В КЪРДЖАЛИ живота си тече - лято, зима, все ни е добре (4)

  • 88 797
  • 344
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21 275
Паспорт задължително.
Дъщеря ми беше в "Чайка" ама доходи не са ми искали  Crazy

# 61
  • Мнения: 10 599
Пуу, да му се не види! И аз си мислех да го заведем малкия да види вода. То докато излезе тоя паспорт лятото ще свърши.  Mr. Green Ще се задоволим вече с язовира, какво да се прави...

Лисичка, ще кажеш ли мнението си за "Чайка"?  Flutter

А, за шофьорски курсове, някакви препоръки?  Flutter Кой е най-търпеливия инструктор в града?  Simple Smile

Последна редакция: сб, 03 сеп 2016, 09:42 от amy_nka

# 62
  • Мнения: 204
Здравейте: ) Е, моята Симона се роди на 30.08 сутринта в болницата в Кърджали. Вече знам какви са условията в болницата Simple Smile

# 63
  • Мнения: 497
Ivka, честитта дъщеричка! Да е здрава, щастлива и с много късмет!
Разкажи повече Simple Smile

# 64
  • Мнения: 204
Ivka, честитта дъщеричка! Да е здрава, щастлива и с много късмет!
Разкажи повече Simple Smile
Условията са нормални,дори бих казяла добри. В стая по две мами бяхме. Имаше нон стоп вряла вода. ТВ. Санитарките бяха чудесни и много отзивчиви. Дори кафе ми носиха посред нощ Simple Smile
Секциото мина с усложнения но това станя зящото анестезиолога си помисли че се шегувам за сърдечните ми стари проблеми и видях зор. В реанимация не лежах. Направо в стаята ми. Ащо искаш по-подробно ще ти пиша на лично. Все пак не знам тук дали мога да рязказвам за секциото как е било.
Абе тук болницата си е ок за раждане. А акушерките и неонатолозите са страхотни. На изписването им взех огромна и много сладка торта Simple Smile

# 65
  • Мнения: 10 599
Ивка, за това ли повече не искаш да раждаш тука? Нещо не разбирам рекламата...  Whistling

# 66
  • Мнения: 204
Ивка, за това ли повече не искаш да раждаш тука? Нещо не разбирам рекламата...  Whistling
Болницата ви си е добре. Но анестезиолозите не струват. За това няма да раждам втори път тук !

# 67
  • Мнения: 64
Пуу, да му се не види! И аз си мислех да го заведем малкия да види вода. То докато излезе тоя паспорт лятото ще свърши.  Mr. Green Ще се задоволим вече с язовира, какво да се прави...

Лисичка, ще кажеш ли мнението си за "Чайка"?  Flutter

А, за шофьорски курсове, някакви препоръки?  Flutter Кой е най-търпеливия инструктор в града?  Simple Smile

Щях да ти препоръчам  Атанас Лазаров Попов, но като потърсих за кординати - оказа се, че е починал тази година  Sad  Беше много добър в работата си!
 

# 68
  • Мнения: 10 599
За инструктора на "Малгер" ли става въпрос? Аз точно там исках да се запиша, но закъснях... Докато се наканя, покрай майчинството, школата затвори. Какво му се е случило на човека?  Мир на праха му....  Sad Наистина автошколата се отличаваше от останалите в града. За това питам и аз за някой друг инструктор...

# 69
  • Мнения: 64
За инструктора на "Малгер" ли става въпрос? Аз точно там исках да се запиша, но закъснях... Докато се наканя, покрай майчинството, школата затвори. Какво му се е случило на човека?  Мир на праха му....  Sad Наистина автошколата се отличаваше от останалите в града. За това питам и аз за някой друг инструктор...
         Не помня как се водеше като автошкола, бях на курсове преди 7 години. Какво се е случило с инструктора нямам идея, новината я прочетох от интернет, и там няма детайлна информация:(

# 70
  • Мнения: 64
За инструктора на "Малгер" ли става въпрос? Аз точно там исках да се запиша, но закъснях... Докато се наканя, покрай майчинството, школата затвори. Какво му се е случило на човека?  Мир на праха му....  Sad Наистина автошколата се отличаваше от останалите в града. За това питам и аз за някой друг инструктор...
         Не помня как се водеше като автошкола, бях на курсове преди 7 години. Какво се е случило с инструктора нямам идея, новината я прочетох от интернет, и там няма детайлна информация:( той беше най добрия в града и като човек и като инструктор.

# 71
  • Мнения: 21 275
amy_nka ,доволни сме  Hug

# 72
  • Мнения: 647
Момичета дайде ми отзиви при кой е по-добре да си направя Феталната морфология при Йорданов или Исмаилов?

# 73
  • Мнения: 10 599
Статистиката (същия въпрос в предишни теми), сочи че при Йорданов. Исмаилов с какво оборудване и опит при ФМ разполага - не знам.

# 74
  • Мнения: 497
Момичета дайде ми отзиви при кой е по-добре да си направя Феталната морфология при Йорданов или Исмаилов?
Тази бременност реших да отида при Исмаилов. Да ви кажа останах очарована. Той не престана да обяснява, какво се вижда, кое е нормално, кое не...обяснява на дълго и широко. За първи път ходя при него, а той се държеше така, че сякаш съм му редовен пациент. Мисля да продължа.

Общи условия

Активация на акаунт