Миома и предстояща операзия. Зов за помощ и съвет

  • 1 774
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, имам проблем и ми предстои операция - Миомен възел. Размерите му са 4см,но разположението е доста кофти. Половината е от външна страна,а другата е от вътрешната страна и отива към кухината. Операцията трябва да бъде с отвор,тъй като не съм раждала, а да имам деца ми е мечта и се налагало отваряне на матката,заради тази половина,която е навлязла вътре.
Обиколих много доктори, бях в София, Бургас, Стара Загора,сега ще ходя и в Плевен. Имам нужда от помощ, за да избера място за операцията. Колебанията ми са между Стара Загора при Д-р Калина Пиперкова и ми препоръчаха Плевен - д-р Тодор Димитров.
Аз лично клоня към Стара Загора.Някой може ли да ми каже мнение за д-р Калина Пиперкова

Последна редакция: пт, 20 май 2016, 21:34 от ManuelaToneva

# 1
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Имаме тема за Миомите.Чете ли я?Задай въпроса си и там http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=903793;topicrefid=20
Аз се оперирах в Плевен,при Горчев

# 2
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
За Пловдив д-р Амалиев - баща и син или д-р Траянов - Умбал " Св. Георги " клиника по АГ

# 3
  • Мнения: X
За Пловдив също д-р Даскалов и Селена клиниката  Peace

# 4
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,
До скоро и аз търсих информация за миомата и 6 години не се решавах на операция. След претърпян аборт обаче в началото на годината, най-накрая реших и миналата сряда се  подложих на коремна операция в Майчин дом в София.
Оказа се не толкова страшно. Вече съм в движение и дори вкъщи - 6 дена след операцията! Имах голям 6х7 см възел интрамурален на предната маточна стена и множество по-малки на задната, седнах да пиша това мнение с надеждата да помогна на някоя от Вас, не отлагайте тази операция! Не е толкова страшна!
Искам да препоръчам, както и да изкажа благодарността си към целия екип на Първа генекологична хирургия в Майчин дом (6ти етаж) и по специално д-р Светлозар Славов! Благодарение на прецизността му се възстанових изключително бързо и дори без антибиотици!   Hug

Общи условия

Активация на акаунт