Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 334

  • 70 559
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 23 353


Каталея  Two Hearts вярно е това което казваш, защото знаем как отговорно и съвестно подхожда Енгин към всеки свой образ. Колко упражнения са правили с другите актьори за да могат да боравят достоверно с оръжие, белезници и съответно поведение при акциите които провеждаха.

Всичките държаха по един начин оръжието си, пък и по един и същи начин го затъкваха на коланите си отзад на кръста.




Ивве  Two Hearts

# 721
  • Мнения: 20 905




Различни настроения.
Така е и в днешния ден.

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224


Тук едно писание, че подготвят КРА за игрален филм. С Енгин и Туба естествено...

https://twitter.com/MundoMaxtv/status/740220231197413376

Линк - какво ще гледат в САЩ, испаноговорящите тази вечер - "Любов и контрабанда"/КПА.

# 723
  • Мнения: 1 469


Цитат
Тук едно писание, че подготвят КРА за игрален филм. С Енгин и Туба естествено...


Това би било страхотно наистина, представяте ли си наистина да го направят? Simple Smile И без това всички фенове искат да ги видят отново заедно на екрана, а какво по-добро от едно продължение на историята на Йомер и Елиф...Филм за това какво се случва на нашите герои след сватбата, да видим Масал може би и как двамата заедно продължават да се борят с лошите...Правили са филм от американски сериал "Сексът и градът"-много мой любим и се получи страхотно, дано да вземат пример турските продуценти и отново да съберат най-успешната актьорска двойка....Ех, размечтах се Марианка от това писание  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 23 353


Девремите в акция.

Каталея  Two Hearts  аз не вярвам, че ще ги съберат Енгин и Туба отново в проект / дори и във филм/.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224


Вярвам, не вярвам... Но както казват - няма невъзможни неща.

# 726
  • Мнения: 20 905


Както ни гледа, май си има собствени планове. Wink

# 727
  • Мнения: 23 353


Цитат
Вярвам, не вярвам... Но както казват - няма невъзможни неща.

Оффф, бих се навила - ей, тъй без хонорар да им давам ценни зрителски  съвети...  Всичко което премълчаха или пък не показаха...
И въобще няма да се оплаквате от липса на снимки...  Кадър, зад кадър... newsm47
Обаче ставам и за статистка / тренирам усилено/...

Скрит текст:

# 728
# 729
  • Мнения: 23 353


В края сме и на тази тема - благодаря ви момичета  Two Hearts за приятните часове прекарани заедно.

За всички вас...


Скрит текст:

# 730
  • Мнения: 9 375
    В края на тази тема и аз да се изкажа, че като Cataleya Hug много бих искала да има игрален филм с Туба и Енгин,защото също смятам ,че са перфектен тандем  Heart Eyes Но и аз съм скептична като Марта Hug,че това ще стане ,за съжаление . no Според мен случая е комплициран по много причини .... Но поживьом ,увидим както се казва  Simple Smile

   

    Марта, розите са прекрасни, също като нас - разноцветни , тук таме с бодлички за самозащита  Flutter

# 731
  • Мнения: 23 353


Девремско приятелство - заедно се бориха срещу злото. И най-важното бяха и си останаха с чисти сърца.
Казвам и тук лека нощ момичета и да сънувате нещо красиво.

Общи условия

Активация на акаунт