо от поредните си гадории / макара до сега все той е губещия/....

Хубав ден!

# 706
  • Мнения: 9 540
Добро утро..  Hug Hug

Славе, някак си не ми се върже историята на Дефне по вестниците, и то точно пусната от Суде..  Thinking Thinking Колкото и да, ами нали първа майка й ще изгори.. и наследството..  ooooh! ooooh! А и малката вещица каза, че целия свят НА МОДАТА ще говори за нея.. клюките няма да й помогнат в това направление...  Naughty Naughty

Йомерджим ли не може да крие... той ли не играе игрички.. айде де..  Whistling Whistling Той е такава скрита лимонка, че чак ме плаши понякога..  Crazy Crazy

# 707
  • Мнения: 11 987


Този човек май само спортува и разпуска, доста е заякнал. докато Баръш само трупа мускули и чисти мазнини

Темпи, това е моя сценарий... Йомер е скрита лимонка вярно и много многозначително гледаше Дафа на сутринта в 5-6 еп когато се напи, но все пак ми се ще да не знае...

Ти защо не работиш джанъм, а висиш в нвта Mr. Green

Кафе newsm78

Скрит текст:

Коте, да ти е жива и здрава щерката и много щастлива! bouquet

Последна редакция: пн, 30 май 2016, 08:57 от Slawena

# 708
  • Мнения: 2 340
Аз за една седмица успях да изгледам всички серии от 1-47, та затова не съм наясно кога излиза серията в Турция и кога успяват да я преведат.. Ще си чакам спокойно и няма да давам зор вече Simple Smile

Иначе и на мен ми се струва малка вероятността Йомер да е наясно със ситуацията.. Фигурата на жената, която дадоха в булчинска рокля, определено ми прилича повече на Дефне, отколкото на Ясемин  Peace

# 709
  • Мнения: 9 540
Темпи, това е моя сценарий... Йомер е скрита лимонка вярно и много многозначително гледаше Дафа на сутринта в 5-6 еп когато се напи, но все пак ми се ще да не знае...

Ти защо не работиш джанъм, а висиш в нвта Mr. Green

Кафе newsm78

Скрит текст:

Кой каза че не работя...  Laughing Laughing Цял час вече съм на тръстиката... просто още не съм се наканила от де да я почна...  hahaha hahaha

Чок саол за кафето, имам нужда наистина от едно силно...  Hug Hug

Оххх това ми подейства дори повече...  ooooh! ooooh! За съжаление, сезон 2 ще има...  #Cussing out #Cussing out

Последна редакция: пн, 30 май 2016, 09:18 от tempestad

# 710
  • Мнения: 7 006
Добро утро Hug


Темпи, джанъм беним Hug Heart Eyes  Чевръста булка си Laughing  Докато се опомня и го постна Crazy Честито на Йомеровите мъки Mr. Green

# 711
  • Мнения: 11 987
Може и да добре , че ще има втори сезон... Да видим колко епизода ще просъществува.... И не разбрах мадам Мерич ще я сменят ли Thinking и вярно ли е, че Гюпсе ще пише сц за втори сезон Crazy

# 712
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Славена Hug, ще се възползвам и аз от кафенцето - имам нужда - и аз съм в тръстиката от 2 часа  ooooh! ooooh! ooooh!

Може и да добре , че ще има втори сезон... Да видим колко епизода ще просъществува.... И не разбрах мадам Мерич ще я сменят ли Thinking и вярно ли е, че Гюпсе ще пише сц за втори сезон Crazy
Хо-хо-хо, май е по-добре Мерич да си остане, ако това е алтернативата  Joy Joy
Да не заместят и Елчин с Гюпсата  Mr. Green

Значи, надявам се, все пак Йомер да разбере поне в последния епизод на този сезон, че ако оставят за следващия - ще ми се изчака чакалото  ooooh! Mr. Green


Добро утро Hug
Честито на Йомеровите мъки Mr. Green

Бих добавила и на Баръшовите и отчасти на Елкините  ooooh! ooooh!
И не на последно мясти - НАШИ*ТЕ (ама ние сме упорити  Wink Mr. Green)

# 713
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Привет момичета  Hug
Отново благодаря на всички за пожеланията  bouquet
Ехеее Темпи  Hug Маме   Hug страстни размисли сте обменяли по нощите

