Изправи ли се къдравата ви коса след раждането?

  • 3 626
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Изправи се не ами  Sad А си имах такива хубави къдрици

# 16
  • Мнения: 1 455
Алекс, моята коса беше естествено къдрава и след всяка бременност се изправаше все повече и повече. Вече дори не е и чуплива, само ако я намокря и наклепам с гел - тогава става леко къдрава.

# 17
  • Мнения: 2 700
Изправи се и се изсуши. Но след 5-6 месеца се оправи.

# 18
  • Мнения: 178
Моя приятелка преди да роди имаше стрхотна,къдрава коса,но за съжаление сега е само леко чуплива.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 181
Имам 2 приятелки с къдрави коси и на двете си им останаха такива след като родиха.
Моята беше абсолютно права,а след раждането доста се начупи и стана много хубава и съм много щаслива Laughing

# 20
  • Мнения: 430
Изправи се и оредя. Tired

# 21
  • Мнения: 7 186
Аз пък се надявах моята да се накъдри /по възможност спираловидно Wink/, но уви, същата си остана... Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 545
След първото раждане изобщо нищо не се промени с косата ми - нито чупливостта, нито обема, нито нещо друго. Сега ми остава още малко до края на втората бременност, косата ми изглежда много добре, дори ми се струва по-здрава от преди година, падат по-малко косми при ресане, но аз лично го отдавам на витамините, които приемам (Матерна). Надявам се да си остане такава и след раждането.

# 23
  • Мнения: 1 873
Да, за съжаление.Имам леки вълнички, но не е това, което беше.

# 24
  • Мнения: 959
А мойта иначе права коса се начупи Shocked

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Да,изправи се след първото раждане ConfusedСега ,за я преведа в предишния и вид трябва да я третирам със специални мазила за къдрава коса,а преди си беше на фитили директно след изсушаването.  TiredИ на мен ми липсва и се надявах,че ще се възвърне в предишния си вид но не би. Sad

# 26
  • Мнения: 1 446
Не стана по-къдрава и гъста. Laughing На една приятелка пък обратното.

# 27
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Трета опция. И аз много се надявах пак да се накъдри някога, но вече губя надежда. А просто не мога да се възприема все още с толкова права коса Cry

# 28
  • Мнения: 583
имах сравнително гъста и доста чуплива коса. сега е права с едни стърчащи чупки тук там. аз мислех, че е от боята, защото за пръв път я боядисах и то в по-светъл тон от естествената. сега като чета тази тема и ми хрумна, че може да е от раждането/ не бях се замисляла за това/. на всичко отгоре и оредя доста и  нищо не помага-подстригвам я редовно, пия хапчета за коса и нокти, правя маски-домашни и готови и нищо.... Cry а мина доста време от появата на бебка-почти година и половина... Cry

# 29
  • Мнения: 1 089
доста се поизправи и сега е ужасна - нито права, нито къдрава Sad

Общи условия

Активация на акаунт