В КЪРДЖАЛИ живота си тече - лято, зима, все ни е добре (4)

  • 89 136
  • 344
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 228
Да знаете в града аптека,която да приготвя крем за екзема? Или добър кожен. Посетих Бошняшка,но нищо не помогна и е Хасково при Василева... минава за известно време и пак започва.

# 316
  • Мнения: 272
Препоръчвам ви др Янков в Хасково,много добър специалист.Семейството и близките ми много сме доволни от него

# 317
  • Мнения: 553
Къде в Кърджали сте си слагали хиалуронова киселина в устните? Препоръки? Цени?

# 318
  • Мнения: 2
Здравейте, дами! Знаете ли дали има  работещ педиатър в Кърджали в събота?

# 319
  • Мнения: 6 239
В спешното винаги има дежурен.При нужда уикенда там сме ходили.В поликлиниката със сигурност няма работещи през уикенда.Евентуално вашия педиатър,ако му звъннете и реши да прегледа детето.

# 320
  • Мнения: 272
Др Бонев преглежда в дома си при нужда.Може да му се обадите

# 321
  • Мнения: 328
Знаете ли при кой гинеколог в Кърджали мога да пусна изследвания за цитонамазка и микробиология или ще трябва да пусна в някоя лаборатория и да им покажа резултати? Как процедират в града. Съжалявам, ако въпросът ми е глупав, но всеки лекар и всяка болница процедират различно и не знам как дтоят нещата тук

# 322
  • Мнения: 10 628
При всеки един гинеколог можеш.

# 323
  • Мнения: 647
Търся добър зъболекар в Кърджали и мнение за Лив дентал.

# 324
  • Мнения: 21 282
Днес работи ли някой очен лекар?

# 325
  • Мнения: 1 378
Здравейте! Кои салони за красота са добри откъм процедури за лице?
Искам да взема на майка ми нещо стандартно като масаж на лице, някаква хидратираща или подхранваща терапия, но незнам към кой салон да се насоча.

# 326
  • Мнения: 10 628
Наскоро бяха отворили някакъв нов център за красота - СмартДерм. Ориентирай се по цените, според мен.

# 327
  • Мнения: 328
От кой педиатър сте доволни в Кърджали? Преди месец малката беше с бронхопневмония и лежахме в детското отделение на Атанас Дафовски, просто съм потресена от целия персонал, включително и лекарите.

# 328
  • Мнения: 272
Аз много съм доволна от личния ни лекар, той хем е специалист по детски болести-др Бонев. Няколко пъти бяхме и при др Шевкедов - педиатър ,и той е много добър.
Слава Богу само един път ни се наложи да сме в болница ,някакъв ужас беше за нас тези 3 -4 дена. Просто съжалих, че се съгласих да ни приемат

# 329
  • Мнения: 328
Благодаря, Бахар! Шевкедов категорично НЕ, неговата диагноза беше рефлукс, не било пневмония 😅 сега ми е смешно, но тогава ревах.

Общи условия

Активация на акаунт