Айде доживях дя чуя ще има или няма да има 2-ри сезон  Whistling
.... И не разбрах мадам Мерич ще я сменят ли Thinking и вярно ли е, че Гюпсе ще пише сц за втори сезон Crazy

Алла, Алла  #Crazy дай боже да не се случва  newsm17 newsm17 newsm17 че тогава не тях а, а мене си ще

Относно Йомер дали знае или не - според мен си знае всичко  Peace ама търпеливо чака на кой ще му избият чевиите та пръв да си признае
Ненапразно беше цялата тази история със сватбата от нищато и тайната на Шебнем и видите ли точно Йомер да каже всичко Темпи твоя сценарий трябва да е в ръцете на режисьора  Mr. Green Mr. Green

# 714
  • Мнения: 9 540
Честито на Йомеровите мъки Mr. Green

Жив да го ожалиш, честно ви казвам.. сезон 2 зависи дали ще го гледам от финала на първия.. ако до края няма и грам развитие в образа на Дефне, то ще ме загубят като зрител...  Naughty Naughty

Може и да добре , че ще има втори сезон... Да видим колко епизода ще просъществува.... И не разбрах мадам Мерич ще я сменят ли Thinking и вярно ли е, че Гюпсе ще пише сц за втори сезон Crazy

ЕФЕНДИМ  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Ти сега сърдечен удар ли искаш да ми докараш...   smile3516 На тая идиотка и сега си й се усеща намесата, а недай си Боже ако почне сценария да пише...  fight fight

Относно Йомер дали знае или не - според мен си знае всичко  Peace ама търпеливо чака на кой ще му избият чевиите та пръв да си признае
 Темпи твоя сценарий трябва да е в ръцете на режисьора  Mr. Green Mr. Green

Да й го пратя е най- лесно сценария, ама файда надали ще има.. тя и готово всичко да й се предостави, ще намери начин да го окалпази..  #Cussing out #Cussing out
Подготвям аз една теза за все още неубедените, че Йомер знае всичко, ама довечера или утре ще я дооформя, че трябва да прегледам още 4-5 епизода..  Mr. Green Mr. Green

# 715
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Скрит текст:
Честито на Йомеровите мъки Mr. Green

Жив да го ожалиш, честно ви казвам.. сезон 2 зависи дали ще го гледам от финала на първия.. ако до края няма и грам развитие в образа на Дефне, то ще ме загубят като зрител...  Naughty Naughty

Може и да добре , че ще има втори сезон... Да видим колко епизода ще просъществува.... И не разбрах мадам Мерич ще я сменят ли Thinking и вярно ли е, че Гюпсе ще пише сц за втори сезон Crazy

ЕФЕНДИМ  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Ти сега сърдечен удар ли искаш да ми докараш...   smile3516 На тая идиотка и сега си й се усеща намесата, а недай си Боже ако почне сценария да пише...  fight fight

Относно Йомер дали знае или не - според мен си знае всичко  Peace ама търпеливо чака на кой ще му избият чевиите та пръв да си признае
 Темпи твоя сценарий трябва да е в ръцете на режисьора  Mr. Green Mr. Green

Да й го пратя е най- лесно сценария, ама файда надали ще има.. тя и готово всичко да й се предостави, ще намери начин да го окалпази..  #Cussing out #Cussing out
Подготвям аз една теза за все още неубедените, че Йомер знае всичко, ама довечера или утре ще я дооформя, че трябва да прегледам още 4-5 епизода..  Mr. Green Mr. Green

Охааа ще чакам с нетърпение и аз да я видя, макар че съм на 99.9% сигурна че Патрона знае  Whistling ама тоя 0.01% под съмнение  Thinking.... зависи от последователната мисъл на мадам Мерич  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 9 540
Охааа ще чакам с нетърпение и аз да я видя, макар че съм на 99.9% сигурна че Патрона знае  Whistling ама тоя 0.01% под съмнение  Thinking.... зависи от последователната мисъл на мадам Мерич  Mr. Green

Какво трябва да е това животно, че досега не съм го срещала?!  newsm78 newsm78 Laughing

# 717
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Скрит текст:
Скрит текст:
Честито на Йомеровите мъки Mr. Green

Жив да го ожалиш, честно ви казвам.. сезон 2 зависи дали ще го гледам от финала на първия.. ако до края няма и грам развитие в образа на Дефне, то ще ме загубят като зрител...  Naughty Naughty

Може и да добре , че ще има втори сезон... Да видим колко епизода ще просъществува.... И не разбрах мадам Мерич ще я сменят ли Thinking и вярно ли е, че Гюпсе ще пише сц за втори сезон Crazy

