Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 37

  • 125 055
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 008
Загледах го вчера този зеления лосион на Лидл за почистване на грим,че мицеларната ми вода на Mixa е почти на привършване.Като цяло съм доволна от нея,но съм навита и на по-евтина алтернатива Thinking
А да се оплача от  лосиона за почистване на очен грим на Балеа.
Още от първото нанасяне очите ми и кожата около тях пламнаха,ужасно щипане и сълзене. ooooh!
Незнам какво има в него,но втори път не бих припарила до него.Кошмар.

# 691
  • Мнения: 433
Тази маска на Cien от Лидл я взех още когато беше нова, тъкмо заредена. Много ми хареса и съм се заредила с нея. Дано пуснат повече козметични продукти скоро.  Praynig Ако вкарат и декоративна козметика, ще се радвам да я пробвам. Преди години май имаше? newsm78

# 692
  • Мнения: 13 082
И аз имам спомен,че в началото когато лидл отвори имаше козметика,но явно не се е купувала много щом са спрели да я внасят. Аз тогава още не пазарувах толкова в лидл та не съм пробвала нищо. И щом сме на тази вълна,ще похваля интимният гел Peace. Поне за мен е чуден за цената си. И ще купя още утре лосиона за грим,че му се точа от сума време Mr. Green

# 693
  • Мнения: 1 148
Момичета, я да ви питам за някой добър балсам без отмиване. Ползвала съм Елсев на Лореал и един на Балеа. И двата стават, но ми се иска да разнообразя.

# 694
  • Мнения: 4 008
От течните балсами без отмиване постоянно си купувам тези на Gliss kur.
Купувам ги по-скоро заради аромата.Миришат невероятно,иначе не забелязвам кой знае какъв ефект върху косата ми.
От кремообразните не съм пробвала досега,но ми се иска и на мен да изпробвам нещо ново.

# 695
  • Мнения: 433
Да ви попитам и аз може ли да ми препоръчате някакъв сапун против акне? Сега от топлото време ми излиза тук там някоя пъпчица по гърба и раменете и много ме дразнят. Прочетох в темата за сапун с катран, но доколкото помня имаше неприятен аромат (или бъркам). Много ще съм благодарна, ако ми помогнете. Simple Smile

# 696
  • Мнения: 679
Момичета, я да ви питам за някой добър балсам без отмиване. Ползвала съм Елсев на Лореал и един на Балеа. И двата стават, но ми се иска да разнообразя.

Ето от този съм страшно доволна и даже бих казала, че е най-хyбавият балсам, който някога съм ползвала!
Балсам без отмиване

# 697
  • Мнения: 1 148
Свежина, с тоя балсам направо ме разби! Тая марка винаги ми е изглеждала съмнително евтина и през ум не би ми минало да го купя, но щом казваш, че е толкова добър, нищо не пречи да се пробва (остава да го намеря някъде). А точно на Gliss kur мисля че си купувах, един лилав уж за блясък. Наистина миришеше страхотно и не правеше абсолютно нищо, та го подарих на снаха ми ☺.

# 698
  • София
  • Мнения: 22 939
Момичета, я да ви питам за някой добър балсам без отмиване. Ползвала съм Елсев на Лореал и един на Балеа. И двата стават, но ми се иска да разнообразя.

Ето от този съм страшно доволна и даже бих казала, че е най-хyбавият балсам, който някога съм ползвала!
Балсам без отмиване

Не знаех, че Евтерпа предлага такъв балсам.  Rolling Eyes Продуктите на Евтерпа за коса са много добри!   Peace

# 699
  • Мнения: 679
Аз го купувам от кварталната аптека.

# 700
  • София
  • Мнения: 22 939
В къщи ползваме маската за коса на Евтерпа.....мисля, че беше 5 в 1 и сме много доволни! Огромно количество за под 10лв.  Peace Купувам я от квартален магазин за козметика. Предполагам, че има и този балсам без отмиване. Ще проверя.

# 701
  • Мнения: 4 008
Да ви попитам и аз може ли да ми препоръчате някакъв сапун против акне? Сега от топлото време ми излиза тук там някоя пъпчица по гърба и раменете и много ме дразнят. Прочетох в темата за сапун с катран, но доколкото помня имаше неприятен аромат (или бъркам). Много ще съм благодарна, ако ми помогнете. Simple Smile
pandishpandichka,сега като си сетя,едно време майка ми ми даваше да се мия със сапун с боров катран.
Не си спомням точно как миришеше,но май не беше на много хубаво и правеше черна пяна Grinning
Много е полезен със свойствата си,даже и за коса се използва.
Имаше и един душ-гел на Avon от серията cear scin,който е специално за акне по тялото,но не знам дали още се предлага.

# 702
  • Мнения: 1 831
Вчера си купих този шампоан ,някакви мнения за него ?

# 703
  • Мнения: 433
Да ви попитам и аз може ли да ми препоръчате някакъв сапун против акне? Сега от топлото време ми излиза тук там някоя пъпчица по гърба и раменете и много ме дразнят. Прочетох в темата за сапун с катран, но доколкото помня имаше неприятен аромат (или бъркам). Много ще съм благодарна, ако ми помогнете. Simple Smile
pandishpandichka,сега като си сетя,едно време майка ми ми даваше да се мия със сапун с боров катран.
Не си спомням точно как миришеше,но май не беше на много хубаво и правеше черна пяна Grinning
Много е полезен със свойствата си,даже и за коса се използва.
Имаше и един душ-гел на Avon от серията cear scin,който е специално за акне по тялото,но не знам дали още се предлага.


Благодаря много! Ще погледна днес в някоя аптека. Simple Smile

# 704
  • Мнения: 19 159
За къдрава коса много добре оформя къдриците олиото от жожоба. Имам една приятелка, която с него си ги прави - въобще не изглеждат мазни, но стават много подредени и хубави.

Общи условия

Активация на акаунт