Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 37

  • 125 050
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 301
За червената маска Miosotis с плацента ли става въпрос?
Едно време я ползвах и наистина ми действаше много добре.Но не съм я ползвала от години,то и толкова нови продукти излязоха на пазара.
Навремето фризьорката ми я хвалеше много и казваше,че за изтощена коса това е най-добрата маска Peace

Да, за тази маска става въпрос. Точно червената. Преди години също беше голям хит във форума, а и навсякъде. По принцип съм скептична към прехвалени продукти (примерно Тривитаминола, не ми подейства), но от тази маска съм учудена. Наистина помага... Simple Smile Не мога да кажа със сигурност дали за растежа, но за подхранване и хидратиране е 6!

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
За червената маска Miosotis с плацента ли става въпрос?
Едно време я ползвах и наистина ми действаше много добре.Но не съм я ползвала от години,то и толкова нови продукти излязоха на пазара.
Навремето фризьорката ми я хвалеше много и казваше,че за изтощена коса това е най-добрата маска Peace

Да, за тази маска става въпрос. Точно червената. Преди години също беше голям хит във форума, а и навсякъде. По принцип съм скептична към прехвалени продукти (примерно Тривитаминола, не ми подейства), но от тази маска съм учудена. Наистина помага... Simple Smile Не мога да кажа със сигурност дали за растежа, но за подхранване и хидратиране е 6!
Последно като я взех беше много рядка,не знам дали съм попаднала на такава партида или наистина си е рядка,но по спомени май беше с гъста консистенция преди доста време.

# 722
  • Мнения: 4 008
И аз имам такива спомени,че беше гъста като консистенция,дори малко като желе на пипане  newsm78
Но определено беше добра.

# 723
  • Мнения: 301
Хм ами аз моята не бих я определила като много гъста, но не е и някаква чорба  Laughing . Според мен добре се разнася защото е съвсем леко течна. Имам една друга синя на Сери, която е супер гъста и трябва да я търкам в ръцете си да се отпусне преди да я сложа на косата, иначе не се разнася добре.

# 724
  • Мнения: 4 008
Оо да,на Сери трябва да я дялкаш Joy
Тя е съвсем гъста,да учупиш парченце от нея направо Laughing

# 725
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Ползвах преди години червената маска на Миосотис и бях доволна.После я развалиха.Миналата година пак я купих и беше добре като качество.Малко по-рядка е от преди, но това да й е проблема.

# 726
  • Мнения: 19 137
Аз също преди 10-15 години съм я ползвала червената маска с плацента на Миосотис и бях останала със спомен, че е много хубава. После като че ли поизчезна от пазара, на малко места се предлагаше, но за сметка на това се появиха най-различни други маски и спрях да я ползвам. Преди няколко месеца я видях в аптеката и ме обзе носталгията, та си я купих. Ами, средна работа е като действие - както има и други нескъпи маски за коса, които са по-добър ефект, така има и по-лоши. Зарязах я за момент, в който съм останала без други маски за коса. Обаче се потресох от яко химическата лекарствена миризма. Така ли миришеше преди или просто съм отвикнала от такива миризми, защото повечето маски миришат приятно?  newsm78

# 727
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Моята последната си миришеше готино като от едно време.Някак сладникаво.Нищо лекарствено не съм усетила.

# 728
  • Мнения: 19 137
Ей сега ѝ погледнах срока на годност  - до 10/11/2018 е, така че не би трябвало да е развалена - ами изобщо не мирише сладникаво, наистина мирише на нещо едновремешно и химично, не лекарство, а може би соц-козметика. На мен по спомен никога не ми е допадала миризмата на едновремешните кремове за лице и ръце,  нито на едновремешните балсами за коса, може би на нещо такова ми мирише. Иначе е рядка и лекорозова на цвят, освен ако не ми се вижда розовееща заради червената кутия.

# 729
  • Мнения: 1 972
Ползвала съм я преди години тази маска и да, така си миришеше-гадно.... И не помня да съм била много доволна.

# 730
  • Мнения: 301
Много странно. На мен винаги ми е миришела много хубаво.  newsm78 Като всяка друга маска, незнам. Колкото до ефекта, явно си е до коса.

# 731
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
От Кауфланд си взех маска с плацента и костен мозък. Омазнява, но моята коса си е прекалено суха и ми трябва нещо още по-добро

# 732
  • Добрич
  • Мнения: 795
Точно днес гледах този шампоан на Балеа с 5,5 pH  Peace

Ще го потърся, благодаря! Бях вчера в ДМ, но не се сетих да търся измежду техните марки, че като цяло не ми допадат,но този ще пробвам.

# 733
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Ей сега ѝ погледнах срока на годност  - до 10/11/2018 е, така че не би трябвало да е развалена - ами изобщо не мирише сладникаво, наистина мирише на нещо едновремешно и химично, не лекарство, а може би соц-козметика. На мен по спомен никога не ми е допадала миризмата на едновремешните кремове за лице и ръце,  нито на едновремешните балсами за коса, може би на нещо такова ми мирише. Иначе е рядка и лекорозова на цвят, освен ако не ми се вижда розовееща заради червената кутия.

Аз имам предвид, че маската ми мирише, както миришеше тя преди години, а не на соц козметиката от миналото.  Peace


Последна редакция: нд, 17 юли 2016, 14:13 от pantera666

# 734
  • Мнения: 512
Някой пробвал ли е[imghttps://www.aroma.bg/uploads/catalog/products/348/photo/photo_1361_640_t.png]http://[/img]

Общи условия

Активация на акаунт