ЕФЕНДИМ  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Ти сега сърдечен удар ли искаш да ми докараш...   smile3516 На тая идиотка и сега си й се усеща намесата, а недай си Боже ако почне сценария да пише...  fight fight

Относно Йомер дали знае или не - според мен си знае всичко  Peace ама търпеливо чака на кой ще му избият чевиите та пръв да си признае
 Темпи твоя сценарий трябва да е в ръцете на режисьора  Mr. Green Mr. Green

Да й го пратя е най- лесно сценария, ама файда надали ще има.. тя и готово всичко да й се предостави, ще намери начин да го окалпази..  #Cussing out #Cussing out
Подготвям аз една теза за все още неубедените, че Йомер знае всичко, ама довечера или утре ще я дооформя, че трябва да прегледам още 4-5 епизода..  Mr. Green Mr. Green

Охааа ще чакам с нетърпение и аз да я видя, макар че съм на 99.9% сигурна че Патрона знае  Whistling ама тоя 0.01% под съмнение  Thinking.... зависи от последователната мисъл на мадам Мерич  Mr. Green
Shocked Shocked
 Joy Joy Joy Joy
Последователна ли  Joy Joy
Коте, забравила си да сложиш кавичките май  Wink Joy Joy

Божеее, тази жена, ако знае какви ги пишем по неин адрес (а и не само ние) сама ще се гръмне.  hahaha hahaha   А сигурно и много от мненията й ги пращат директно - без редакция,  ooooh! hahaha   ама всекиму-според заслугите  Wink Mr. Green

# 718
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Скрит текст:
Скрит текст:
Честито на Йомеровите мъки Mr. Green

Жив да го ожалиш, честно ви казвам.. сезон 2 зависи дали ще го гледам от финала на първия.. ако до края няма и грам развитие в образа на Дефне, то ще ме загубят като зрител...  Naughty Naughty

Може и да добре , че ще има втори сезон... Да видим колко епизода ще просъществува.... И не разбрах мадам Мерич ще я сменят ли Thinking и вярно ли е, че Гюпсе ще пише сц за втори сезон Crazy

ЕФЕНДИМ  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Ти сега сърдечен удар ли искаш да ми докараш...   smile3516 На тая идиотка и сега си й се усеща намесата, а недай си Боже ако почне сценария да пише...  fight fight

Относно Йомер дали знае или не - според мен си знае всичко  Peace ама търпеливо чака на кой ще му избият чевиите та пръв да си признае
 Темпи твоя сценарий трябва да е в ръцете на режисьора  Mr. Green Mr. Green

Да й го пратя е най- лесно сценария, ама файда надали ще има.. тя и готово всичко да й се предостави, ще намери начин да го окалпази..  #Cussing out #Cussing out
Подготвям аз една теза за все още неубедените, че Йомер знае всичко, ама довечера или утре ще я дооформя, че трябва да прегледам още 4-5 епизода..  Mr. Green Mr. Green

Охааа ще чакам с нетърпение и аз да я видя, макар че съм на 99.9% сигурна че Патрона знае  Whistling ама тоя 0.01% под съмнение  Thinking.... зависи от последователната мисъл на мадам Мерич  Mr. Green
Shocked Shocked
 Joy Joy Joy Joy
Последователна ли  Joy Joy
Коте, забравила си да сложиш кавичките май  Wink Joy Joy

Божеее, тази жена, ако знае какви ги пишем по неин адрес (а и не само ние) сама ще се гръмне.  hahaha hahaha   А сигурно и много от мненията й ги пращат директно - без редакция,  ooooh! hahaha   ама всекиму-според заслугите  Wink Mr. Green

Темпи  newsm10 е именно няма такова животно
Маме ами то от бързината,  Laughing  да изпреваря мисълта на Мерич  Mr. Green че после няма стигане  hahaha hahaha hahaha

# 719
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Късни понеделнишки приветиии !  Hug
понеже последните две страници са посветени на Патроня и неговото знание, та да си кажа и аз.
Според мен М. / Twisted Evil/ още не е решила, а това зависеше ще има или не втори сезон. Щом ще има, сигурно не знае и ще разбере в последната серия на сезона, а ако нямаше щеше да е разбрал в 5 серия.  Crossing Arms
и една молба може ли някой да качи линк за гледане с руски субтитри  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт